Karta kredytowa AXI Card

Firma Easy Payment Services Ltd. działa na polskim rynku od 2016 roku. Niedawno, dzięki właśnie Easy Payment Services Ltd. pojawiła się pozabankowa karta kredytowa AXI Card. Jest to konkurencja dla standardowych kart kredytowych, które dostępne w ofercie praktycznie każdego banku. Uzyskanie karty AXI Card jest jednak znacznie łatwiejsze niż uzyskanie karty kredytowej w banku. Firma nacisk kładzie przede wszystkim na zdolność kredytową wnioskującego i na jej podstawie może przyznać kartę kredytową AXI Card. Maksymalny limit karty to 4000 złotych. Karta posiada także 30sto dniowy okres bezodsetkowy. Pozabankowa karta kredytowa AXI Card to prosty wniosek, łatwość w uzyskaniu i bezpieczne i tanie użytkowanie. Nie bez powodu AXI card zyskuje coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników.

Opłaty za Karta kredytowa AXI Card

Aby móc ubiegać się o kartę kredytową AXI Card, firma oczekuje pewnej dojrzałości od klientów i dostęp do produktu daje dopiero osobom, które ukończyły 21 rok życia. Do tego niezbędny będzie ważny dowód osobisty, dzięki któremu będzie można dokonać weryfikacji klienta w bazach dłużników. AXI Card zastrzega, że sprawdza bazy dłużników, jednak nie bierze pod uwagę zobowiązań, przy których pojawiło się opóźnienie nie dłuższe niż 30 dni. Finalnie, żeby móc ubiegać się o kartę AXI firma wymaga udokumentowanego dochodu, przynajmniej w wysokości 1500 złotych miesięcznie.

Karta kredytowa AXI Card
Rodzaj karty: AXI Card
Oprocentowanie karty 6,94%
Limit karty 4000 złotych
Okres bezodsetkowy 30 dni
Wysokość spłaty minimalnej 15% przyznanego limitu
Opłata za przekroczenie limitu 90 złotych
Opłata za kartę główną 0 złotych
Opłata za kartę dodatkową 0 złotych
Możliwość uniknięcia opłat za kartę Karta nie posiada opłat za prowadzenie
Wypłaty z bankomatów 0 złotych
Wydanie karty 0 złotych

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Stałe miejsce zamieszkania

Jak założyć kartę kredytową?

Ubieganie się o kartę kredytową AXI Card jest wyjątkowo proste. Wystarczy skorzystać ze strony internetowej AXI Card i tam złożyć wniosek online. Ogólnie cały proces wnioskowania o AXI Card odbywa się drogą elektroniczną. Po uzupełnieniu formularza i przesłaniu go, niezbędne będzie wykonanie weryfikacji online. W trakcie dokonywania weryfikacji, firma szacuje zdolność kredytową klienta. W przypadku braku wystarczających informacji, AXI Card może poprosić o przedłożenie dodatkowych dokumentów poświadczających o źródle i wysokości dochodu. Firma sprawdza także historię kredytową wnioskującego w bazach dłużników. Nie ma jednak co się od razu martwić, gdyż AXI Card nie bierze pod uwagę zobowiązań, w których pojawiło się opóźnienie w spłacie nie dłuższe niż 30 dni. Po przejściu wszystkich formalności i otrzymaniu pozytywnej decyzji, karta zostanie dostarczona pocztą w przeciągu paru dni.

Wady i zalety oferty

Karta AXI Card jest alternatywą dla bankowych kart kredytowych. Posiada takie same możliwości, gdyż jest standardową karta kredytową, gdzie jedyną różnicą jest intytucja ją wydająca. Kart posiada limit 4000 złotych, który jest jednak zdecydowanie niższy niż większość górnych limitów, jakie oferują banki.

Zalety:
 • Prosty sposób wnioskowania
 • Minimalny dochód to 1500 zł miesięcznie
 • Mały wpływ baz dłużników na decyzję
 • 30 dni okresu bezodsetkowego
 • Brak opłat za prowadzenie karty
Wady:
 • Minimalny wiek to 21 lat
 • Maksymalny limit to tylko 4000 złotych

Podsumowanie

Karta AXI Card to tania i prosta do uzyskania alternatywa dla kart kredytowych wydawanych przez banki. Minimum formalności i niewielkie wymagania względem klientów czynią z AXI Card produkt dostępny niemal dla każdego. Niewątpliwym atutem AXI Card jest brak opłat za prowadzenie karty oraz 30sto dniowy okres bezodsetkowy. Karta AXI Card jest ciekawym i korzystnym rozwiązaniem dla osób, którym czasem brakuje niewielkiej ilości środków. Jeśli uważasz, że potrzebna CI jest karta kredytowa, to AXI Card bez wątpienia jest jej atrakcyjną alternatywą.

złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa AXI Card

######## #### ##   ## ##  ## ###### 
##   ## ## ##   ## ## ## ##  ## 
##   ## ## ##   ##  ####  ##    
########  ## ##   ##  ##  ##    
##     ## ##   ##  ##  ##    
##     ## ##   ##  ##  ##  ## 
##    #### #######   ##   ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa AXI Card

Zobacz także:

Karta kredytowa Credit Agricole
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Bank Polska
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta Kredytowa VeloBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania