Konferencja Mobile Trends for Experts już wkrótce!

25 października 2022 r. będzie miała miejsce konferencja “Mobile Trends for Experts” organizowana przez Escola S.A. Zapraszamy osoby związane z branżą telefoniczną, fintechem, oraz miłośników mobilności w IT na prelekcje prowadzone przez sześciu ekspertów branży.

Konferencja Mobile Trends for Experts już wkrótce!

Dziesięciolecie konferencji Mobile Trends for Experts

Mobile Trends for Experts jest coroczną konferencję dla miłośników i specjalistów technologii komórkowych, która odbywa się nieprzerwanie od 2012 roku. Wydarzenie odbywa się z myślą o edukacji rynku w kwestii rozwiązań mobilnych. Tegoroczna, jesienna edycja konferencji odbędzie się w dniach 25 i 26 października na ul. Łączyny 5 w Warszawie, wewnątrz Warsaw Plaza Hotel.

Tegoroczna konferencja zostanie podzielona na sześć ścieżek tematycznych, obejmujących zagadnienia:

  • Mobile UX design
  • Mobile management
  • Mobile marketing
  • Mobile commerce
  • Mobile banking
  • Mobile inspirations

Uczestnicy zebrania będą mieli możliwość samemu decydować, z którymi zagadnieniami chcą się zapoznać. Mobile Trends for Experts skierowane jest do pasjonatów technologii informacyjnej w branży mobile, szczególnie do specjalistów technologii finansowej, handlowców, designerów, specjalistów ds. marketingu, oraz project managerów.

Tańszy wstęp dla czytelników Loando

Wstęp na konferencję Mobile Trends for Experts dostępny jest za pomocą jednego z trzech pakietów: wstępu na platformę konferencji online, biletu na dwudniową konferencję stacjonarną w Warszawie, oraz specjalnemu pakietowi gwarantującemu wstęp na konferencję, oraz dostęp do nagrań z prelekcji.

Kupując bilet na konferencję możesz skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego LOANDO10, aby otrzymać 10% zniżkę na dowolny pakiet.

W trakcie dwóch dni konferencji, prelekcje poprowadzi sześciu liderów branży. W tym Założyciel firmy Mashkor i product manager w Google Kamil Brzeziński, właścicielka agencji konsultingowej KAMMEDIA.PL Kamila Gębik, Chief Evangelist spółki Escola S.A. Kamil Grzejek, Założyciel i CEO agencji marketingowej digitalk Artur Jabłoński, autor serii “Róża, co chcesz wiedzieć?” Artur Kurasiński oraz CRO software house Escola S.A., Ilona Leoniewska.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 450 PLN

Organizator: Escola S.A.

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online