Loando zaprasza na konferencję Crowdfunding 4.0

18 Listopada w SGH w Warszawie odbędzie się konferencja Crowdfunding 4.0. Loando zaprasza wszystkich chętnych na wysłuchanie historii sukcesów crowdfundingowych oraz dołączenie do dyskusji na temat wyzwań i przyszłości tej formy dofinansowania.

Loando zaprasza na konferencję Crowdfunding 4.0

Crowdfunding 4.0 w SGH

Już 18 Listopada, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie będzie gospodarzem konferencji Crowdfunding 4.0. Podczas spotkania przedstawiciele świata nauki przedstawią wyniki swoich badań dotyczących crowdfundingu. Wybrane spółki zaprezentują również swoje success stories, omawiając własne doświadczenia z tym modelem finansowania. Podczas wspólnych dyskusji, przedstawiciele platform i instytucji finansowych wspólnie zastanowią się nad wyzwaniami crowdfundingu w Polsce, wskazując nowe kierunki rozwoju.

Konferencję organizuje Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Politechniką Warszawską. W konferencji wezmą udział dr Artur A. Trzebiński, dr Aneta E. Waszkiewicz, dr Maria Kukurba, Piotr Majewski, Maciej Kowalski, Damian Badowski, Tomasz Chołast, Marcin Czugan, Marcel Rowiński, oraz Arkadiusz Regiec.

Rejestracja otwarta!

Udział w konferencji Crowdfunding 4.0 jest w pełni darmowy. Wszyscy zainteresowani mogą już dokonywać rejestracji przez serwis internetowy. Konferencja rozpocznie się 18 Listopada o godzinie 9:30 w auli pierwszej budynku C w SGH w Warszawie.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Niepodległości 128, , 02-78 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: