Targi Zarządzania Wierzytelnościami

Targi Zarządzania Wierzytelnościami to konferencja połączona z wystawą, zorganizowana w samym sercu Warszawy. Impreza jest świetną okazją do promocji usług i produktów oferowanych przez rynek wierzytelności. Udział w wydarzeniu to także szansa na uzyskanie informacji na temat nowych rozwiązań i trendów w branży.

Targi Zarządzania Wierzytelnościami

Uczestnicy targów to w szczególności kadry zarządzające przedsiębiorstwami rynku wierzytelności, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących różne gałęzie gospodarki, dyrektorzy finansowi oraz prawnicy.

Podczas konferencji głos zabierze wielu ekspertów i specjalistów z zakresu zarządzania wierzytelnościami i windykacji, m.in. Andrzej Roter – prezes zarządu KPF w Polsce, Piotr Zimmermann – radca prawny, założyciel kancelarii prawnej Zimmermann i Wspólnicy, Jacek Cieplak, Członek Izby Adwokackiej w Warszawie czy Piotr Badowski – prezes Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami. Prelekcje będą swego rodzaju kompendium wiedzy o rynku zarządzania wierzytelnościami: nastąpi podsumowanie 2016 roku w branży, a także omówienie najważniejszych dla sektora, trendów rynkowych oraz zmian legislacyjnych.

Odbędzie się również debata, w której udział wezmą przedstawiciele komorników, wierzycieli oraz dłużników reprezentowanych m.in. przez prezesa stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Pałac Kultury i Nauki

plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Ceny od: 7 PLN

Organizator: Andrzej Roter, Piotr Badowski, Rafał Fronczek, Piotr Zimmerman, Krzysztof Grabowski

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: