Zapraszamy na Kongres Sektora Fintech ZPF!

Loando, jako partner medialny wydarzenia, ma zaszczyt zaprosić na VI Kongres Sektora Fintech, która odbędzie się 25 maja 2023 roku w Gdańsku! Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, już po raz szósty organizuje Kongres, które zbierze przedstawicieli największych firm sektora fintech oraz instytucji i przedsiębiorstw związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Podczas wydarzenia eksperci mówią aktualnie stosowane rozwiązania, zaproponują nowe i przedyskutują wizję rozwoju branży! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Zapraszamy na Kongres Sektora Fintech ZPF!

Kongres Sektora Fintech - dlaczego warto tam być?

Kongres Sektora Fintech to miejsce otwartej dyskusji na najbardziej aktualne tematy dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju branży. Na kongresie spotkają się przedstawiciele różnych sektorów związanych z branżą fintech: eksperci bankowi, firm pożyczkowych, firm ubezpieczeniowych, doradcy i pośrednicy finansowi oraz dostawcy produktów i usług umożliwiających szybkie i łatwe korzystanie z produktów kredytowych.

Spotkanie ludzi z różnych branż pozwala na przeprowadzenie efektywnej dyskusji, bogatej w wymianę poglądów i możliwość przekazania informacji o problemach, potencjalnych metodach usprawnienia i wizjach rozwoju całego sektora.

Czego dowiesz się na Kongresie Sektora Fintech?

Podczas Kongresu Sektora Fintech eksperci poruszą w dyskusjach szereg tematów istotnych dla branży fintech m.in.: wyzwania regulacyjne, stojące przed branżą, wykorzystanie blockchain w obszarach innych niż kryptowaluty, rozwój usług płatności elektronicznych. Odbędzie się również prezentacja najnowszych, najciekawszych start-upów w ramach #ZPF4Startups.

Kongres przyjmie formę otwartej dyskusji oraz eksperckich moderowanych rozmów, uzupełnianych przez prezentacje i wystąpienia. W programie znajdziemy m.in.:

  • Cyberbezpieczeństwo – panel dyskusyjny
  • Fintech na świecie – skok po kontynentach, wybrane aspekty
  • Trójkąt Trzech Cesarzy – czyli na styku AML, RODO i compliance
  • mObywatel – jakie daje możliwości i co zmienia

Wydarzenie zakończy się wspólnym lunchem i spotkanie networkingowym „Z widokiem na Główne Miasto”.

Jak wziąć udział w VI Kongresie Sektora Fintech?

Udział w Kongresie ZPF można zgłosić rejestrując się w wydarzeniu i kupując bilet przez stronę internetową. Bilet na wydarzenie kosztuje 1400 zł, z możliwością uzyskania zniżki 5% dla uczestników poprzedniej edycji Kongresu.

Kongres Sektora Fintech ZPF już po raz trzeci odbędzie w Gdańsku, w Hotelu PURO Gdańsk, przy ulicy Stągiewnej 26. Przypominamy termin: 25 maja 2023 r., czwartek! Zgłoś swój udział w wydarzeniu!

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Hotel Peru

Stegiewna 26, 80-750 Gdańsk

Ceny od: 1400 PLN

Organizator: ZPF

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: