pozyczkodaj - opinie i opis oferty

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 1000
Okres pożyczki 30 dni

Koszty pożyczki w pozyczkodaj

Pierwsza Kolejna
Kwota: 1000 zł 1000 zł
Czas: 30 dni 30 dni
Koszt: 0 zł
RRSO: 0 % 0.01 %
Do spłaty: 1000 zł 1000 zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, maksymalna 1000 zł. Minimalne RRSO: 0.01%, maksymalne RRSO: 0.01%. Okres pożyczki to 30-30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, koszt 0 zł, RRSO 0 %, do spłaty 100 zł. Kolejna pożyczka dla kwoty 100 zł na okres 30 dni. Całkowity koszt pożyczki równy jest 0 zł, RRSO wynosi 0.01 %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Pożyczkodaj to firma specjalizująca się w udzielaniu chwilówek. Marka nie jest na rynku finansowym długo, ale od razu zaczęła się pozytywnie odróżniać od innych firm pożyczkowych. Ofertę kierują do klientów indywidualnych, którzy cenią sobie szybkość oraz profesjonalne podejście do klienta.

 • Pożyczkodaj mimo małego stażu cieszy się dużym zainteresowaniem. To doskonała opcja dla osób, które spotkały nagłe problemy finansowe.
 • W Pożyczkodaj gotówkę możemy otrzymać w prosty sposób. Należy wypełnić formularz, potwierdzić swoje dane przelewem, potwierdzić dochody i poczekać na weryfikację.
 • Maksymalna kwota o jaką można się ubiegać to 5000 zł. Pożyczkę trzeba spłacić w przeciągu 30 dni. Firma oferuje pierwszą darmową pożyczkę dla nowych klientów.
 • W Pożyczkodaj klienci muszą przejść weryfikację w Biurze Informacji Gospodarczej BIG, a także Rejestrze Dłużników ERIF.
 • Zaletą oferty szybkich chwilówek w Pożyczkodaj jest niska minimalna kwota jaką można pożyczyć, czyli 100 zł. Natomiast wadą jest wysoki wiek, od którego można się ubiegać o przyznanie zobowiązania - 28 lat.

pozyczkodaj opinie

Pożyczkodaj cieszy się uznaniem klientów, którzy coraz chętniej korzystają z oferty firmy. Ceniona jest przede wszystkim przejrzystość zasad udzielania pożyczki i jasne warunki spłaty.

 • Dla mnie spoko. Nie oszukują, pożyczają tyl eo ile aplikujesz i to bez łaski. Dla mnie spoko. - Viki
 • dziwna nazwa ;) - Monika
 • Wszyscy bardzo mi polecali firmę pozyczkodaj i cieplo sie o nich wypowiadali. Posanowiłem "zaryzykować" i też zdecydowałem się na pożyczkę u nich- jak dla mnie to na serio super firma. Polecam wszy... - Big R

więcej opinii

Wady i zalety oferty pozyczkodaj:

Zalety:

 • Wnioskowanie całkowicie online
 • Wysokie dostępne kwoty – nawet do 5000 złotych
 • Pierwsza pożyczka jest darmowa
 • Przejrzyste zasady – całkowitą kwotę zobowiązania znamy jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki
 • Minimum formalności – przy staraniu się o pożyczkę wymagane są tylko najbardziej podstawowe dane.

Wady:

 • Kontrola baz dłużników – BIK, BIG Infomonitor, ERIF i KRD.

Wady i zalety oferty pozyczkodaj podsumowanie

Pożyczkodaj to nowoczesna firma udzielająca szybkich pożyczek na kwotę od 100 do 5000 złotych. Jeśli terminowo regulujemy nasze zobowiązania, Pierwsza pożyczka jest za darmo. Oferta Pożyczkodaj to idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy nagle potrzebujemy gotówki – na wyjazd, remont lub pokrycie niespodziewanych rachunków. Pożyczkodawca gwarantuje profesjonalne podejście do usług pożyczkowych – całkowitą kwotę zobowiązania poznamy jeszcze przed zaciągnięciem pożyczki. Przed zdecydowaniem się na pożyczkę w Pożyczkodaj warto jednak przeanalizować wszystkie „za” i „przeciw” oferty, a także porównać ją z innymi dostępnymi na rynku.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w pozyczkodaj krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty
 2. Wypełnij wniosek
 3. Zweryfikuj konto
 4. Czekaj na przelew

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w pozyczkodaj:

Wiek od 28 do 84
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Aby starać się o pożyczkę w firmie Pożyczkodaj, musisz mieścić się w przedziale wiekowym 28 – 84 lata i posiadać pozytywną historię kredytową. Pożyczkodaj kontroluje bazy dłużników – BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF. Liczmy się zatem z tym, że jeśli mamy nieterminowo regulowane należności, możemy nie otrzymać pożyczki. Pożyczkodaj wymaga minimalnych formalności - będziemy musieli dostarczyć jedynie potwierdzenie wynagrodzenia, dane z dowodu osobistego, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Ważnym etapem wnioskowania jest przelanie opłaty weryfikacyjnej, pozwalającej potwierdzić naszą tożsamość. Opłatę musimy jednak wykonać z konta, którego jesteśmy właścicielami.

Wszystkie wnioski w Pożyczkodaj są przyjmowane i rozpatrywane całkowicie online. Pożyczkodaj dokłada wszelkich starań, aby nasz wniosek został jak najszybciej zweryfikowany. Jest to jednak uzależnione od takich czynników, jak zaksięgowanie wpłaty rejestracyjnej i dostępność baz Biura Informacji Kredytowej. Najczęściej jednak decyzja zostaje wydana w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Tak samo szybko możemy otrzymać pieniądze.

Za pierwszym razem w Pożyczkodaj możemy wnioskować o maksymalnie 1000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. W przypadku pierwszej pożyczki spłaconej w terminie, suma opłat dodatkowych wynosi 0 – nie musimy przejmować się prowizjami ani oprocentowaniem. Za przedłużenie terminu spłaty naliczane są dodatkowe koszty. Z każdą kolejną terminowo spłacaną pożyczką wzrasta nasza wiarygodność dla firmy, a tym samym zwiększają się dostępne kwoty. Maksymalna suma oferowana w serwisie to 5000 złotych. Całkowity koszt pożyczki możemy obliczyć przy użyciu kalkulatora dostępnego na stronie – będą tam informacje o prowizji i odsetkach i wysokości RRSO.

Aby spłacić pożyczkę, wystarczy zalogować się na nasze konto w serwisie Pożyczkodaj. Otrzymamy numer konta, na który powinniśmy przelać kolejną ratę naszego zobowiązania. Warto pamiętać, żeby przelew został wykonany odpowiednio wcześniej – za moment dokonania wpłaty uznaje się bowiem datę zaksięgowania pieniędzy


Rodzaje pożyczek w pozyczkodaj

Oferta Pożyczkodaj:

Pożyczkodaj oferuje szybkie pożyczki na kwotę do 5000 złotych. Za pierwszym razem można starać się o kwotę minimalnie 100, a maksymalnie 1000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. Jeśli spłacimy zobowiązanie w terminie, pożyczkę otrzymamy bez dodatkowych kosztów – nie musimy przejmować się prowizjami ani oprocentowaniem. Jeśli jednak będziemy chcieli przedłużyć czas spłaty, naliczane będą dodatkowe opłaty. Przy terminowym regulowaniu naszych zobowiązań Pożyczkodaj będzie nam udostępniał coraz wyższe kwoty. Dużym plusem pożyczek w prezentowanej firmie jest maksymalne ułatwienie procesu starania się o pieniądze. We wniosku wymagane będą tylko najbardziej podstawowe dane – imię, nazwisko, PESEL i numer dowodu osobistego. Musimy także wprowadzić informację dotyczącą formy naszego zatrudnienia oraz numer telefonu i adres email. Jeśli staramy się o pożyczkę w Pożyczkodaj, musimy mieć minimum 28 lat i maksimum 83 lata. Jeśli mamy inne pożyczki lub kredyty, także możemy starać się o pieniądze. Dla firmy kluczowe jest terminowe regulowanie naszych zobowiązań. Jeśli zalegamy z płatnościami, nie otrzymamy pożyczki. Liczmy się zatem z tym, że firma sprawdzi nasze dane w BIK, ERIF, KRD i BIG Infomonitor. Firma umożliwia udzielenie pełnomocnictwa przy podpisywaniu Ramowej Umowy Pożyczki. Jeśli mamy problemy w czasie wnioskowania o pożyczkę, możemy skontaktować się z konsultantami Pożyczkodaj – Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 18.


pozyczkodaj - koszty

30dni
100zł 0 zł
200zł 0 zł
300zł 0 zł
400zł 0 zł
500zł 0 zł
600zł 0 zł
700zł 0 zł
800zł 0 zł
900zł 0 zł
1000zł 0 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

pozyczkodaj - reklama

pozyczkodaj - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000516005
NIP
9591956892
REGON
260780752

Dane kontaktowe:

Finansec Sp. z o.o.

ul. Paderewskiego48
Kielce

e-mail: biuro@pozyczkodaj.pl

telefon: 801 013 003 oraz (41) 260 50 51

www: www.pozyczkodaj.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu pozyczkodaj

Pożyczkodaj to firma udzielająca szybkich pożyczek na kwotę od 100 do 5000 złotych. Współpracuje z obsługą stacjonarną firmy Prometeusz Finanse Sp z o.o. Pożyczkodawca stawia sobie za cel odpowiadanie na potrzeby klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań finansowych. Złożenie wniosku o pożyczkę na stronie firmy zajmuje jedynie kilka minut, równie niewiele potrzeba na przelanie pieniędzy. Serwis Pożyczkodaj wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu proces starania się o pieniądze jest maksymalnie zautomatyzowany i przyspieszony, nie musimy się także obawiać o bezpieczeństwo naszych osobistych danych.

Pożyczkodaj opiera swoje działanie na trzech filarach – uczciwości, elastyczności i rzetelności. Na stronie firmy znajdziemy dokładne informacje na temat całkowitych kosztów zaciągniętego zobowiązania – dzięki temu starając się o pożyczkę mamy świadomość, ile będzie wynosiła całkowita kwota do zapłaty. Oferta pożyczki obejmuje wachlarz kwot od 100 do nawet 5000 złotych. Zanim firma udzieli nam pożyczki, dokładnie zweryfikuje naszą zdolność kredytową, aby nie obciążać nas zobowiązaniem, którego nie będziemy w stanie spłacić. 


Dodaj opinię o pozyczkodaj

######## #### ########   ###   ######  
##   ## ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ## ##   ## ##  ## ##    
########  ## ##   ## ##   ## ##  #### 
##  ##  ## ##   ## ######### ##  ## 
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ## 
##   ## #### ######## ##   ## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o pozyczkodaj

Opinia o pozyczkodaj od Viki 2020-01-06 22:53:37 #4228
Dla mnie spoko. Nie oszukują, pożyczają tyl eo ile aplikujesz i to bez łaski. Dla mnie spoko.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Monika 2019-09-10 13:56:15 #3790
dziwna nazwa ;)
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Big R 2019-05-07 20:50:06 #3301
Wszyscy bardzo mi polecali firmę pozyczkodaj i cieplo sie o nich wypowiadali. Posanowiłem "zaryzykować" i też zdecydowałem się na pożyczkę u nich- jak dla mnie to na serio super firma. Polecam wszystkim bardzo.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Kris 2019-04-26 23:19:11 #3203
Jedna z najlepszych firm z jakimi miałem do czynienia.
Odpowiedz
Karmen 2020-01-06 22:52:43 #4227
Mam podobne odczucia.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od gosc 2019-01-08 16:15:06 #2770
SZKODA CZASU JESZCZE DOBRZE NIC NIE AKCEPTOWANE A ODRAZU DECYZJA NEGATYWNA
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od gosc 2018-10-30 11:28:51 #2516
NIE POLECAM SZKODA CZASU
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Tito 2017-04-10 15:28:17 #692
Oferta nie jest najgorsza, ale obsluga to pozostawia wiele do życzenia. A moze to kwestia niefarta- nie wiem.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Myszek 2017-02-15 14:13:22 #571
Jak dla mnie cennik nie powala i to jest wystarczającym powodem by od razu iść do konkurencji.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Kordek 2017-01-16 21:05:57 #487
strona brzydka i malo czytelna, w ogole odnosze wrazenie, ze nie zalezy im na kliencie.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Klemens 2016-12-08 14:19:58 #429
Brałem raz i było ok. Szybko i za darmoszkę tylko kolejne pozyczki już tak atrakcyjne nie są- pewnie nie wroce do nich- ale na raz to rewelacja.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Barbra 2016-11-06 21:11:03 #323
jak dla mnie to juz sama nazwa firmy odstrasza. Pozyczkodaj- to nie brzmi poważnie! Oferta jest słaba, kwoty pożyczki niskie, koszty wysokie- za dużo na nie!
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Gustaw 2016-11-05 14:24:55 #321
Zasady pożyczenia sa raczej mało przejrzyste- strona bardzo uboga, chociaż jak komus potrzebna jest pożyczka w niskiej kwocie to ok.
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Lisa 2016-10-11 21:05:22 #159
Strona bardzo brzydka, nie zachęca! Oferta malo przejrzysta i średnio atrakcyjna!
Odpowiedz
Opinia o pozyczkodaj od Bożydar 2016-09-06 12:13:26 #36
Oferta jest mało czytelna, a osoba, z którą przyszło mi rozmawiać na infolinii była opryskliwa i chamska!
Odpowiedz

Zobacz także:

Smart Pożyczka
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Finbo
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
MoneyPlanet
4.7

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania