Kongres Księgowość Przyszłości już 28 lutego!

Kongres Księgowość Przyszłości, czyli wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych księgowością i branżą finansową odbędzie się już 28 lutego w Warszawie. Podczas spotkania eksperci opowiedzą o nowoczesnych rozwiązaniach IT w księgowości i o zmianach, do których branża musi się dostosować. Początek wydarzenia o 9.30.

Kongres Księgowość Przyszłości już 28 lutego!

Kongres Księgowość Przyszłości 2019

Księgowość Przyszłości to ogólnopolski kongres oferujący szeroko pojętą wiedzę oraz informacje ze świata finansów. Konferencja kierowana jest m.in. do księgowych, dyrektorów finansowych, właścicieli biur rachunkowych i reprezentantów działów kadrowych oraz wszystkich zainteresowanych księgowością i branżą finansową.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak nowe trendy w cyfryzacji dokumentów księgowych i kadrowych, przygotowywanie księgowości do elektronicznej wymiany danych z organami skarbowymi czy obowiązek raportowania schematów podatkowych a legalna optymalizacja podatkowa.

Jako eksperci podczas wykładów wystąpią Piotr Kościańczuk (Skłodowscy sp. z o. o.), mec. Kamil Kaleńczuk (Wołoszyński i Wspólnicy Kancelaria prawna) czy Witold Furman (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce). Skupią się na tym, co sprawia, że księgowość efektywnie funkcjonuje oraz na tym, jak można usprawnić to działanie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i narzędziom IT. Udział w kongresie Księgowość Przyszłości to okazja do wysłuchania inspirujących wystąpień i zdobycia rzetelnej wiedzy od ekspertów i liderów

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Kongres Księgowość Przyszłości odbędzie się 28 lutego 2019 r. w Golden Floor Plaza w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia. Zainteresowane osoby mogą podczas kongresu promować swoje firmy i usługi, jednak muszą wcześniej uzgodnić warunki takiej promocji z organizatorami.

Obecnie w wydarzeniu weźmie udział 10 wystawców, 11 prelegentów i ponad 150 uczestników. Tak duża liczba osób uczestniczących daje znakomite możliwości networkingu. Tym bardziej, że eksperci z różnych dziedzin finansowych sprawią, że uczestnicy będą mieli możliwość spojrzeć na pracę zespołu księgowego z różnych perspektyw: biznesowej, technologicznej, wewnętrznej i organizacyjnej.

Spotkanie jest dobrą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat tego, w jakim kierunku zmierza branża usług księgowo-kadrowych. Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych. Pełna agenda spotkania znajduje się na stronie wydarzenia: http://kongresksiegowych.pl/.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Golder Floor Plaz

Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa

Ceny od: 0 -

Organizator: pureconferences.pl

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: