20 września startują V Targi IT Future Expo

Drony, strefa 3D, stoiska tematyczne – to wszystko, co czeka nas na tegorocznych Targach IT Future Expo, które odbędą się 20 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Do udziału w Targach organizatorzy zapraszają w szczególności reprezentantów firm oraz instytucji zainteresowanych tematyką IT. Wydarzenie to na stałe wpisało się już w coroczny kalendarz najważniejszych imprez branży IT, stając się idealną przestrzenią do networkingu, wymiany doświadczeń oraz pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych.

20 września startują V Targi IT Future Expo

Program IT Future Expo

Zakres tematyczny tegorocznej edycji IT Future Expo obejmuje m.in.: rozwiązania branżowe, bezpieczeństwo IT, technologie mobilne, big data, e-commerce, wirtualizację, usługi IT oraz teleinformatykę.

Oprócz IT Future Congress, który jest już sztandarowym wydarzeniem targów, organizatorzy zachęcają uczestników do odwiedzenia trzech specjalistycznych stref tematycznych – IT Law, IT Consulting Point oraz Dotacje UE na IT. W ramach tych stref szereg specjalistów i ekspertów udzielać będzie porad na temat sprawnego funkcjonowania firmy. Eksperci przybliżą uczestnikom temat zabezpieczania firmy przed wyciekiem danych czy regulacjami Unii Europejskiej z zakresu ochrony danych osobowych. Jedną z atrakcji tegorocznej edycji będzie strefa dronów, a w niej m.in: loty pokazowe oraz wykłady na temat funkcji dronów i ich potencjału w biznesie. Na Targach znajdzie się również strefa 3D, w której uczestnicy zasięgną informacji o wirtualnej rzeczywistości oraz druku 3D.

W ramach wydarzenia odbędą się również informatyczne targi pracy, a w jej ramach wykład IT Career Summit  wraz z równolegle trwającą konferencją  „Twoja kariera w IT”.

IT Future Awards

Dzień wcześniej, 19 września, odbędzie się wyłonienie laureatów konkursu Liderzy IT 2017. Podczas Gali IT Future Awards, wręczone zostaną statuetki laureatom wybranym przez internautów oraz kapitułę konkursową. W tym roku nagrody zostaną przyznane w aż 18 kategoriach, a wśród nich m.in.: innowacja roku 2017, mobile trends, e-commerce innovation czy innovative IT startup.

„Zapewnienie przedsiębiorstwu bezpieczeństwa oraz ochrony informacji powinno być priorytetowym celem. Wydarzenie to jest przede wszystkim merytorycznym forum i źródłem wiedzy na temat najlepszych metod i najnowszych innowacji świata IT, które powinny być sukcesywnie wdrażane w każdej firmie. Bogatsi o wiedzę zdobytą na Targach, będziemy mogli usprawnić i ulepszać nasze działania w zakresie IT, które w branży finansowej są szczególnie istotne.” - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Stadion PGE Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Ceny od: 100 PLN

Organizator: Pure Expo

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: