XXII konferencja IT w Ubezpieczeniach już w grudniu!

Już 8 Grudnia odbędzie się dwudziesta edycja internetowej konferencji “IT w Ubezpieczeniach” organizowana przez GigaCon. Weź bezpłatny udział i wysłuchaj dyskusji na temat przyszłości technologii informatycznej w branży ubezpieczeniowej. Poruszone zostaną między innymi zagadnienia zbioru i przetwarzania informacji oraz ich zabezpieczenia.

XXII konferencja IT w Ubezpieczeniach już w grudniu!

Konferencja IT w Ubezpieczeniach pod patronatem Loando!

Poprzednio zapraszaliśmy was na wydarzenia odnośnie do administracji. Tym razem, Loando ma zaszczyt zaprosić państwa na udział w konferencji IT w Ubezpieczeniach, również organizowanej przez GigaCon.

Konferencja odbędzie się 8 Grudnia, zrzeszając ekspertów którzy poruszą tematykę zastosowania technologii informacyjnej. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, wyższej i średniej kadry zarządzającej, informatyków, oraz specjalistów ds. rozwoju biznesu, rozwoju IT, jak i innowacyjności. Proponowaną tematyką konferencji są:

  • Ubezpieczeniowe systemy zintegrowane
  • Systemy wspierające pośrednictwo ubezpieczeniowe
  • Analiza i przetwarzanie danych, narzędzia klasy BI
  • Narzędzia wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, narzędzia wspierające omnikanałowość sprzedaży i kontaktu z klientem
  • Cyberzagrożenia
  • Zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym
  • Integracja systemów – rozwiązania antyfraudowe
  • Nowoczesne technologie mobilne
  • Aplikacje konwersacyjne
  • Wykorzystanie technologii chmurowej

Prelegentami na konferencji będą Zbigniew Jamroz - Service Delivery Manager, Grzegorz Twardokęs - PMO Head, Elke Schoenemann (ELO Digital Office), Przemysław Kędzior i Damian Dryja z TCG Process Polska, Przemysław Magiera (MicroStrategy), Paweł Wroniewicz (VSoft), Marek Graczyk i Wacław Sikorski z ESKOM, Mariusz Bajgrowicz (Kappa Data), Jakub Orzęcki (Europa Ubezpieczenia), oraz Marek Naumiuk (Szkoła Zarządzania Zmianą).

Bezpłatny udział!

Konferencja IT w Ubezpieczeniach odbędzie się 8 Grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 15:00. Udział w konferencji jest w pełni darmowy, wystarczy dokonać rejestracji na stronie internetowej GigaCon.

Uczestnikom zapewniona jest możliwość udziału w wybranych wykładach, potwierdzenie udziału w konferencji w postaci zaświadczenia lub certyfikatu, oraz dostęp do materiałów pokonferencyjnych.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: GigaCon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online