ŁatwaPożyczka - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 6100
Okres pożyczki 16 dni

Koszty pożyczki w ŁatwaPożyczka

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-30 dni. Dla kwoty 1000 zł na okres 1 dni całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Latwapozyczka.pl jest prostym i efektywnym agregatorem pożyczkowym. Serwis umożliwia złożenie szybkiego wniosku, który automatycznie dostarczany jest do wielu partnerskich firm pożyczkowych.

 • Agregator Latwapozyczka.pl cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich klientów.
 • W Latwapozyczka.pl wzięcie pożyczki jest bardzo proste. Pożyczkę możemy otrzymać już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku.
 • W Latwapozyczka.pl okres spłaty zobowiązania mieści się w przedziale od 2 do nawet 48 miesięcy.
 • Firma Latwapozyczka.pl współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i uznanymi instytucjami pozabankowymi.
 • Wnioskując o pożyczkę w LatwaPozyczka.pl, wystarczy że wpiszesz podstawowe dane, a o decyzji zostaniesz niezwłocznie powiadomiony przez pracowników serwisu.
 • Cały proces stworzony jest według przejrzystych zasad. Nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego - twoją tożsamość sprawdzi kurier, który przyjedzie z umową.

ŁatwaPożyczka opinie

Agregator Latwapozyzyczka.pl ma wielu zaufanych klientów. Jest rzetelną firmą, która cieszy się nieposzlakowaną opinią.

 • “Przeglądanie ofert na poszczególnych stronach firm pożyczkowych to żmudny i czasochłonny proces, nie mówiąc o wypełnianiu wniosków do każdej z osobna. Dlatego bardzo podoba mi się pomysł jednego wniosku, który wędruje do wielu firm. Korzystam z Latwapozyczka.pl zawsze, kiedy potrzebuję ekstra kasy.” - Martyna
 • “Pożyczki odmówiła mi jedna firma, później druga i dwie kolejne. To naprawdę frustrujące. Latwapozyczka.pl to firma, która sama kontkaktuje się z instytucjami pozabankowymi i dostosowuje ofertę do moich możliwości i wymagań. Polecam!” - Andrzej
 • "Po ofertę Latwapozyczka.pl sięgam, kiedy zależy mi na czasie. Formalności na stronie to dosłownie kilka minut. Umowę dostarcza kurier, więc mam wszystko na papierze, a pieniądze na koncie pojawiają się natychmiast po odesłaniu umowy. To lubię.” - Marcin

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w ŁatwaPożyczka krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i ilość rat.
 2. Wypełnij wniosek, w którym należy podać jedynie podstawowe informacje.
 3. Poczekaj chwilę na decyzję.
 4. Po pozytywnym rozpatrzeniu skontaktuje się z tobą konsultant, w celu omówienia szczegółów.
 5. Umowa zostanie dostarczona kurierem.
 6. Natychmiast po dostarczeniu podpisanej umowy do firmy, pieniądze pojawią się na twoim koncie.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w ŁatwaPożyczka:

Wiek od 20 do 80
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Ogromną zaletą serwisu Latwapozyczka.pl jest prostota wnioskowania. Klienci cenią sobie również fakt, że przy pomocy jednego wniosku, można ubiegać się o pożyczkę w wielu instytucjach pozabankowych. Żeby zdobyć dodatkowe środki, wybierz kwotę i okres kredytowania przy pomocy wygodnego suwaka. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest pozytywna historia w bazach dłużników BIG. Oferta przeznaczona jest dla obywateli RP, którzy ukończyli 20 rok życia, ale nie przekroczyli jeszcze 80. Musisz także posiadać stałe miejsce zamieszkania oraz źródło dochodu z tytułu umowy o pracę lub świadczenia emerytalno-rentowego.

Decyzję otrzymasz zaraz po wypełnieniu wniosku o pożyczkę pozabankową. Informacja dotrze do ciebie niezależnie od tego, czy będzie pozytywna, czy negatywna. Jeśli wniosek zostanie przyjęty, szczegóły pożyczki omówisz z konsultantem telefonicznie.

Umowa dostarczana jest za pośrednictwem kuriera. Do jego zadań należy również weryfikacja tożsamości klienta. Latwapozyczka.pl nie wymaga przelewania grosza ani żadnej innej sumy w celu potwierdzenia danych. Wnioskowanie jest w pełni bezpieczne, a dane przechowywane zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.


Rodzaje pożyczek w ŁatwaPożyczka

Oferta Latwapozyczka.pl:

 • Pożyczki ratalne przez internet

W Latwapozyczka.pl dostaniesz pożyczkę na raty od 500 zł do nawet 20000 zł. Okres spłaty dostosujesz do indywidualnych preferencji. Minimalna ilość rat to 2, a maksymalny czas na oddanie zobowiązania wynosi 48 miesiące. Żeby zaciągnąć szybką pożyczkę na raty, wystarczy dowód osobisty. Latwapozyczka.pl nie wymaga innych dokumentów. Jeśli po spłacie wszystkich rat, chcesz ponownie skorzystać z oferty serwisu, możesz to zrobić niemal natychmiast po zaksięgowaniu ostatniej wpłaty. Pożyczka zarezerwowana jest dla wszystkich obywateli Polski między 20 a 80 rokiem życia, posiadających stały adres zamieszkania i źródło dochodu.


ŁatwaPożyczka - koszty

30dni
1000zł -
1500zł -
2000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

ŁatwaPożyczka - dane firmy:

KRS
0000619712
NIP
7010579063
REGON
364527142

Dane kontaktowe:

MoneyBeat Sp. z o.o

ul. Prosta68
00-349 Warszawa

e-mail: kontakt@latwapozyczka.pl

telefon: 611 100 414

www: latwapozyczka.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

9:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu ŁatwaPożyczka

Wygodne i innowacyjne rozwiązanie, jakim jest Latwapozyczka.pl, to sposób na równoległe ubieganie się o pożyczkę na raty w wielu instytucjach pozabankowych. Należy pamiętać, że Latwapozyczka.pl to nie firma pożyczkowa. Serwis jest agregatorem - pośredniczy między klientem a firmami pozabankowymi. Wypełniony wniosek trafia do wszystkich firm, które są w stanie spełnić wymagania pożyczkobiorcy. Pieniądze pochodzą od instytucji najlepiej dostosowanej ofertowo do indywidualnych oczekiwań klienta. Najwyższa kwota, jaką uzyskasz to 20000 zł. Latwapozyczka.pl współpracuje jedynie ze zweryfikowanymi pożyczkodawcami. Podmiotem zarządzającym serwisem jest Odnaol Sp. z o.o.


Wady i zalety oferty ŁatwaPożyczka:

Zalety:

 • Wystarczy jeden wniosek, żeby ubiegać się o pożyczkę u wielu firm
 • Prosty i szybki proces wnioskowania
 • Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb
 • Brak przelewu weryfikacyjnego
 • Szybka decyzja - od razu po wypełnieniu wniosku
 • Wygodny okres kredytowania - nawet do 48 miesięcy
 • Wysoka kwota pożyczki - do 20000 zł
 • Gwarancja pożyczki od sprawdzonej firmy

Wady:

 • Weryfikacja w bazach dłużników: InfoMonitor, KRD, ERIF
 • Brak możliwości zaciągnięcia pożyczki przy dochodzie z tytułu umowy zlecenie

Wady i zalety oferty ŁatwaPożyczka podsumowanie

Latwapozyczka.pl to agregoator skracający czas potrzebny na uzyskanie dodatkowych środków finansowych do niezbędnego minimum. Procedury wnioskowania o pożyczkę nie odstraszają skomplikowanymi formalnościami. W prosty sposób uzyskasz nawet 20000 zł na dowolny cel. Jeden wniosek trafia do wszystkich firm współpracujących z Latwapozyczka.pl, co pozwala zoptymalizować ofertę i wyłonić tę najlepszą. Jednym z niewielu utrudnień na drodze do szybkiej gotówki jest konieczność posiadania stałego źródła dochodu i musi ono wynikać z tytułu umowy o pracę. Respektowane są też świadczenia emerytalno-rentowe. Ciężko będzie uzyskać pożyczkę klientom z negatywną historią w rejestrach dłużników.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o ŁatwaPożyczka

   ## ##  ## ##  ## ######## ####### 
   ## ## ## ##  ## ##    ##   ## 
   ##  ####  ## ##  ##    ##   ## 
   ##  ##  #####  ######  ##   ## 
##  ##  ##  ## ##  ##    ## ## ## 
##  ##  ##  ##  ## ##    ##  ## 
 ######   ##  ##  ## ######## ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o ŁatwaPożyczka

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania