Nadchodzi IV edycja AI & NLP Day!

Grupa Loando wraz z organizatorami zaprasza na IV edycję AI & NLP Day! Sztuczna inteligencja oraz programowanie neurolingwistyczne coraz częściej wykorzystywane są zarówno w sektorze finansowym jak i innych dziedzinach naszego życia. Doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy oraz zapoznania się z już działającymi rozwiązaniami będzie konferencja odbywająca się w pełni online 23 i 24 września 2021 roku.

Nadchodzi IV edycja AI & NLP Day!
  1. Prelekcje i warsztaty podczas AI & NLP Day 2021
  2. Bilety i rejestracja

Prelekcje i warsztaty podczas AI & NLP Day 2021

Tegoroczne wydarzenie podzielone jest na dwa dni, podczas których uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach praktycznych z trzech zakresów tematycznych: sztuczna inteligencja/uczenie maszynowe (AI/ML), rozwiązań big data i chmury (Big Data/Cloud) oraz przetwarzania języka naturalnego (NLP). Szczególnie ciekawie zapowiadają się wystąpienia laureatów konkursu PolEval 2021 - skupiającego się na tworzeniu i doskonaleniu narzędzi informatycznych do przetwarzania języka polskiego w technologii NLP. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami z tworzenia i testowania nowych algorytmów, które już w niedalekiej przyszłości mogą stać się cennym narzędziem w wielu branżach. Organizatorami są firma Sages (usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu IT, obecni na rynku od 2007 roku) oraz Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

Bilety i rejestracja

Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje biletów przygotowanych przez organizatorów. Pierwszy daje dostęp do wystąpień i prelekcji (dzień 1.), drugi obejmuje całą konferencję wraz z warsztatami praktycznymi (dni 1. i 2.), zaś pakiet PREMIUM dodatkowo obejmuje kurs Masterclass “Przetwarzania języka naturalnego” (40 godzin materiałów szkoleniowych w języku polskim). Warto zaznaczyć, że uczestnicy będą mogli również skorzystać z nagrań z konferencji po jej zakończeniu, to niewątpliwy plus wirtualnej natury tego wydarzenia. Do końca lipca bilety na AI & NLP Day 2021 nabyć można w promocyjnej cenie. Pełna agenda konferencji, lista prelegentów oraz linki do zakupu biletów znajduje się pod adresem: https://www.nlpday.pl/ AI & NLP Day 2021 to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Na żadnej innej konferencji nie znajdziemy tylu wystąpień ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Zdecydowanie polecamy.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 1599 PLN

Organizator: Sages

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online