Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 już niebawem

Jak wynika z licznych badań, firmy odnotowują nawet do 20 proc. spadku efektywności pracy w związku z pracami nad dokumentacją papierową. Już 1 na 3 europejskie firmy planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację. Okazją do zapoznania się z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami do automatyzacji działań związanych z zarządzaniem firmą będzie konferencja Summit EOIF GigaCon 2017, która odbędzie się już 26-27 lipca na Stadionie PGE Narodowy.

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 już niebawem

Tematyka i prelegenci konferencj

Podczas Summit EOIF GigaCon 2017 zostaną poruszone tematy związane z masowym wydrukiem, systemami OCR/OMR, automatyzacją obsługi faktur, portalami korporacyjnym inter/intra/extranet,  dokumentami w chmurze, pracą grupową, zarządaniem procesami biznesowymi (workflow), narzędziami back-office czy rozwiązaniami mobilnymi. Wśród grona licznych prelegentów dwudniowego wydarzenia wysłuchamy wykładów m.in.: Tomasza Leszczyńskiego (Bank Spółdzielczy w Sztumie), który podzieli się doświadczeniem wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów, Paweł Stalewski (Billenium Paperless), który opowie o OCR i automatyzacji w kancelariach czy Wiesław Grabowski (Szkoła Zarządzania Zmianą), który odpowie na pytanie: „Jak sprawić, by ludzie korzystali z elektronicznego obiegu informacji?”.

Informacje dodatkowe

Oprócz licznych prelekcji i wykładów, w ramach konferencji odbędą się także pokazy technologiczne, m.in.: druk 3D, drony czy gogle VR. Na terenie konferencji znajdować się będzie również strefa relaksu oraz przeprowadzone zostaną konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy konferencji otrzymają od organizatorów pakiet startowy, a także możliwość uczestnictwa w wykładach z obiegu dokumentów oraz konsultacje w kąciku porad RODO.

„Elektroniczny obieg dokumentów powinien być już codziennością w każdym, współczesnym przedsiębiorstwie. Dokumentacja papierowa zabiera zbyt wiele czasu i jest niepraktyczna, dlatego też wdrażanie rozwiązań, które usprawnią digitalizację firmy, są koniecznością. Summit EOIF GigaCon 2017 da nam szansę poznania nowych, innowacyjnych rozwiązań, które być może przyczynią się do jeszcze lepszego zarządzania i zwiększenia efektywności firmy.”- komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

PGE Narodowy

aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: Gigacon

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: