Konferencja EOIF w Krakowie już 6 lutego

EOIF, czyli Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to cykl czterech spotkań organizowanych w najważniejszych miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie informacjami, ich obieg oraz digitalizację dokumentacji.

Konferencja EOIF w Krakowie już 6 lutego

EOIF – dla kogo?

Do udziału w spotkaniach organizatorzy zachęcają wszystkie osoby interesujące się oraz wykorzystujące narzędzia i rozwiązania pomocne w uproszczeniu zarządzania przedsiębiorstwem, a w szczególności osoby z branży bankowej, finansowej, ubezpieczeń, informatycznej, administracji, ale też telekomunikacji oraz przemysłu.

Wybrane tematy prelekcji podczas EOIF

Wśród potwierdzonych prelegentów lutowej konferencji EOIF znajduje się m.in. Elke Shoenemann (ELO Digital Office), która przedstawi zebranym gościom sposób funkcjonowania i specyfikę ELO ECM Suite 10, czyli system służący do zarządzania dokumentami, ich archiwizacji i obiegu. Sposób działania zostanie przedstawiony w oparciu o nowe wymagania RODO oraz nowe, unijne standardy do e-faktur. Kluczowe aspekty wdrożenia elektronicznego obiegu informacji w firmie omówi Bartłomiej Papisz z IGLOO, natomiast szanse i zagrożenia digitalizacji dziedzictwa kulturowego przedstawi Grzegorz Jakóbik z Muzeum Narodowego w Krakowie.

„To już kolejny rok kiedy uczestniczymy w promocji spotkań z cyklu Elektronicznego Obiegu Informacji w Firmie. Sukces konferencji pokazuje, że takie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem, a tematyka jest wciąż niewyczerpana i wymaga stałej aktualizacji” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Holiday Inn

ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków

Ceny od: 0 -

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: