Warsaw International Banking Summit - to już XVI edycja!

Już 18 października 2018 roku w The Westin Hotel odbędzie się XVI edycja Warsaw International Banking Summit. To wydarzenie skierowane do wszystkich osób związanych z finansami, ubezpieczeniami oraz technologią. W planie spotkania przewidziane są liczne wystąpienia specjalistów, a także panele dyskusyjne.

Warsaw International Banking Summit - to już XVI edycja!

Warsaw International Banking Summit - czym jest?

Warsaw International Banking Summit to spotkanie gromadzące w jednym miejscu kluczowe osobistości dla środowiska bankowości. Wydarzenie stanowi unikatową platformę do wyrażenia poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów w dziedzinie finansów. Dzięki temu, że na spotkaniu pojawią się przedstawiciele administracji centralnej i regulatora, dostawcy rozwiązań i firm pracujących z bankami czy instytucjami pożyczkowymi, wszyscy uczestnicy spotkania mogą liczyć na zdobycie fachowej wiedzy. Poprzednie edycje spotkania pokazały, że rynek finansowy nieustannie się rozrasta, dlatego połączenie Warsaw International Banking Summit oraz XII Insurance Forum gwarantuje poruszenie przez profesjonalistów wszystkich najważniejszych problemów z jakimi boryka się rynek finansowy.

Co w programie?

W programie XVI edycji Warsaw International Banking Summit przewidziane jest oficjalne rozpoczęcie konferencji, a także liczne prelekcje w wykonaniu specjalistów. Podczas spotkania zostanie scharakteryzowany sektor nowych technologii w bankowości. Zgromadzeni dowiedzą się o:

  • najważniejszych regulacjach,
  • rozporządzeniach unijnych GDPR,
  • gospodarce 4.0,
  • modelach dystrybucji i sposobach finansowania gospodarki,
  • poruszony zostanie także temat RODO

Wydarzenie zrealizowane zostanie w ramach współpracy z grupą MMC Polska. Organizuje ona prestiżowe konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe. Spotkania te dedykowane są specjalistom w zakresie bankowości. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać ze strony internetowej kongresu oraz profili społecznościowych na portalach Facebook oraz Twitter.

Dlaczego warto wziąć udział w XVI Warsaw International Banking Summit?

  1. To największe wydarzenie skupiające tak wartościowe postaci rynku finansowego;
  2. To idealne miejsce do poznania przyszłych partnerów biznesowych, a także pogłębienia wiedzy z zakresu finansów;
  3. To jedyne spotkanie, podczas którego tak dużo mówi się o przyszłości bankowości, jej wadach i zaletach;

jak zarejestrować się na wydarzenie? 

W wydarzeniu udział wziać mogą wszystkie osoby związane z sektorem finansowym. Koszt udziału w Warsaw International Banking Summit wynosi: 2795 zł + 23 % VAT do 18 września 2018 r. oraz 3295 zł + 23 % VAT po 18 września 2018 r. Aby zarejestrować się na konferencje wystarczy wejść na stronę bankowosciubezpieczenia.pl i dokonać zakupu biletów. Konferencja odbędzie się The Westin Hotel przy Al. Jana Pawła II 21.

"Konferencje związane z bankowością to świetna okazja do zdobycia cennej wiedzy, a także poznania swoich przyszłych partnerów biznesowych. Udział w takim wydarzeniu jak Warsaw International Banking Summit daje wiele możliwości rozwoju oraz szansę na okiełznanie nieustannie rozwijającego się rynku fintech" - komentuje Maciej Suwik, ekspert Loando.pl.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

The Westin Hotel, Sala Copernicus Ballroom (I piętro)

ul. Al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa

Ceny od: 2795 PLN

Organizator: MMConferences S.A.

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: