Kolejna edycja Cashless Congress już we wrześniu!

W dniach 15-16 września 2020 r., w Hotelu Intercontinental w Warszawie, odbędzie się VIII Cashless Congress, czyli największe wydarzenie branży płatności bezgotówkowych. Motywem przewodnim tegorocznego Kongresu jest hasło „Polska europejskim liderem w transformacji gospodarki i nowoczesnych rozwiązaniach płatniczych”.

Kolejna edycja Cashless Congress już we wrześniu!

Jaki program przewidzieli organizatorzy Cashless Congress VIII?

15 i 16 września podczas Cashless Congress VIII w Hotelu Intercontinental na dwóch niezależnych scenach w Hotelu Intercontinental, pojawi się ponad 70 prelegentów, ekspertów z Polski, Europy i różnych stron świata, którzy przygotują prezentacje i dyskusje panelowe na tematy dotyczące nowych technologii, regulacji prawnych oraz bezpieczeństwa konsumentów. Ponadto porównają rynek polski z rynkami zagranicznymi.

W tym miejscu należy również podkreślić, że VIII Cashless Congress jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego i Fundacji Polska Bezgotówkowa. Warto też wiedzieć, że honorowym Przewodniczącym Rady Programowej został Minister Finansów Tadeusz Kościński.

Cashless Congress - największe wydarzenie branży płatniczej

Cashless Congress zawsze był inspirującą platformą wymiany poglądów i pomysłów na temat wyzwań oraz możliwości, jakie stoją przed światem płatności bezgotówkowych. Z tego względu stał się największym wydarzeniem branży płatniczej i może pochwalić się samymi pochlebnymi opiniami.

Jednym z najważniejszych atutów tego wydarzenia jest to, że łączy we wspólnej debacie wszystkich interesariuszy rynku tj. administrację publiczną, regulatorów, banki, agentów rozliczeniowych, organizacje płatnicze, dostawców technologii i uczelnie.

Szczegółowy program Cashless Congress VIII oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.cashlesscongress.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel InterContinental

Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa

Ceny od: 1990 PLN

Organizator: Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: