Mobile Silesia startuje 13 czerwca

”Gruba” to po śląsku kopalnia. Tegoroczne hasło 7. edycji Mobile Silesia to nie przypadek. Organizatorzy zaskoczyli uczestników, umiejscawiając wydarzenie w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu. Mobile Silesia to nie tylko wyjątkowe miejsce i promocja regionu – to także różnorodność prelekcji i staranny dobór prelegentów, którzy w praktyczny sposób opowiedzą o rewolucji mobile.

Mobile Silesia startuje 13 czerwca

Program i prelegenci Mobile Silesia

 Na tegorocznej edycji Mobile Silesia eksperci poruszą tematykę sztucznej inteligencji, VR, IA, m-commerce czy wideo marketingu. Wśród tegorocznych prelegentów znajduje się m.in. Michał Kluska (Domański Zakrzewski Palinka), który opowie o projektach, przyszłości i bezpieczeństwie biznesu bazującego na danych osobowych i meta danych, Daniel Kędzierski (Fasttony.es), który pokaże gotowe do skopiowania, rozwiązania wspierające działania w kanałach social media. O najlepszych formach komunikacji w branży mobile okiem praktyka opowie Wojciech Chochołowicz z Gino Rossi, natomiast Magdalena Daniłoś (Offon Agency) zapozna uczestników z rewolucją mobile w świecie video marketingu. Prelegenci postarają się odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań, np. „VR – kochać czy nienawidzić?” (Artur Kurasiński, Ghost VR, Muse) oraz „czy email marketing nadąży za postępującym trendem mobile?” (Roman Grygierek).

Dlaczego Mobile Silesia?

„Pod koniec zeszłego roku ruch mobilny na świecie przerósł ruch desktopowy. W Polsce urządzenia mobile odpowiadają za ponad 60 proc. ruchu w sieci. Ten wskaźnik będzie cały czas rósł. Kto dziś nie jest mobile, jutro może wypaść z gry. Dlatego organizujemy Mobile Silesia. Dawka solidnej i praktycznej wiedzy pomoże uczestnikom być na bieżąco z trendami i dostosować  formy komunikacji do zmieniających się potrzeb rynku i klientów” – komentuje Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, organizator konferencji.

„W świecie wszechobecnych technologii mobile nie ma możliwości, by nie organizowano wydarzeń poświęconych w pełni właśnie temu zagadnieniu. Organizowana już od 7 lat konferencja Mobile Silesia pokazuje, że tematyka ta cieszy się nieprzerwanie dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że otrzymaliśmy możliwość uczestnictwa w tym przedsięwzięciu i objęcia go patronatem medialnym.” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Zabytkowa Kopalnia GUIDO

3 Maja 93, 41-800 Zabrze

Ceny od: 200 PLN

Organizator: Andrzej Ogonowski

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: