Loando Zaprasza na konferencję "IT w Ubezpieczeniach"

23 czerwca 2022 r. podczas wydarzenia GigaCon będzie miała miejsce XXI edycja konferencji “IT w Ubezpieczeniach”. Zapraszamy osoby związane z branżą do dyskusji na temat roli technologii finansowej na rynku ubezpieczeniowym oraz do wysłuchania historii i doświadczeń wielu gości panelowych.

Loando Zaprasza na konferencję "IT w Ubezpieczeniach"

XXI edycja konferencji “IT w Ubezpieczeniach”

Loando objęło patronatem nadchodzącą konferencję o technologii informatycznej w branży ubezpieczeniowej. Podczas spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące przyszłości branży ubezpieczeniowej w najbliższych latach oraz roli, jaką będzie w nich odgrywać technologia. Jak można ją wykorzystać w celu zrozumienia klienta, jego potrzeb i oczekiwań, oraz jak najlepiej na nie odpowiedzieć? Jakie dodatkowe zagrożenia wiążą się z cyfryzacją ubezpieczeń?

Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2022 roku. Skierowane jest do przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, wyższej i średniej kadry zarządzającej, informatyków oraz specjalistów dotyczących spraw rozwoju biznesu, IT, oraz innowacyjności. Spotkanie rozpocznie się od godziny 10:00 i potrwa do 14:30. W czasie trwania konferencji zaplanowane jest osiem wykładów.

Doświadczeni Prelegenci

Prelekcje poprowadzą Piotr Kulicki oraz Przemysław Kowalicki.

Piotr Kulicki pełni rolę dyrektora ds. Strategii i Rozwoju w NEXPERTIS. Jest ekspertem w zakresie aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa, ze szczególną specjalizacją w obszarze digitalizacji papieru i podpisu kwalifikowanego.

Przemysław Kowalicki jest konsultantem rozwiązań klasy Enterprise Content Management w OpenText. Posiada zawodowe zainteresowanie w chmurowych systemach zarządzania informacją, systemach modelowania i wyszukiwania informacji w przedsiębiorstwie, budowie procesów i aplikacji do zarządzania obiegiem informacji, oraz analityką informacji niestrukturalnej i danych.

Proponowana tematyka konferencji obejmuje:

 • ubezpieczeniowe systemy zintegrowane
 • systemy wspierające pośrednictwo ubezpieczeniowe
 • analiza i przetwarzanie danych, narzędzia klasy BI
 • narzędzia wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, narzędzia wspierające omnikanałowość sprzedaży i kontaktu z klientem
 • cyberzagrożenia
 • zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym
 • integracja systemów
 • rozwiązania antyfraudowe
 • nowoczesne technologie mobilne
 • aplikacje konwersacyjne
 • wykorzystanie technologii chmurowej

Rejestracja na konferencję możliwa jest na stronie wydarzenia GigaCon. Udział w wydarzeniu jest w pełni bezpłatny. Uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów pokonferencyjnych oraz mogą wygenerować potwierdzenia udziału w konferencji.

Rozpoczęcie wydarzenia: 23.06.2022 r. 10:00
Koniec wydarzenia: 23.06.2022 r. 14:30
Organizator: Giga Con
Status: odbywa się zgodnie z planem
Cena: bezpłatnie
Tryb: online

Rozpoczęcie wydarzenia:

Koniec wydarzenia:

Szczegóły:

Ceny od: 0 -

Organizator: Giga Con

URL:

Status: odbywa się zgodnie z planem

Tryb: online