IX Kongres Pośrednictwa Finansowego

ZPF powraca z nową edycją kongresu pośrednictwa finansowego. Spotkanie zaplanowane na 14 listopada 2023 roku w hotelu Marriott w Warszawie skupi środowiska kadr zarządzających firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, banków oraz fintechu w dyskusji o praktykach biznesowych sektora.

IX Kongres Pośrednictwa Finansowego

Kongres Pośrednictwa Finansowego ZPF już za tydzień!

Związek Przedsiębiorstw Finansowy w Polsce organizuje już dziewiątą edycję kongresu pośrednictwa finansowego. Zebranie dedykowane jest kadrze zarządzającej firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, jak i banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji pożyczkowych. Podczas zebrania poruszone zostaną zagadnienia sytuacji rynku, nowych rozwiązań oraz obecnych wyzwań. Tematyka programu obejmuje:

  • Aspekty regulacyjne – wymogi compliance w kredycie konsumenckim i kredycie hipotecznym.
  • Dane o rynku kredytu konsumenckiego i hipotecznego.
  • ESG – gdzie jesteśmy, co nas czeka? Szerokie spojrzenie i wybrane wyzwania z kategorii S.
  • Problem dywersyfikacji produktów firm pośrednictwa kredytowego.
  • Technologia – transformacja technologiczna firm pośrednictwa kredytowego.
  • VeloPośrednik czyli nowe rozwiązania VeloBanku w zakresie współpracy z partnerami – kredyty hipoteczne.

Podczas prezentacji wystąpią liczne osobistości, w tym Marcin Czugan, prezes zarządu ZPF, Mariusz Dymowski, dyrektor centrum bankowości hipotecznej PKO BP, Magdalena Bigaj, twórczyni i prezeska Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa, Norbert Jeziolowicz, dyrektor zespołu rynków finansowych Związku Banków Polskich, oraz wielu innych ekspertów.

Zarejestruj się i weź udział!

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2023 roku w czterogwiazdkowym hotelu Courtyard Marriott w Warszawie naprzeciwko lotniska Chopina pod adresem ul. Żwirki i Wigury 1J, Warszawa. Aby wziąć udział w programie należy się zarejestrować. Koszt wstępu to 1400 zł za osobę. Rejestrując się na kongres, wspierasz akcję sadzenia drzew. Za każdego uczestnika kongresu w 2023 roku zostanie posadzone jedno drzewo.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Żwirki i Wigury 1J, 02-092 Warszawa

Ceny od: 1200 PLN

Organizator: Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: