Targi IT Future Expo - wrzesień pełen technologii

Już 20 września odbędą się Targi IT Future EXPO. To świetna okazja, aby stawić czoło rynkowi technologii, które są niezbędne do organizacji naszego życia. Spotkanie będzie obfitowało w liczne prelekcje, a także targi pracy.

Targi IT Future Expo - wrzesień pełen technologii

Targi Future Expo - co w planie?

Już 20 września 2018 roku odbędą się Targi IT Future EXPO. Wydarzenie będzie miało miejsce na stadionie PGE Narodowym. Miejsce te zgromadzi elitę polskiego IT, która zaprezentuje nowinki i przebada branżę od kuchni. Co więcej, przedstawiciele jednego z najbardziej rozwijających się rynków udzielą porad, dzięki którym każdy wyniesie z wydarzenia cenną wiedzę.

Udział w targach pozwoli na poznanie aspektów, które napędzają branżę IT. Wydarzenie będzie też świetną okazją do poznania aktualnych trendów w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw. IT Future EXPO daje szansę na wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk oraz nawiązanie partnerstwa.

Istotne jest, aby być na bieżąco z trendami i wyzwaniami, jakie czekają każdego biznesmena w obliczu tak prężnie rozwijającego się rynku. Stąd właśnie możliwość poszerzenia swojej wiedzy, a nawet wzięcia udziału w konkursie na lidera IT. W ramach rozgrywki zgromadzeni mogą wziąć udział także w gali rozdania nagród.

Debata z udziałem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

Choć ubiegłoroczna edycja targów IT Future EXPO przyniosła wiele niespodzianek, w tym roku będzie ich znacznie więcej. 20 września zgromadzeni będą mogli wziąć udział w debacie, podczas której pojawią się przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Głównym celem rozmowy będzie poszerzenie sieci komunikacji pomiędzy twórcami technologii, a decydentami, w zakresie kształtowania polityki cyfryzacji na poziomie lokalnym i transnarodowym. Debata z udziałem Ministerstw pomoże odpowiedzieć na pytanie, co zrobić, aby Polska znalazła się wśród najbardziej cyfrowych krajów. Podczas prelekcji głos zabiorą m.in.:

  • Karol Okoński (Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Cyfryzacji);
  • Piotr Czarnecki (Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank);
  • Jacek Niewęgłowski (Członek Zarządu, Play),
  • Janusz Moroz (Członek Zarządu, Innogy Polska),
  • przedstawiciele Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji;

Punkt porad w zakresie dotacji UE

Warszawskie targi to nie tylko okazja do poznania świata IT od strony technologii, ale także dodatkowych możliwości i prawa. Jeśli więc nurtują cię regulacje Unii Europejskiej dotyczące danych osobowych, warto przyjść na spotkanie i o tym porozmawiać. Specjalny punkt porad gwarantuje dyskrecję i odpowiedź na trudne pytania dotyczące np. wycieku danych osobowych w firmie.

Specjaliści, którzy będą udzielali pomocy, chętnie opowiedzą, jak wygląda procedura przeprowadzenia analizy polityki bezpieczeństwa organizacji. Jest to jeden z niezbędnych elementów do prawidłowego rozwoju przedsiębiorstwa. Będzie można dowiedzieć się także o warunkach wzięcia dotacji z Unii Europejskiej na rozbudowę własnej działalności.

Dodatkowe atrakcje i wyjątkowy gość - Przemysław Pająk

Warto wspomnieć, że targi to nie tylko kluczowa teoria, potrzebna praktyka czy przyjemna rozrywka. Tegoroczna edycja gościć będzie wyjątkowego gościa. Będzie nim Przemysław Pająk. Redaktor Naczelny Spider’s Web opowie, jak wygląda nasza prywatność w oparciu o serwis Facebook, a także Google. Na zainteresowanych będzie czekała także Strefa Dronów. Będzie można się w niej dowiedzieć, jak wykorzystać te niepozorne urządzenie do rozwoju własnej działalności.

IT Future Congress oraz IT Career Summit to dwa kolejne elementy Targów IT Future EXPO, które pomogą przyjrzeć się bliżej technologii. Podczas pierwszego panelu wystąpią:

  • Krzysztof Wykręt (CIO w Hochtief Polska);
  • Sebastian Starzyński (Prezes ABR Sesta);
  • Paweł Wawrzyniak (IT, Architect w Nordea).

IT Career Summit to targi pracy, które do tej pory cieszyły się ogromną popularnością. W tym roku organizatorzy także przewidują dużą frekwencję wśród zainteresowanych, dlatego warto wcześniej zapisać się na główne wydarzenie. Można to zrobić za pomocą strony internetowej spotkania.

„Dzięki takim spotkaniom jak Targi IT Future EXPO, wszyscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie technologii. To bardzo ważne, aby łączyć możliwości różnych sektorów i wspierać się w działaniu. Dzięki temu rynek zarówno informatyczny, jak i pożyczkowy, rozwijają się z zawrotną prędkością” – komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Stadion PGE Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 100 PLN

Organizator: Pure Expo

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: