Karta kredytowa Millennium

Karty kredytowe od Millennium - co trzeba o nich wiedzieć? Jak prezentują się w porównaniu do innych kart na rynku i czym różnią się między sobą? Zobacz opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe wybranych przez nas kart Millennium. Na jakie promocje można liczyć w tym banku?

Opłaty za Karta kredytowa Millennium

Karta kredytowa w Banku Millennium to jeden z najbardziej zaufanych instrumentów finansowych na polskim rynku. Klienci tego banku mają do wyboru kilka różnych ofert kart kredytowych. Oprocentowanie na kartach kredytowych w banku Millennium wynosi 7,2 proc. Kwota limitu kredytowego może wynieść od 1 tys. zł do nawet 100 tys. zł. Bank Millennium nie pobiera opłat za przekroczenie limitu. Klienci banku Millennium mogą również uniknąć opłaty za kartę kredytową przy aktywnym korzystaniu z limitu.

Karta kredytowa w Millennium Bank

Dostępne rodzaje kart Impresja Visa/Mastercard Gold
Oprocentowanie karty 7,2% 7,2% 7,2%
Limit karty 1000 - 100 000 zł 1000 - 15 000 zł 5 000 – 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 51 dni 51 dni 51 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5 % 5% 5 %
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 7,99 zł 0 zł / 4,99 zł 0 zł / 12,99 zł
Opłata za kartę dodatkową 0 zł / 2,99 zł 0 zł / 2,99 zł 0 zł / 6,99 zł
Możliwość uniknięcia opłat za kartę wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu
Wypłaty z bankomatów 3,99%, min. 9,99 zł 3,99%, min. 9,99 zł 3,99%, min. 9,99 zł
Opłata za przewalutowanie 2% 2% 2%
Wydanie karty 0 zł 0 zł 0 zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Posiadacze karty kredytowej Millennium mogą korzystać z okresowych promocji banku oraz stałych korzyści do kart. Stałym udogodnieniem dla klientów będzie możliwość kontroli wydatków dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty przez internet oraz comiesięcznym wyciągom. Dodatkowo, do każdego wariantu karty kredytowej może zostać wydana karta dodatkowa, z której w ramach ustalonego przez klienta limitu mogą korzystać osoby od 13 roku życia. Wśród dodatkowych bonusów za założenie karty kredytowej w Millennium znalazły się:

 • premia w wysokości 300 zł w formie kart podarunkowych do Allegro i rok bez opłat za obsługę karty kredytowej (tylko karty Mastercard),.
 • zwrot do 5 proc. kosztów codziennych zakupów (50 zł miesięcznie) u partnerów Banku Millennium - z premii korzystać można niezależnie od aktualnych promocji i rabatów,
 • zniżki w wybranych sklepach w programie rabatowym Inspiracje,
 • dostęp do programu rabatowego Buy&Smile z kartą MasterCard - do 55 proc. zniżki w ponad 2000 sklepów i punktów usługowych,
 • pakiet ubezpieczeniowy Assistance - pakiet składa się z 5 obszarów, które zapewnią pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach dnia codziennego: Assistance samochodowy, medyczny i domowy oraz pakiet usług concierge,
 • ochrona karty - bezpłatna usługa 3D-Secure i powiadomienia SMS w postaci Pakietu 25 SMS w miesiącu na krajowe / zagraniczne numery telefonów oraz pakietu ubezpieczeń Ochrona Karty za 3,99 zł na miesiąc,
 • możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na raty 0 proc. - dla karty Impresja można wnioskować 2 razy w roku o rozłożenie min. 3000 zł na 6, 9 lub 12 rat, dla karty Impresja, możliwe jest jednorazowe rozłożenie limitu min. 300 zł na 6, 9, 12 lub 24 rat.

Jak założyć kartę kredytową?

Osoby posiadające już konto w Millennium bank mogą złożyć wniosek o kartę kredytową z poziomu swojej bankowości online lub dzwoniąc na infolinię banku. Wymagany jest stały dochód. Jeśli przelewamy swoje wynagrodzenie na konto w Millennium od min. 3 miesięcy, formalności związane z badaniem zdolności kredytowej zostaną ograniczone do minimum. Nowi klienci Millennium, którzy nie mają w tym banku rachunku osobistego, również mogą ubiegać się o wydanie karty.

W tym wypadku wniosek wraz w wymaganymi dokumentami należy dostarczyć do najbliższej placówki banku. Do otrzymania karty konieczny jest ważny dowód osobisty oraz dokument potwierdzający regularne miesięczne dochody. Po otrzymaniu i aktywacji karty można ją zarządzać przez bankowość elektroniczną Millenet, aplikację mobilną i bankomaty lub odwiedzając jeden z oddziałów Millennium Bank.

Różnice między kartami

Każda karta Millennium stanowi propozycję dla innego rodzaju klienta. Impresja przyda się osobom lubiącym zakupy. Karty Millennium Visa/Mastercard to najbardziej podstawowe karty tego banku. Karta Gold jest przeznaczona dla klientów, dla których liczy się prestiż. Jak nazwa wskazuje, ta karta jest złota. Jej oprocentowanie jest nieco niższe, a ubezpieczenie całkowicie darmowe.

Różnicę (oprócz wymogu miesięcznych dochodów) stanowi również ewentualna opłata za obsługę karty - Impresja to koszt 7,99 zł miesięcznie, Visa/Mastercard 4,99 zł, a Gold 12,99. Obsługa wszystkich kart Millennium jest darmowa, pod warunkiem dokonania zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Wszelkie transakcje bezgotówkowe są całkowicie bezpłatne.

Millennium Impresja (RRSO 12,01%) - karta z rabatami

Impresja to propozycja zniżek w sklepach takich jak Zara, Pull&Bear, Bershka czy Stradivarius (łącznie ponad 25 sklepów partnerskich) - Millenium nie robi tajemnicy z tego, że na karcie najbardziej skorzystają osoby zainteresowane zakupami w galeriach handlowych. Zwrot można dostać aż na 5 proc. wartości zakupów.

W ramach karty możesz też wykupić pakiet Assistance Impresja, który zapewnia darmową pomoc w przypadku zepsutego samochodu, przeprowadzki czy innych nieprzyjemnych zdarzeń. Maksymalny limit tej karty wynosi 100 tys. złotych, a okres bezodsetkowy to 51 dni. Spłatę karty możesz rozłożyć na Wygodne Raty (RRSO 9,48%). Minimalna kwota zakupu, który może być rozłożony na raty to 300 zł

Millennium Visa/Mastercard (RRSO 9,96%) - karty dla każdego

Karty MIllennium Visa oraz Mastercard to najbardziej podstawowe karty od banku Millennium. Obowiązują za nie najniższe opłaty (zaledwie 4,99 zł miesięcznie), ale też najniższy limit kredytowy (15 000 zł), oraz mniej atrakcyjne promocje. Karty Visa/Mastercard biorą udział w programie inspiracje. Można również rozłożyć dokonane nimi zakupy na Wygodne Raty. Nie biorą jednak udziału w promocji zwrotu za zakupy w postaci bonów na Allegro. To wygodna opcja dla osób, które chcą posiadać jak najprostsze karty kredytowe.

Millennium Gold (RRSO 10,39%) - karta z dostępem do usług dodatkowych

Karta Millennium Gold dostępna w dwóch wersjach przygotowanych przez największe na świecie organizacje płatnicze - Visa i Mastercard. Jej limit kredytowy to maksymalnie 50 000 zł, a okres bezodsetkowy wynosi, jak w pozostałych kartach Millennium 51 dni. Posiadacze karty mogą bezpłatnie korzystać z darmowych usług Assistance&Concierge oraz Ubezpieczenia w Podróży Zagranicznej.

Przy dokonaniu przez sześć kolejnych miesiące transakcji bezgotówkowych na kwoty minimum 350 zł, 300 zł zostanie zwrócone użytkownikowi w postaci kart podarunkowych na Allegro. Posiadacze karty mogą uniknąć przez rok opłat za jej obsługę. Wystarczy że wykonają jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Dodatkowo płacąc kartą mamy okazję skorzystać ze zniżek w blisko 1000 sklepów.

Wady i zalety oferty

Karty kredytowe od Millennium charakteryzują się wysokim dostępnym limitem kredytowym i niskim oprocentowaniem. Tak jak w większości banków funkcjonuje program partnerski dla kart w wybranych sklepach - fani poszczególnych marek powinni poważnie rozważyć założenie tu karty tylko z tego powodu. Z drugiej strony opłaty za przewalutowanie i operacje gotówkowe są wysokie. To jednak rynkowy standard - karta kredytowa zwyczajnie nie służy do takich operacji.

Zalety:
 • Promocja zwrotu 300 zł.
 • Możliwość użytkowania bez opłat.
 • Tanie pakiety ubezpieczeń i assistance.
 • Wysokie limity kredytowe.
 • Zniżki w sklepach.
 • Możliwość złożenia wniosku online przez Millenet.
Wady:
 • Opłaty za przewalutowanie.
 • Opłaty za operacje gotówkowe.
 • Krótki okres bezodsetkowy.

Podsumowanie

Karty kredytowe od Millennium Bank są dostępne w kilku wariantach. Oferta Millennium Banku skierowana jest do osób, które chcą mieć szybki i łatwy dostęp do dodatkowych środków w razie potrzeby. Kartę kredytową Millennium można zamówić z poziomu bankowości internetowej lub osobiście w oddziale banku. Jeśli posiadamy konto w Millennium, kartę w oddziale możemy dostać od ręki. Posiadanie konta w Millennium Bank nie jest jednak wymogiem. Jedynym warunkiem otrzymania karty kredytowej Millennium są stałe zarobki.

 • Millennium posiada zróżnicowaną ofertę kart kredytowych. Karty dostępne są w co najmniej kilku wariantach.
 • Millennium umożliwia udokumentowanie dochodów poprzez: zaświadczenie od pracodawcy, wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy lub PIT. Klienci posiadający konto w Millennium Banku formalności związane z wnioskowaniem i weryfikacją mają ograniczone do minimum.
 • Żeby uzyskać kartę kredytową Millennium, trzeba posiadać dowód osobisty oraz stałe zarobki.
 • Millennium Bank oferuje posiadaczom kart kredytowych liczne bonusy i promocje.
 • Jeśli zrobimy zakupy u partnerów Banku Millennium, otrzymamy zwrot do 5 proc. kosztów codziennych zakupów (50 zł miesięcznie).
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Millennium

##  ## ##   ## ##  ## ######## ######## 
###  ## ##   ## ###  ## ##    ##   ## 
#### ## ##   ## #### ## ##    ##   ## 
## ## ## ##   ## ## ## ## ######  ######## 
## #### ##   ## ## #### ##    ##  ##  
##  ### ##   ## ##  ### ##    ##  ## 
##  ## ####### ##  ## ######## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Millennium

Opinia o Karta kredytowa Millennium od Komisiek 2021-01-31 23:26:12 #5524
Mimo stosunkowo krótkiego bezodsetkowego okresu spłaty oferta kredytowa w Millennium bank jest bardzo przyzwoita i z czystym sumieniem moge polecić, tak jak sam bank Millennium.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Millennium od Janek 2020-02-19 13:05:09 #4445
Karta jak karta, ale formalności załatwia się całkiem przyjemnie. Prosty wniosek i łatwa rezygnacja.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Millennium od Marcin 2020-02-18 14:30:36 #4442
Millenium alfa to super karta! Jestem bardzo zadowolony
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta Kredytowa VeloBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa BOŚ Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania