Karta kredytowa BNP Paribas

Karty kredytowe od BNP Paribas - jakie korzyści dla klientów? Czym różnią się od siebie dostępne karty? Sprawdź opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe dostępnych dla klientów kart BNP Paribas. Jakie promocje oferuje bank?

Opłaty za bankomaty dla posiadaczy Karta kredytowa BNP Paribas

Klienci BGŻ BNP Paribas, którzy chcą zapewnić sobie stały dostęp do dodatkowych środków, mogą zamówić kartę kredytową. W tym banku mamy do wyboru aż cztery różne oferty. Maksymalny limit na karcie może wynieść od 30 tys. zł, a oferta karty kredytowej Gold to karta nie posiadająca maksymalnej kwoty limitu, BGŻ BNP Paribas oferuje długi okres bezodsetkowy - do 56 dni. Prowadzenie karty kredytowej w tym banku jest darmowe.

Karta kredytowa w BNP Paribas
Dostępne rodzaje kart Standard (Dama Wśród Kart) Standard (dostępna w Oddziałach Banku) Gold Standard (oferowana w Punktach Banku)
Oprocentowanie karty 10% 10% 10% 10%
Limit karty do 30 000 zł do 30 000 zł bez limitu do 30 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5% 5% 5% 5%
Opłata za przekroczenie limitu 30 zł 30 zł 30 zł 30 zł
Opłata za kartę główną 0 zł 0 zł 99 zł rocznie 0 zł
Opłata za kartę dodatkową 0zł 0zł 99 zł 0zł
Wypłaty z bankomatów 4,9% min. 10 zł 4,9% min 10 PLN 4,9% min 10 PLN 4,9% min 10 PLN
Opłata za przewalutowanie 2% 2% 2% 2 %
Wydanie karty 0 zł 0 zł 0zł 0zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Wszyscy użytkownicy karty kredytowej BNP Paribas mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. Program lojalnościowy mamBONUS za każdą płatność kartą gwarantuje otrzymanie punktów (1 zł = 2 pkt.). Możemy je wymienić na nagrody. Ich katalog znajdziemy online. Program mamBONUS pozwala także robić zakupy ze zniżką nawet do 50% w 2 500 punktach usługowych u prawie 50 partnerów.

Każdy posiadacz karty kredytowej w BNP Paribas może wnioskować o kolejną kartę dla swoich bliskich. Oni również mogą skorzystać z rabatów, które dają zebrane punkty. Osoby, które zdecydują się na wzięcie karty kredytowej BNP Paribas do końca listopada 2019 roku, otrzymają e-kod o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Jak założyć kartę kredytową?

Wnioskowanie o kartę kredytową BNP Paribas nie jest skomplikowane. Najłatwiej jest złożyć o nią wniosek online i poczekać na telefon od konsultanta. Wystarczy:

  1. podać podstawowe dane o sobie, takie jak dane z dowodu osobistego;
  2. wskazać dane o otrzymywanych dochodach oraz miejscu zatrudnienia;
  3. zaznaczyć wymagane zgody;
  4. poczekać na telefon od konsultanta z decyzją kredytową i potwierdzić przedstawione informacje.

Wniosek można wypełnić już w kilkanaście minut, a karta zostanie wysłana pocztą. Inne sposoby na złożenie wniosku o kartę to osobista wizyta w placówce czy wypełnienie wniosku przez telefon.

Różnice między kartami

BNP Paribas oferuje swoim klientom cztery karty kredytowe: Mastercard Standard (Dama Wśród Kart), Mastercard Standard (oferowana w oddziałach banku), Mastercard

Gold, Mastercard Standard (oferowana w Punktach Banku). Karty różnią się od siebie wysokością odsetek, opłatami i limitem kredytowym. Ich przyznanie jest zależne od możliwości kredytowych.

Mastercard Standard Dama Wśród Kart (RRSO 15,27%) - standardowa karta kredytowa

Mastercard Standard Dama Wśród Kart to karta dostępna dla każdego, kto ukończył 18 rok życia oraz posiada stały dochód. Wydanie karty i jej użytkowanie jest całkowicie darmowe.To podstawowa karta kredytowa, która będzie odpowiednia dla osób, które chcą uniknąć dodatkowych opłat związanych z posiadaniem karty i nie potrzebują dużego limitu kredytowego, który wynosi tu maksymalnie 30 tys. złotych.

Mastercard Standard (RRSO 15,27%) - karta dostępna w Oddziałach Banku

Karta Mastercard Standard oferowana jest także w wersji dostępnej w Oddziałach Banku BNP Paribas. RRSO jest niezmienne i wynosi 15,27%. Limit kredytowy wynosi 30 000, a karta przyznawana jest bez dodatkowych opłat. Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Należy jednak wcześniej spełnić kilka podstawowych warunków. Jeśli prowadzimy rachunek bankowy w BNP Paribas, możemy skorzystać z automatycznej spłaty kredytowej.

Mastercard Gold (RRSO 18,70%) - karta dla wymagających

W BNP Paribas możemy wnioskować o kartę kredytową dla wymagających. To Mastercard Gold z RRSO wynoszącym 18,70%. Dzięki karcie kredytowej Mastercard Gold wygodnie zapłacimy za zakupy, a wysoki limit kredytowy zapewni komfort również w przypadku nieprzewidzianych wydatków. Limit kredytowy na karcie ustalany jest indywidualnie. Dostęp do gotówki znajdującej się na karcie mamy poprzez wypłatę z bankomatów oraz przelewy.

Mastercard Standard (RRSO 15,27%) - karta oferowana w Punktach Banku

Karta Kredytowa Mastercard Standard z programem lojalnościowym mamBONUS została stworzona z myślą o osobach ceniących sobie finansową swobodę, praktycznych, lubiących dodatkowe korzyści. Użytkownicy karty mogą płacić nią za zakupy, wybierać niż gotówkę w setkach bankomatów zlokalizowanych na terenie kraju oraz poza nim. Posiadacze tej karty mogą wnioskować o kolejną dla bliskiej osoby. Dostęp do gotówki możliwy jest 24/7.

Wady i zalety oferty

Karty kredytowe w BNP Paribas skierowane są do osób, które cenią sobie przejrzyste warunki współpracy. Karty wydawane są w oparciu o minimum formalności. Dla klientów dostępne są liczne promocje. W przypadku standardowych kart występuje niski limit kredytowy - jedynie 30 000 zł. Limit możemy zwiększyć sięgając po kartę Mastercard Gold.

Zalety:
 • Liczne promocje i rabaty;
 • Niskie wymagania wydania karty;
 • Możliwość użytkowania karty bez opłat;
 • Wniosek o kartę wypełnimy w kilkanaście minut
 • Kilka sposobów wnioskowania o kartę;
 • Kontrola wydatków przez aplikację mobilną.
Wady:
 • Niski limit kredytowy - tylko 30 000 zł przy standardowych kartach;
 • Wysokie RRSO (18,70%) przy karcie Mastercard Gold.

Podsumowanie

Karta kredytowa w BNP Paribas dostępna jest w czterech wariantach: Mastercard Standard (Dama Wśród Kart), Mastercard Standard (oferowana w oddziałach banku), Mastercard Gold, Mastercard Standard (oferowana w Punktach Banku). Wnioskowanie o kartę kredytową BNP Paribas nie jest skomplikowane. Najłatwiej jest złożyć o nią wniosek online i poczekać na telefon od konsultanta.

 • Aby otrzymać kartę kredytową BNP Paribas, należy mieć skończone 18 lat oraz polskie obywatelstwo.
 • Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni.
 • Jeśli przekroczymy limit karty, zapłacimy za to jednorazowo 30 zł.
 • Za wypłatę gotówki z bankomatu kartę kredytową BNP Paribas zapłacimy min. 10 zł (4,9 proc. od wybranej kwoty).
 • Oferta wyróżnia się przez wzgląd na atrakcyjne zniżki i rabaty.

Dodaj opinię o Karta kredytowa BNP Paribas

##   ## ##   ## ##   ##  ###  ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ##  ## ##  ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##  ## ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ######### 
##   ## ##   ## ## ## ## ######### ##   ## 
##   ## ##   ## ## ## ## ##   ## ##   ## 
 #######  #######  ### ### ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa BNP Paribas

Opinia o Karta kredytowa BNP Paribas od Hasan 2021-02-15 10:50:11 #5604
Paribas ma w swojej ofercie kartę kredytową dzięki której możemy korzystać z liczych rabatów oraz promocji, okres bezodsetkowy jest długi i wynosi 56 dni, natomiast przekroczenie limitów karty związane jest z jednorazową opłatą w dość niskiej kwocie. Moim zdaniem karty kredytowe w Paribas sa ok, a ich oferta kont bankowych też totalnie się opłaca.
Opinia o Karta kredytowa BNP Paribas od Paweł 2020-11-16 10:10:47 #5117
Karta kredytowa w Paribas bank to zdecydowanie dobry wybór. Po pierwsze Paribas Bank znany jest z tego, że dość często organizuje rożnego rodzaju promocje oraz oferuje rabaty! A jako nowoczesny bank idący z duchem czasu wie jak ważne sa mobilne rozwiązania i tym sposobem nasze finanse mozemy kontrolować z poziomu aplikacji! Paribas Bank ceni nasz czas- więc wniosek o kartę kredytową składamy online w kilka minut. Wniosek jest czytelny i krótki- przec co nie tracimy czasu na jrgo wypełnienie. Co do samej karty to korzystanie z niej może nie wiązać sie z żadnymi dodatkowymi kosztami, jeśłi spełnimy kilka warunków. Jak dla mnie super sprawa!

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania