Pytech Summit 2021 już niebawem!

9.12.2021 odbędzie się Pytech Summit 2021. Jest to największa konferencja poświęcona Pythonowi w Polsce. Cztery bloki tematyczne, prelegenci-specjaliści zapewniający najwyższy poziom wykładów, targi pracy oraz wirtualne stanowiska uznanych i innowacyjnych firm informatycznych. Wszystko to w przestrzeni online, zaś rejestracja i udział są darmowe. Loando.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Pytech Summit 2021 już niebawem!

Pytech Summit 2021 - święto Pythona

Organizatorzy Pytech Summit 2021 zapowiadają ponad 1000 uczestników podczas tegorocznej konferencji, która odbędzie się całkowicie online. Będzie ona więc nie tylko okazją do wysłuchania wykładów największych gwiazd środowiska w Polsce, ale także na wymianę doświadczeń między użytkownikami oraz networking. Organizator zapowiedział cztery ścieżki tematyczne, które wyznaczać będą agendę spotkania. Są to: WEB, Backend, Machine Learning oraz Big Data. Wśród prelegentów nie zabraknie zarówno znanych nazwisk związanych z tym językiem od lat, jak i przedstawicieli czołowych firm korzystających z Pythona w swoich rozwiązaniach.

Wydarzeniu będą też towarzyszyć wirtualne targi, również podzielone na tematyczne bloki. Pierwszy z nich to Targi Pracy IT, czyli doskonały sposób na nawiązanie kontaktu z firmami z wielu branż, które zainteresowane są powiększeniem swoich zespołów o specjalistów właśnie zaznajomionych z Pythonem (chociaż nie tylko). Kolejny blok to Targi Produktów i Szkoleń - miejsce w którym dostawcy oprogramowania mogą zaprezentować zainteresowanym najświeższe produkty i towarzyszące im szkolenia. W końcu Targi Outsourcingu IT, podczas których spotkają się przedstawiciele z “obu stron barykady” - poszukujący pracowników i oferujący swoje usługi. Od wielu lat polska branża IT outsourcingiem stoi, a nasi rodacy są cenionymi współpracownikami światowych gigantów.

Pytech Summit 2021 - rejestracja i bilety

Mamy przyjemność napisać, że zarówno rejestracja, jak i udział w Pytech Summit 2021 jest zupełnie darmowy. Rejestracji należy dokonać na stronie www.pytechsummit.pl. Pełna agenda konferencji dostępna będzie 1. listopada. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które jest niewątpliwie unikalną możliwością na zdobycie nowych kontaktów, poszerzenie wiedzy oraz nawiązanie relacji biznesowych. Loando.pl jest dumnym patronem medialnym wydarzenia.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: Pytech Summit

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online