FinAdTech Warsaw 2019 - zapowiedź wydarzenia

Specjaliści od marketingu afiliacyjnego w branży finansowej zjadą się 20 września do stolicy Polski na FinAdTech Warsaw 2019. Jednodniowa konferencja, która po raz pierwszy zawita nad Wisłę, jest idealnym miejscem do nawiązania międzynarodowych znajomości i zdobycia unikatowej wiedzy. Zapraszamy!

FinAdTech Warsaw 2019 - zapowiedź wydarzenia

Komu polecamy FinAdTech Warsaw 2019?

Na jednodniowej konferencji FinAdTech Warsaw 2019 w hotelu Sofitel Victoria zbiorą się osoby zainteresowane marketingiem afiliacyjnym w branży finansowej. Znajdą się wśród nich liderzy największych banków, rozpoznawalni na całym świecie specjaliści branży fintechowej oraz przedstawicieli agencji marketingowych i sieci partnerskich.

Uczestnicy konferencji usłyszą z ust uznanych specjalistów o globalnych trendach związanych z rynkiem finansów elektronicznych. Zaprezentowane zostaną nowe narzędzia pomocne w promowaniu produktów finansowych, a także techniki przyciągania ruchu omówione na praktycznych przykładach. Trudno wyobrazić sobie również lepsze miejsce na nawiązywanie branżowych kontaktów niż after party.

Jakie tematy będą poruszane na FinAdTech w Warszawie?

Tematyka wystąpień konferencyjnych, mimo iż koncentruje się na konkretnej dziedzinie, jest naprawdę różnorodna. Wśród poruszanych przez prelegentów zagadnień znajdą się:

  1. Aktualna sytuacja ekonomiczna instytucji pożyczkowych Główne obawy prawne i ekonomiczne. Prognoza dla rynku.
  2. 5 wskazówek jak zwiększyć współczynnik autoryzacji transakcji.
  3. Open Finance 2020 - konwergencja usług finansowych.
  4. Wzrost finechu, ewolucja banków i zmiany na rynku mikrofinansów. Trendy i recenzje od globalnych po lokalne.
  5. Raport badania microfinance: Polska vs Europa.
  6. PSD2: Jak otwarta bankowość może zwiększyć wydajność banku korporacyjnego.
  7. Wizja digitalizacji, czym może być bank za kilka lat, rola oddziałów w nowej bankowości, realizacja botów.
  8. Lekcje z efektywnych kampanii. Odblokowanie barier wzrostu dzięki strategii mobilnej.
  9. Modelowanie atrybucji w programach partnerskich.

Od godziny 10.00 do 12.30 trwał będzie panel o przyszłość lendingu: trendach, raportach i prognozach. Ponadto odbędzie się dyskusja panelowa, w której omówione zostaną globalne trendy w digital finance na przykładzie wyzwań i możliwości stojących przed liderami rynku. Po lunchu trwającym do 13.30 omówione zostaną trendy fintech: otwarta bankowość, big data i więcej. O 16.00 po półgodzinnej przerwie kawowej rozpocznie się ostatni panel o udanym biznesie, w którym z pierwszej ręki omówione zostaną historie sukcesu.

Jak kupić bilety na FinAdTech Warsaw 2019?

Bilety na konferencję nabyć można na oficjalnej stronie wydarzenia. Organizatorzy przewidzieli dwie edycje: standardowa za 300 euro zawierała będzie pakiet uczestnika, dostęp do archiwum prezentacji spikerów, a także kawę w czasie przerw oraz lunch. Pakiet za 400 euro oprócz powyższych da także wstęp na afterparty.

Organizatorzy przewidują, że na konferencji zbierze się ponad setka przedstawicieli branży fintech z ponad piętnastu krajów. Nie może cię tam zabraknąć!

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Sofitel Victoria Warszawa

Królewska 11, 00-065 Warszawa

Ceny od: 1200 PLN

Organizator: Smart City OÜ

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: