X Kongres Sektora Pożyczkowego

Serwis Loando oraz Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce zapraszają na jubileuszowy, X Kongres Sektora Pożyczkowego! 8 czerwca 2021 w Warszawie spotkają się czołowi eksperci rynku finansowego w Polsce. Weź udział w kongresie i dowiedz się co czeka rynek kredytów konsumenckich w najbliższych latach!

X Kongres Sektora Pożyczkowego

Kongres Sektora Pożyczkowego już 8 czerwca 2021 roku!

Zbliża się X edycja Kongresu Sektora Pożyczkowego, organizowana przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce! Loando.pl pełni zaszczytną funkcję patrona medialnego i serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu! Od roku 2012 eksperci sektora pożyczkowego zbierają się by przedyskutować aktualne problemy i rozważyć możliwości oraz kierunek rozwoju branży. W tym roku kongres odbędzie się w formule hybrydowej.

Kongres to wydarzenie kierowane do kadry zarządzającej instytucji finansowych, firm pożyczkowych i pośrednictwa finansowego, fintechów, specjalistów doradztwa prawnego i strategicznego oraz dostawców produktów i usług związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Spotkanie przedstawicieli najważniejszych instytucji jak: BIK S.A., KRD, CRIF Sp. z o.o. oraz innych współtworzących sektor pożyczkowy, pozwala na zdobycie rozległej, specjalistycznej wiedzy na temat działania rynku.

Cel i główna tematyka X Kongresu Sektora Pożyczkowego

Kongres Sektora Pożyczkowego co roku zbiera czołowych ekspertów sektora kredytów pozabankowych. Celem wydarzenia jest przedyskutowanie aktualnych problemów i stanu rynku oraz zaplanowanie rozwiązań na przyszłość. Uczestnictwo w kongresie umożliwi zdobycie obszernej wiedzy na temat bieżących problemów branży pożyczkowej i pomoże ukształtować drogę rozwoju.

Prelegenci i uczestnicy dyskusji postarają się odpowiedzieć na pytanie o kierunki rozwoju sektora pożyczkowego w post-pandemicznej rzeczywistości. Tematy jakie zostaną poruszone w prelekcjach i podczas rozmów dotyczą m.in. rewizji regulacji prawnych o kredycie konsumenckim i innych istotnych zmian legislacyjnych, aktualnego stanu rynku, funkcjonowania instytucji pożyczkowych w nowej rzeczywistości i zmian w profilu klientów ze szczególnym uwzględnieniem pokoleń Y, Z, Alfa.

Zakres i paneliści dyskusji X Kongresu Sektora Pożyczkowego

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie i będzie trwało 6 godzin. Kongres rozpocznie i poprowadzi Prezes ZPF Marcin Czugan. Spotkanie zostało podzielone na cztery części główne:

 • Rewizja Dyrektywy o kredycie konsumenckim - Quo vadis rynku pożyczkowy?
 • Obraz rynku pożyczkowego z wielu perspektyw
 • Kierunki ewolucji rynku pożyczkowego w dobie pandemii
 • Profil klienta firm pożyczkowych – pokolenie Y, Z, Alfa

Ostatnią część poprzedzą 15 i 20 minutowe prelekcje:

 • N.E.O.S – openbanking dla sektora pożyczkowego - Jolanta Pytel, Senior Key Account Manager, CRIF Sp.z o.o.
 • Istotne zmiany legislacyjne na rynku pożyczkowym - Marcin Czugan, Prezes Zarządu, ZPF.

W trakcie wydarzenia głos zabiorą eksperci różnych branż związanych bezpośrednio z sektorem pożyczkowym. Są to osoby zajmujące wysokie stanowiska w instytucjach pożyczkowych czy organach regulujących prawidłowe działanie rynku oraz prawnicy i przedsiębiorcy. Wśród panelistów pojawi się również Co-founder Grupy Loando, prezes Tymon Zastrzeżyński oraz:

 • Mirosława Szakun, Doradca Prawny ZPF
 • Tomasz Ostrowski, Adwokat, Partner, Adwokaci Sobolewski-Hajbert, Ostrowski, Rajczakowski Sp.p.
 • Edyta Szymczak, Prezes Zarządu, ERIF BIG S.A.
 • Piotr Badura, Dyrektor Generalny, CRIF Sp. z o.o.
 • Kamil Pluskwa-Dąbrowski, Prezes Rady Krajowej Federacji Konsumentów
 • Krzysztof Lehmann, Zastępca Dyrektora Delegatury, UOKiK w Bydgoszczy
 • Katarzyna Jóźwik, General Manager, Smartney Sp. z o.o.
 • Paweł Kamiński, Country Manager, IPF Digital

Rejestracja i udział w Kongresie

X Kongres Sektora Pożyczkowego jest wydarzeniem skierowanym do osób zajmujących stanowiska zarządzające w instytucjach pożyczkowych oraz zainteresowanych problematyką rynku pożyczek pozabankowych. Kongres odbędzie się w formule hybrydowej - uczestnik może zdecydować czy weźmie udział online, czy stacjonarnie w Warszawie.

Swój udział można zgłosić przez specjalny formularz dostępny na stronie wydarzenia (link poniżej). Udział w Kongresie jest płatny - 1200 zł netto. Uczestnicy poprzedniej edycji otrzymają 5% rabat. Liczba miejsc w trybie stacjonarnym jest ograniczona i zależy od aktualnych obostrzeń sanitarnych.

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

brak

Ceny od: 1200 PLN

Organizator: Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne + online

Szczegóły: