Loando zaprasza na VIII konferencję bankowców z regionu CEE

Coroczna konferencja bankowców regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbędzie się już 25 listopada! Jako patronat imprezy, Loando zaprasza swoich czytelników na liczne panele z wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami, oraz wręczeniem nagród dla najbardziej innowacyjnych firm sektora technologii bankowej.

Loando zaprasza na VIII konferencję bankowców z regionu CEE

VIII konferencja bankowców regionu Europy Środkowo-Wschodniej jest coraz bliżej!

25 listopada w Palác Žofín odbędzie się już VIII konferencja bankowców regionu CEE pod patronatem Loando i Fintek.pl. W zgromadzeniu wezmą udział wyjątkowi prelegenci, tacy jak Federico Avellán Borgmeyer zarządu efcom oraz Katalin Kauzli, która jest jednym z założycieli Charlie-India. Uczestnicy będą mieli dostęp do konferencji, paneli, specjalnych materiałów video i PDF, rzadko spotykaną okazję networkingową, oraz zaproszenie na przerwy na kawę i imprezę koktajlową przy okazji wręczenia nagród dla najbardziej innowacyjnych firm.

W tym roku nagrody zostaną przydzielone w czterech kategoriach:

  • Best Online Banking for SMEs.
  • Best Mobile Banking for SMEs.
  • Best Digital Lending for SMEs.
  • Best Digital Factoring for SMEs.

Weź udział osobiście lub zdalnie

W tym roku konferencja odbędzie się w Palác Žofín w Pradze, między godziną 10:00 a 20:30. Wszyscy chętni mogą już rozpocząć rejestrację. Koszt osobistego udziału to 750 Euro.

Osoby niebędące w stanie zjawić się osobiście w pałacu mogą wziąć udział w konferencji za darmo przez internet. Cyfrowa konferencja oferuje pełen dostęp do streamu ze sceny na żywo, czatu internetowego, oraz stref networkingowych i wystawy. Możliwe jest również obejrzenie gali nagród. Wszyscy internetowi uczestnicy konferencji otrzymają też dostęp do materiałów wideo. Do udziału przez sieć również należy się zarejestrować. Jest to możliwe na stronie internetowej konferencji.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Palác Žofín

Praga

Ceny od: 750 PLN

Organizator: SME Banking Club

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: