Mikrokasa


Mikrokasa to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie minimum formalności. Dzięki prostemu procesowi aplikacji i szybkiemu rozpatrzeniu wniosku, pożyczka może znaleźć się na koncie klienta w kilkanaście minut.

 • Klienci cenią Mikrokasa za szybki proces weryfikacji i chętnie korzystają z usług firmy.
 • Wniosek o pożyczkę w Mikrokasa możemy złożyć wykonując dwa proste kroki: Wypełniając i wysyłając wniosek oraz odbywając rozmowę telefoniczna z pożyczkodawcą.
 • Oferta Mikrokasa skierowana jest do osób, które ukończyły 18 rok życia. Sprawia to, że nawet najmłodsi pożyczkobiorcy mogą realizować swoje marzenia.
 • Mikrokasa świadczy usługi w zakresie pożyczek ratalnych. W swojej ofercie posiada pożyczkę w kwocie 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki w Mikrokasa wynosi nawet 30 miesięcy. Dzięki temu nawet przy dużej pożyczce łatwo będzie nam spłacić zadłużenie.
 • Zaletą w ofercie Mikrokasa jest to, że pożyczkodawca pieniądze z pożyczki wypłaca szybkim przelewem wprost na nasze konto. Dzięki temu środki otrzymujemy w kilkanaście minut.

Mikrokasa opinie

Oferta Mikrokasa jest przyjazna zarówno dla osób młodych, jak i starszych. Niejednokrotnie pomogła spełnić marzenia czy wyjść z trudnej sytuacji finansowej:

 • “Jechałam do Niemiec do pracy. Nie miałam jednak pieniędzy na organizację wyjazdu, więc pożyczyłam od Mikrokasa. Zarobiłam, oddałam, jestem szczęśliwa” - Basia
 • “Gdy nadszedł urlop, wraz z nim pojawił się wielki wydatek. Nie chciałem rezygnować z wolnego, na które czekałem cały rok, więc sięgnąłem po pożyczkę. Było warto” - Tomek
 • “Szanuję tak wyrozumiałe firmy pożyczkowe jak Mikrokasa!!!” - Iza

Jak wziąć pożyczkę w Mikrokasa krok po kroku:

 1. Wybór kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty
 2. Wypełnienie i wysłanie wniosku online
 3. Odbycie rozmowy telefonicznej z konsultantem
 4. Przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Mikrokasa:

Wiek od 0 do 0

Aby sięgnąć po pożyczkę od Mikrokasa wystarczy wypełnić prosty wniosek online. Należy podać w nim najważniejsze dane z dowodu osobistego, takie jak np. numer pesel, numer i serię dowodu, numer konta bankowego czy adres zamieszkania. Ważne jest to, aby był to stały adres zamieszkania na terenie kraju. Po przesłaniu wniosku do pożyczkodawcy powinniśmy oczekiwać telefonu.

Firma pożyczkowa skontaktuje się z nami w celu dopełnienia formalności czy uzupełnienia informacji. Po zakończonej rozmowie zostanie podjęta ostateczna decyzja co do naszego kredytowania. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze z pożyczki otrzymamy na konto w kilkanaście minut. Pożyczkodawca nie wymaga dodatkowych dokumentów poświadczających rzetelność aplikującego. Warto zaznaczyć, że Mikrokasa udziela pożyczki już od 18 roku życia.


Rodzaje pożyczek w Mikrokasa

Oferta Mikrokasa:

Mikrokasa oferuje pożyczkę ratalną dla wszystkich, którzy potrzebują finansowego wsparcia. Oferuje pożyczki długoterminowe w wysokości nawet 15 000 zł. W procesie aplikacji o gotówkę nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Pożyczone pieniądze mają stanowić wsparcie zarówno dla osób starszych, jak i młodych. Dlatego Mikrokasa kieruje swoją ofertę do osób, które ukończyły 18 rok życia. Aby ubiegać się o pożyczkę od Mikrokasa należy jedynie wypełnić wniosek online i potwierdzić dane podane w dokumencie w rozmowie telefonicznej z konsultantem.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Mikrokasa - dane firmy:

Kapitał zakładowy
5000000
KRS
0000387861
NIP
5862235689
REGON
220797494

Dane kontaktowe:

Mikrokasa S.A

Stefana Batorego 28-32 lok. 202
81-366 Gdynia

e-mail: biuro@mikrokasa.pl

telefon: 58 768 27 00 601 401 494

www: mikrokasa.pl

serwisy społecznościowe:  

Wypełnij wniosek

Opis produktu Mikrokasa

Mikrokasa świadczy usługi w zakresie pożyczek ratalnych. W swojej ofercie posiada pożyczkę w wysokości nawet 15 000 zł. Mogą się o nią ubiegać wszyscy ci, którzy potrzebują dodatkowego finansowania. Dzięki prostej procedurze wnioskowania oraz przejrzystym zasadom wypełnienie wniosku zajmie dosłownie kilka minut. Przesłanie wypełnionego wniosku odbywa się drogą internetową, przez co możemy zaoszczędzić sporo czasu.

Dzięki możliwości rozłożenia pożyczki od Mikrokasa na 30 rat, pożyczka nie będzie odczuwalna dla naszego budżetu, a jej spłata będzie przebiegała bardzo płynnie. Należy jednak pamiętać, aby przed sięgnięciem po pożyczkę dokładnie przeanalizować domowy budżet. Pomoże nam to dopasować wysokość miesięcznych rat do naszych możliwości.


Wady i zalety oferty Mikrokasa:

Zalety:

 • Minimum formalności - Mikrokasa udziela pożyczek zupełnie online
 • Gotówkę można otrzymać jeszcze tego samego dnia
 • Po pożyczkę od Mikrokasa mogą sięgnąć osoby, które ukończyły 18 rok życia
 • Pieniądze z pożyczki otrzymamy niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku
 • Możliwość rozłożenia pożyczki na 30 dogodnych rat

Wady:

 • Firma pożyczkowa sprawdza rejestry dłużników

Wady i zalety oferty Mikrokasa podsumowanie

Mikrokasa na tle innych pożyczkodawców wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz możliwością spłaty pożyczki w dogodnych ratach. Dzięki opcji rozłożenia pożyczki na 30 rat, pożyczka w maksymalnej kwocie 15 000 zł nie będzie odczuwalna dla domowego budżetu. Warto zaznaczyć, że pożyczkodawca daje możliwość spłacenia pożyczki przed terminem.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Mikrokasa

######## ######## ##   ## ##  ## ######## 
##   ## ##    ##  ##  ## ##   ##  
##   ## ##     ## ##   ####   ##  
######## ######   ###    ##    ##  
##  ##  ##     ## ##   ##    ##  
##  ## ##    ##  ##   ##    ##  
##   ## ######## ##   ##  ##    ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania