Unchain Fintech Festival już wkrótce!

Unchain Fintech Festival po raz drugi zgromadzi specjalistów z branży fintech w wydarzeniu odbywającym się w Rumunii, w mieście Oradea! Przedstawiamy szczegóły na temat festiwalu!

Unchain Fintech Festival już wkrótce!

Loando zaprasza na Unchain Fintech Festival! 29 czerwca 2023 roku, w mieście Oradea w Rumunii będzie miało miejsce wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które zgromadzi specjalistów branży fintech z całego świata! Celem wydarzenia jest omówienie najważniejszych tematów dotyczących innowacji w usługach finansowych: cyfrowe euro, nowe przepisy UE dotyczące fintech, CBDC, BNPL, otwarte finanse i otwartą bankowość, DeFi, pożyczki i bezpieczeństwo, Web 3.0 i blockchain.

Udział w wydarzeniu wezmą między innymi przedstawiciele: Narodowych Banków Rumuni, Węgier, Chorwacji, Banca Comercială Română i Banca Transilvania - dwa z główne banki uniwersalne działające w Rumuni, OTP Bank - największy bank komercyjny na Węgrzech a także międzynarodowych instytucji jak Visa, Google czy Ripple.

Festiwal Unchain Fintech to szansa na wysłuchanie wykładów i prelekcji ekspertów branży, ale przede wszystkim możliwość rozmowy z pracownikami różnych szczebli, nawiązanie relacji biznesowych i szeroko rozumiany rozwój osobisty.

Zapraszamy do kupna biletów! Są one dostępne na stronie internetowej wydarzenia, pod linkiem: https://unchainfestival.com/tickets/

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Oradea

410100 Rumunia

Ceny od: 100 PLN

Organizator: Oradea Fortess

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: