Konferencja MAC 2020 już w kwietniu

Kolejna edycja MAC 2020 już w 21 kwietnia. W tym roku Moscow Affiliate Conference przyciągnie tysiące specjalistów branży afiliacyjnej z całego świata. Wśród gości ojawią się największe firmy z branży, m.in: Leadbit, ClickDealer, Advidi, Media500, Huffson Group, PropellerAds, Voluum i inne. Bilety już w sprzedaży.

Konferencja MAC 2020 już w kwietniu

Moscow Affiliate Conference 2020 już w kwietniu

Międzynarodowa Konferencja MAC (Moscow Affiliate Conference) znana jest ze swojej skali i skuteczności względem firm i specjalistów branży afiliacyjnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 21-22 kwietnia w Main Stage w Moskwie. Zdaniem organizatorów wydarzenie ma przyćmić wszystkie poprzednie. W spotkaniu uczestniczyć będzie około 4000 gości z ponad 50 krajów. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Dats.Team oraz Leadbit.

MAC 2020 większa niż kiedykolwiek

MAC 2020 ma być okazją do dzielenia się wiedzą oraz spotkania z liderami branży marketingowej. W ciągu dwóch dni uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę wysłuchać 30 doświadczonych prelegentów, nawiązać kontakty z przedstawicielami ponad 250 topowych firm oraz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych. Wśród bardziej znanych wymienić można m.in. Leadbit, ClickDealer, Advidi, Media500, Huffson Group, PropellerAds czy Voluum.

Na konferencji poruszone zostaną tematy z zakresu marketingu afiliacyjnego, SMM, SEO i innych dochodowych branż. Sprzedaż biletów trwa nieprzerwanie od listopada 2019 roku. Ceny cały czas rosną dlatego organizatorzy zachęcają do jak najszybszej rejestracji.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Main Stage, budynek 33

Sharikopodshipnikovskaya 13, Moskwa

Ceny od: 0 -

Organizator: affiliateconf.com

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: