Halloweenowy Bankiet Windykacyjny już 30 października 2018 roku!

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny to druga edycja wydarzenia, na której gromadzą się teoretycy i praktycy z branży windykacyjnej. Odbędzie się 30 października 2018 roku w Warsaw Plaza Hotel. Rozpoczęcie bankietu przewidziano na godzinę 16. Wtedy to rozpocznie się część wykładowa Halloweenowego Bankietu Windykacyjnego.

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny już 30 października 2018 roku!

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny - druga edycja wydarzenia

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny to druga edycja wydarzenia, które porusza zagadnienia związane z windykacją oraz osobami pracującymi w tym zawodzie. Bankiet odbędzie się 30 października 2018 roku w Warsaw Plaza Hotel. Organizatorzy podzielili wydarzenie na dwie odrębne części:

  • 16:00 - 19:00 - część wykładowa,
  • 20:00 - 2:00 - część networkingowa.

Część wykładowa obejmuje zagadnienia związane ze światem windykatorów. Będą one przedstawiane w sposób powiązany z Halloween. Świadczyć o tym mogą tytuły zapowiadanych wystąpień, m.in.:

  • Labirynt Fauna – czyli podziemne królestwo nieopłaconych faktur. Statystyki Windykacyjne,
  • Co lub kto wprowadza grobową atmosferę w świecie windykacji? Jakie zmiany w branży windykacyjnej powodują największą niewiadomą?

Halloweenowy Bankiet Windykacyjny - harmonogram wydarzenia

Organizatorzy wydarzenia przewidzieli wiele ciekawych wykładów, które poprowadzą specjaliści oraz praktycy z branży windykacyjnej. Harmonogram Halloweenowego Bankietu Windykacyjnego zapowiada się następująco:

  • 16:00 - 16:45 - FEAR OF THE WALKING DEBT,
  • 17:00 - 17:45 - W ZDROWYM TEAMIE, ZDROWY DUCH – TEAM SPIRIT,
  • 18:00 - 18:45 - OPOWIEŚCI Z KRYPTY – EGZEKUCJA Z AKTU NOTARIALNEGO,
  • 19:00 - 19:45 - „28 dni później…” – przedawnienia roszczeń, czyli prastare księgi w nowym wydaniu.

Pierwszy z wykładów poprowadzi Markus Marcinkiewicz, Prezes Firmy Vex Corp. W swoim wystąpieniu skupi się on na omówieniu pojawiającego się kryzysu w polskiej windykacji. Druga z prelegentek to Anna Kowalewska, Kierownik Działu Windykacji i Egzekucji Należności / Supervisor of Collection Departament Aventus Group Sp. z o.o. Będzie ona starała się wyjaśnić słuchaczom znaczenie pojęcia “team spirit”.

O egzekucji z aktu notarialnego wypowie się Kamil Cholewiński, Lider Sekcji Obsługi Prawnej Windykacji Klienta Biznesowego Alior Bank. Przedstawi on poszczególne etapy sporządzenia oświadczenia o poddaniu się procesowi egzekucyjnemu. Ostatni z wykładów poprowadzi Dr Patryk Laskorzyński, Head of Legal and Compliance, Aeogon. Wyjaśni on uczestnikom pojęcia związane z przedawnieniem roszczeń.

Part 2 Halloweenowego Bankietu Windykacyjnego - ceny biletów

Osoby, których celem jest wzięcie udziału w Halloweenowym Bankiecie Windykacyjnym zapłacą za bilety 695 zł netto, jeśli zdecydują się na zakup wejściówek do 19 października 2018 roku. Podana cena zawiera ulgę. Jeżeli natomiast dokonają zakupu w terminie od 20 października 2018 roku, poniosą koszt w wysokości 995 zł netto. Wówczas podana cena nie podlega negocjacji.

Nie zawiera również ulgi. Organizatorzy pomyśleli również o noclegu w hotelu, w którym odbędzie się Halloweenowy Bankiet Windykacyjny. Każdy z uczestników wydarzenia może zarezerwować nocleg w Warsaw Plaza Hotel. Na hasło PRACTICAL EVENTS, otrzyma specjalną cenę.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa

Ceny od: 995 PLN

Organizator: Practical Events

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: