IT w Bankowości GigaCon już 22 maja

IT w Bankowości GigaCon to wydarzenie poświęcone zagadnieniom z sektora informatyzacji bankowości w połączeniu z przeglądem nowoczesnych rozwiązań IT, które mają na celu usprawnić zarządzanie, podnieść efektywność pracy czy zoptymalizować koszty. Prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach, przeprowadzonych wdrożeniach i swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora finansów. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli instytucji finansowych, wyższej i średniej kadry zarządzającej, specjalistów ds. rozwoju IT, specjalistów ds. innowacyjności oraz informatyków.

IT w Bankowości GigaCon już 22 maja

Tematyka prelekcji

Tematyka proponowana podczas tegorocznej edycji to informatyzacja sprzedaży produktów bankowych, obieg dokumentów, BCM i zarządzanie kryzysowe, bezpieczeństwo danych, analiza ryzyka teleinformatycznego, internet of things a bezpieczeństwo, BIG Data w bankowości – możliwości i zastosowania, automatyzacja backoffice, nowoczesne metody identyfikacji klientów, rozwiązania mobilne w kontakcie z klientem oraz usługi bankowe w dobie rozwiązań chmurowych.

Prelegenci

Wśród prelegentów konferencji IT w Bankowości GigaCon znajdują się m.in: Sergiy Bykov (ThinPrint GmbH), który wygłosi wykład na temat zarządzania i optymalizacji procesów wydruku w przedsiębiorstwach; Marcin Makowski (BeOne) z prezentacją na temat problemów związanych z zarządzaniem treścią i procesami w firmach z sektora finansowego; Błażej Chiliński (Ekspert Niezależny), który opowie o bezpieczeństwie danych bankowych oraz zasadności i opłacalności migracji danych do Cloud’a. Karolina Gałęzowska (Wierzbowski Eversheds Sutherland) poruszy temat big data w sektorze bankowym w świetle przepisów sektorowych oraz nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (“RODO”), natomiast Marcin Borzoł (Ekspert Niezależny) przedstawi zależności między wdrożeniem MiFID II a bankowym IT.

„Informatyzacja odgrywa znaczącą rolę w usprawnianiu procesów finansowych czy podnoszeniu efektywności działań. Sądzę, że bycie na bieżąco z najnowszymi trendami IT jest konieczne do prawidłowego rozwoju – zarówno całego sektora finansowego jak i małych przedsiębiorstw, dlatego też z ogromną przyjemnością weźmiemy udział w tym spotkaniu.” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl

Organizatorzy zapewniają użytkownikom materiały konferencyjne, przerwę kawową oraz możliwość udziału w wybranych wykładach.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Courtyard

ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Gigacon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: