Konferencja Javeloper 2021

Loando został oficjalnym patronem medialnym konferencji Javeloper 2021 - największej polskiej konferencji o Java. Chcieliśmy zaprosić państwa do udziału w konferencji Javeloper 2021, która w tym roku odbędzie się całkowicie online. Po więcej szczegółów zapraszam niżej.

Konferencja Javeloper 2021

Loando patronem medialnym Javeloper 2021

Wraz z redakcją Loando chcielibyśmy zaprosić Państwa na tegoroczną konferencję, największą konferencję w Polsce poświęconą Java - Javeloper 2021, której Loando jest patronem medialnym.

W dobie pandemii koronawirusa oraz reżimu sanitarnego i tak nie ma rzeczy niemożliwych. Serdecznie zapraszamy na konferencję Javeloper 2021, która odbędzie się w tym roku całkowicie online, dnia 23 września 2021 roku. Największe polskie gwiazdy sceny Java, oraz prelegenci z wiodących firm Java na rodzimym rynku przygotowali swoje wystąpienia. Javeloper 2021 skierowany jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data. Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Co więcej w trakcie trwania konferencji będzie można odwiedzić wirtualne stoiska innowacyjnych firm, cieszących się największym uznaniem w branży Java. Ich obecność znacząco podniesie rangę wydarzenia.

Dodatkowo w czasie konferencji odbęda się Wirtualne Targi Pracy Javeloper, na których można będzie nawiązać wirtualny kontakt z poszukującymi pracowników firmami z branży.

23 września 2021 roku, Javeloper 2021, całkowicie online, całkowicie za darmo. Jeśli Java to Twoja pasja, Javeloper 2021 to konferencja dla Ciebie.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: Javeloper

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online