Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - warsztaty

Zbliżające się warsztaty - Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - pomogą Ci zrozumieć zagadnienia z zakresu prawidłowego działania instytucji finansowych, w szczególności banków. Warsztaty skierowane do osób zarządzających w strukturach banków, wyjaśnią znaczenie poszczególnych rekomendacji KNF i ułatwią ich wprowadzenie w życie. Weź udział i dowiedz się jak realnie poprawić system zarządzania banku, poznaj obowiązki oraz uprawnienia rady nadzorczej i zarządu!

Ład wewnętrzny w bankach w oparciu o Rekomendację Z - warsztaty

Informacje o celu wydarzenia i jego główna tematyka

Dwudniowe warsztaty, których organizatorem jest MMC Polska odbędą się w dniach 9-10 luty 2021 r.. Głównym celem spotkania jest omówienie Rekomendacji Z wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Rekomendacja Z stanowi zbiór dobrych praktyk w zakresie zasad ładu wewnętrznego, na który składają się w szczególności: system zarządzania bankiem, organizacja banku, zasady działania, uprawnienia, obowiązki i odpowiedzialność oraz wzajemne relacje rady nadzorczej, zarządu i osób pełniących kluczowe funkcje w banku.

W trakcie wydarzenia głos zabiorą eksperci z zakresu prawa bankowego i compliance: dr Michał Mostowik, Magdalena Bartosiewicz i Justyna Walas-Ryba, którzy poruszą zagadnienia:

  • ładu korporacyjnego i statutu,
  • różnić między strategią zarządzania a strategia zarządzania ryzykiem,
  • systemu kontroli wewnętrznej w kontekście Rekomendacji H,
  • zarządzania konfliktami interesów,
  • i wiele więcej.

Formuła wydarzenia i zasady uczestnictwa

Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatne, a swój udział można zgłosić przez rejestrację na stronie wydarzenia. Każdy uczestnik warsztatów może zdecydować o formule udziału: stacjonarnie w hotelu The Westin Warsaw lub zdalnie za pośrednictwem live streamingu. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Warsztaty w szczególności skierowane są do osób zarządzających działaniem banków: prezesów i członków zarządu, dyrektorów, kierowników oraz specjalistów. Organizatorzy zapraszają również pracowników instytucji finansowych z działów: prawnych, compliance, audytu, ryzyka, jak również wszystkich zainteresowanych tematyką wydarzenia.

Z kodem rabatowym: FINTEK5 można uzyskać 5% zniżki na opłatę rejestracyjną.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

hybrydowy - online lub stacjonarnie w Warszawie

Ceny od: 2795 PLN

Organizator: MMC Polska

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: