Zapraszamy na WallStreet 27 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych!

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów oraz osoby, które chcą zacząć inwestowanie na 27 edycję Konferencji WallStreet 27! Trzydniowe, weekendowe spotkanie zgromadzi łącznie blisko 1500 osób: inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju. Przedstawiamy szczegóły na temat wydarzenia i zachęcamy do zakupu biletów!

Zapraszamy na WallStreet 27 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych!

WallStreet 27 - dlaczego warto tam być?

W dniach 26-28 maja 2023 roku, w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się 27 konferencja WallStreet 27 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce! W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia Indywidualnych Inwestorów i Klubu Przedsiębiorczości, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Przez 3 dni inwestorzy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji, będą dyskutować o jego aktualnej kondycji i perspektywach rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Biorąc udział w konferencji WallStreet 27 zyskujesz możliwość wysłuchania ciekawych wykładów, uzyskasz wskazówki w co warto inwestować i jak to robić oraz wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami konferencji.

Czego dowiesz się na konferencji WallStreet 27?

Udział 27 edycji, dorocznego spotkania inwestorów WallStreet 27 zapewni Ci:

  • dostęp do praktycznej wiedzy i umiejętności, które zaprocentują w Twoim biznesie i w Twoich kolejnych inwestycjach,
  • szansę na spotkanie z przedstawicielami czołowych polskich spółek giełdowych, biur maklerskich, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych,
  • możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz kontakty prywatne z inwestorami i przedsiębiorcami,
  • udział w atrakcjach dodatkowych: uroczysta gala w piątek połączona z dwoma koncertami na żywo - wystąpi Patrycja Markowska oraz zespół AudioFeels.

W trakcie piątkowej gali, rozpoczynającej wydarzenie odbędzie się wręczenie nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego. W sobotni wieczór impreza plenerowa połączona z grillem oraz wyjątkową atrakcją-niespodzianką! Czas wolny pomiędzy wykładami możesz spędzić korzystając z wygód hotelowych lub uroków Karpacza!

Wydarzenie skupia się wokół wykładów poświęconych tematyce inwestycji, które poprowadzą m.in.: gość specjalny, autor bloga JakOszczędzaćPieniądze.pl Michał Szafrański, Rafał Glinicki, Paweł Szczepanik, Marek Zuber, Mateusz Samołyk, Piotr Cieślak, Bartosz Szyma, Janusz Grabowski, Tomasz Skolimowski, Artur Wiśniewski, Przemysław Staniszewski, Adrian Mackiewicz, Radosław Chodkowski, Tomasz Prusek, Tomasz Jaroszek, Konrad Ryczko, Robert Stanilewicz oraz wielu innych ekspertów!

Jak wziąć udział w konferencji “WallStreet 27”?

Udział w konferencji WallStreet 27 jest płatny i wymaga rejestracji przez stronę internetową Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Bilety są dostępne w trzech pakietach: Silver - 1090 zł, Gold - 3290 zł oraz VIP 6490 zł.

Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych mogą liczyć na znacznie niższe ceny biletów - Silver 290 zł, Gold 2590 zł, VIP 5490 zł. Szczegóły dotyczące wydarzenia, dokładny program przebiegu, sylwetki przedstawiające prelegentów oraz formularz zapisów znajdziesz na stronie www.wallstreet.org.pl

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Karpacz

Ceny od: 290 PLN

Organizator: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: