Kongres Consumer Finance odbędzie się w formule online

10 grudnia 2020, o godzinie 10:00 rozpocznie się XVI Kongres Consumer Finance, poraz pierwszy w formule on-line. Organizowany od lat kongres zbierze się ponownie, mimo obecnej epidemii, aby przedyskutować największe wyzwania, problemy i perspektywy rynku consumer finance. Eksperci branży finansowej wspólnie rozważą przyszłość branży oraz możliwe drogi rozwoju.

Kongres Consumer Finance odbędzie się w formule online

Program XVI Kongresu Consumer Finance

Na konferencji organizowanej przez Centrum Myśli Strategicznej, Gdańską Akademię Bankową oraz Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, głos zabiorą jedni z największych ekspertów rynku consumer finance. Dziewięciu prelegentów, min. Krzysztof Borusowski - Prezes Zarządu BEST S.A, Marcin Czugan - Prezes Zarządu, Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Agnieszka Wachnicka - Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

Tematy jakie zostaną poruszone na zbliżającym się kongresie związane są z wpływem epidemii koronawirusa na rynek consumer finance oraz przyszłością branży w czasach Post-Covidowych. Eksperci ocenią w jakich kierunkach mogą rozwinąć modele biznesowe w branży finansowej i jakie są perspektywy na rok 2021. Kongres zakończy się ogłoszeniem wyników konkursu na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu VERBA VERITATIS.

Do kogo kierowany jest Kongres?

Organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką consumer finance, a w szczególności kadrę zarządzającą banków, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego oraz instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw finansowych.

W trakcie trwania panelu dyskusyjnego, uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań prelegentom, za pośrednictwem aplikacji Slido. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji i aktywnego udziału w kongresie

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

online

Ceny od: 0 -

Organizator: CMS, GAB, ZPFwP

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: Stacjonarne

Szczegóły: