Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” już w sierpniu!

Program Nowego Polskiego Ładu wprowadzi wiele zmian społeczno-gospodarczych. Zmiany obejmą również system ordynacji podatkowej, który już teraz wzbudza kontrowersje. Webinar “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” przygotuje Cię na nadchodzące zmiany w zakresie rozliczania dochodu Twojej firmy! Zapoznaj się z programem i zarejestruj swój udział! Liczba miejsc ograniczona!

Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” już w sierpniu!

Ile ładu w Polskim Ładzie - organizacja webinaru: co, gdzie i kiedy?

Webinar pt. “Ile ładu w Polskim Ładzie, czyli co czeka przedsiębiorców?” odbędzie się 5 sierpnia 2021 roku, o godzinie 12:00, w formule online. Doradcy podatkowi Arena Tax: Aneta Saramak, Bartosz Mroczkowski, Łukasz Kumkowski i Justyna Żbikowska, przedstawią główne założenia projektu nowej ustawy podatkowej oraz wynikające z nich konsekwencje dla podatników.

Eksperci podatkowi szczegółowo omówią zmiany planowane w programie Nowego Ładu. Webinar zostanie podzielony na bloki tematyczne, które obejmą:

  • zmiany w PIT oraz ZUS,
  • zmiany w VAT,
  • zmiany w CIT,
  • zmiany w ulgach podatkowych,
  • zmiany w cenach transferowych,
  • zmiany w WHT.

Cel organizacji wydarzenia Arena Tax

Polski Ład, program zmian społeczno-gospodarczych przygotowany przez partię PIS planuje poważne reformy m.in. w ordynacji podatkowej. Wydarzenie zorganizowane przez Arena Tax ma na celu przedstawienie rozwiązań dla polskich przedsiębiorców.

Nowelizacja ustawy podatkowej obejmuje wprowadzenie nowych progów podatkowych oraz sposobu naliczania składek zdrowotnych. Zmieni sposób rozliczania jednoosobowych działalności gospodarczych oraz małych i średnich firm. Dotychczas opłacalny 19% podatek liniowy, może być niekorzystny dla firm osiągających mniejsze dochody. Weź udział w wydarzeniu i dowiedz się jak będzie wyglądał nowy system podatkowy w Polsce!

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział w webinarze jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, co można zrobić pod tym adresem: https://arenaadvisory.clickmeeting.com/ile-ladu-w-polskim-ladzie-czyli-co-czeka-przedsiebiorcow-/register. Wypełnij prosty formularz i zarezerwuj miejsce!

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: Arena Advisory

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online