Karta kredytowa BNP Paribas

Karty kredytowe od BNP Paribas - jakie korzyści dla klientów? Czym różnią się od siebie dostępne karty? Sprawdź opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe dostępnych dla klientów kart BNP Paribas. Jakie promocje oferuje bank?

Opłaty za Karta kredytowa BNP Paribas

Klienci BNP Paribas, którzy chcą zapewnić sobie stały dostęp do dodatkowych środków, mogą zamówić kartę kredytową. W tym banku mamy do wyboru trzy różne oferty. Maksymalny limit na karcie Standard może wynieść do 30 tys. zł, a oferta karty kredytowej Gold to możliwość zwiększenia limitu kredytowego do 50 tys. zł. BNP Paribas oferuje długi okres bezodsetkowy - do 56 dni. Prowadzenie karty kredytowej w tym banku jest darmowe, pod warunkiem aktywnego użytkowania w okresie rozliczeniowym.

Dostępne rodzaje kart Standard (Dama Wśród Kart) Standard Gold
Oprocentowanie karty 7,2% 7,2% 7,2%
Maksymalny limit karty 30 000 zł 30 000 zł 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5%
Opłata za przekroczenie limitu 30 zł 30 zł 30 zł
Opłata za kartę główną 0 / 9 zł/mies. 0 / 9 zł/mies. 0 / 15 zł/mies.
Warunek braku opłaty za kartę główną łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 1000 zł łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 1000 zł łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 2000 zł
Opłata za kartę dodatkową 0 / 4,50 zł/mies. 0 / 4,50 zł/mies. 0 / 7 zł/mies.
Warunek braku opłaty za kartę dodatkową łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 500 zł łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 500 zł łączna wartość transakcji dokonanych kartą główną w okresie rozliczeniowym na kwotę powyżej 1000 zł
Wypłaty z bankomatów 4,9% min. 10 zł 4,9% min 10 PLN 4,9% min 10 PLN
Opłata za przewalutowanie 2% 2% 2%
Wydanie karty 0 zł 0 zł 0zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Wszyscy użytkownicy karty kredytowej BNP Paribas mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. Program lojalnościowy mamBONUS za każdą płatność kartą gwarantuje otrzymanie punktów (1 zł = 2 pkt.). Możemy je wymienić na nagrody. Ich katalog znajdziemy online. Program mamBONUS pozwala także robić zakupy ze zniżką nawet do 50% w 2 500 punktach usługowych u prawie 50 partnerów. Każdy posiadacz karty kredytowej w BNP Paribas może wnioskować o kolejną, darmową kartę dla swoich bliskich.

Nowi klienci, którzy podpiszą umowę o kartę kredytową Standard w BNP Paribas od 01.03.2021 r. do 30.06.2021 r., mogą wziąć udział w promocji “Zgarnij 300 zł do Allegro”. Nagrody w promocji to 3 x 100 zł w formie karty podarunkowej Allegro, 11 200 punktów mamBONUS i darmowa obsługa karty kredytowej przez pierwszy rok. Aby skorzystać z promocji należy:

 1. Wypełnić formularz i podpisać umowę o kartę kredytową Standard przed 30.06.2021 r..
 2. Dokonać transakcji kartą na łączną kwotę 1000 zł, w każdym z 3 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy.
 3. Zarejestrować się na stronie www.mamBONUS.pl i odebrać Kartę Podarunkową na zakupy w Allegro.

Jak założyć kartę kredytową?

Wnioskowanie o kartę kredytową BNP Paribas nie jest skomplikowane. Najłatwiej jest złożyć o nią wniosek online i poczekać na telefon konsultanta. Wystarczy:

  1. podać podstawowe dane z dowodu osobistego;
  2. przekazać dane o otrzymywanych dochodach oraz miejscu zatrudnienia, potwierdzone odpowiednim dokumentem;
  3. zaznaczyć wymagane zgody;
  4. poczekać na telefon od konsultanta z decyzją kredytową i potwierdzić przedstawione informacje.

Wniosek można wypełnić już w kilkanaście minut, a karta zostanie wysłana pocztą. Inne sposoby na złożenie wniosku o kartę to: osobista wizyta w placówce oraz wnioskowanie przez telefon.

Różnice między kartami

BNP Paribas oferuje swoim klientom cztery karty kredytowe: Mastercard Standard Dama Wśród Kart, Mastercard Standard, Mastercard Gold. Karty różnią się od siebie wysokością odsetek, opłatami i limitem kredytowym. Ich przyznanie jest zależne od wykazanych możliwości kredytowych.

Wszystkie karty zapewniają dostęp do programu lojalnościowego mamBONUS oraz usługi chargeback, zapewniającej ochronę przed utratą pieniędzy. Niezależnie od wybranej karty możemy szybko i wygodnie płacić zbliżeniowo za zakupy w sklepach. Płatności poniżej kwoty 100 zł nie wymagają potwierdzenia kodem PIN. Użytkownicy kart mogą swobodnie wybrać termin zakończenia okresu rozliczeniowego: 5, 10, 15, 20, 25 dnia miesiąca.

Mastercard Standard Dama Wśród Kart (RRSO 12,14%) - standardowa karta kredytowa z wyjątkowym wizerunkiem

Mastercard Standard Dama Wśród Kart to karta dostępna dla każdego, kto ukończył 18 rok życia oraz posiada stały dochód. Wydanie karty i jej użytkowanie jest całkowicie darmowe.To podstawowa karta kredytowa, która będzie odpowiednia dla osób, które chcą uniknąć dodatkowych opłat związanych z posiadaniem karty i nie potrzebują dużego limitu kredytowego, który wynosi tu maksymalnie 30 tys. złotych. Opłaty i dostępne funkcje nie różnią się niczym od karty kredytowej Standard, poza wyjątkowym, pionowym wizerunkiem Damy na karcie.

Mastercard Standard (RRSO 12,14%) - podstawowa karta kredytowa od BNP Paribas

Karta Mastercard Standard to podstawowa karta kredytowa dostępna w BNP Paribas, przyznawana bez dodatkowych opłat. Limit kredytowy wynosi 30 000 zł, z RRSO równym 12,14%. Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni. Należy jednak wcześniej spełnić kilka podstawowych warunków. Jeśli prowadzimy rachunek bankowy w BNP Paribas, możemy skorzystać z automatycznej spłaty kredytowej.

Mastercard Gold (RRSO 14,21%) - karta dla wymagających

W BNP Paribas możemy wnioskować o kartę kredytową dla wymagających. To Mastercard Gold z RRSO wynoszącym 14,21%. Dzięki karcie kredytowej Mastercard Gold wygodnie zapłacimy za zakupy, a wysoki limit kredytowy zapewni komfort również w przypadku nieprzewidzianych wydatków. Limit kredytowy na karcie ustalany jest indywidualnie, na podstawie wykazanej zdolności kredytowej.

Karta umożliwia płatności bezgotówkowe, zakupy w Internecie oraz płatne wypłaty z bankomatów i zlecenia przelewów. Ekskluzywna karta kredytowa w wersji Gold zapewnia bezpłatne ubezpieczenie podróży zagranicznej i usługę Flight Delay Pass, uprawniający do skorzystania z salonów lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu powyżej 120 minut.

Wady i zalety oferty

Karty kredytowe w BNP Paribas skierowane są do osób, które cenią sobie przejrzyste warunki współpracy. Karty wydawane są w oparciu o minimum formalności. W przypadku standardowych kart klienci mają dostęp do stosunkowo niskiego limitu kredytowego - jedynie 30 000 zł. Limit możemy zwiększyć do 50 000 zł, sięgając po kartę Mastercard Gold.

Zalety:
 • Program lojalnościowy mamBONUS;
 • Nowi klienci mogą uzyskać premię w postaci bonów na 300 zł do Allegro;
 • Niskie wymagania wydania karty;
 • Możliwość użytkowania karty bez opłat;
 • Wniosek o kartę wypełnimy w kilkanaście minut;
 • Kilka sposobów wnioskowania o kartę;
 • Kontrola wydatków przez aplikację mobilną;
 • Ubezpieczenie podróży zagranicznej przy karcie Mastercard Gold.
Wady:
 • Niski limit kredytowy - tylko 30 000 zł przy standardowych kartach;
 • Wysokie RRSO (14,21%) przy karcie Mastercard Gold.

Podsumowanie

Karta kredytowa w BNP Paribas dostępna jest w czterech wariantach: Mastercard Standard Dama Wśród Kart, Mastercard Standard, Mastercard Gold, Mastercard Standard. Każda z nich jest dopasowana indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Użytkownik może zdecydować o terminie zakończenia okresu rozliczeniowego. Wnioskowanie o kartę kredytową BNP Paribas nie jest skomplikowane. Najłatwiej jest złożyć o nią wniosek online i poczekać na telefon od konsultanta.

 • Aby otrzymać kartę kredytową BNP Paribas, należy mieć ukończone 18 lat oraz polskie obywatelstwo.
 • Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni.
 • Jeśli przekroczymy limit karty, zapłacimy za to jednorazowo 30 zł.
 • Za wypłatę gotówki z bankomatu kartę kredytową BNP Paribas zapłacimy min. 10 zł (4,9 proc. od wybranej kwoty).
 • Nowi klienci mogą otrzymać kartę podarunkową do Allegro na kwotę 300 zł.
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa BNP Paribas

########  ###  ######## #### ##   ## 
   ##  ## ##  ##   ## ## ## ## ## 
  ##  ##  ## ##   ## ## ## ## ## 
  ##  ##   ## ########  ## ## ## ## 
 ##   ######### ##  ##  ## ## ## ## 
 ##   ##   ## ##  ##  ## ## ## ## 
######## ##   ## ##   ## #### ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa BNP Paribas

Opinia o Karta kredytowa BNP Paribas od Hasan 2021-02-15 10:50:11 #5604
Paribas ma w swojej ofercie kartę kredytową dzięki której możemy korzystać z liczych rabatów oraz promocji, okres bezodsetkowy jest długi i wynosi 56 dni, natomiast przekroczenie limitów karty związane jest z jednorazową opłatą w dość niskiej kwocie. Moim zdaniem karty kredytowe w Paribas sa ok, a ich oferta kont bankowych też totalnie się opłaca.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa BNP Paribas od Paweł 2020-11-16 10:10:47 #5117
Karta kredytowa w Paribas bank to zdecydowanie dobry wybór. Po pierwsze Paribas Bank znany jest z tego, że dość często organizuje rożnego rodzaju promocje oraz oferuje rabaty! A jako nowoczesny bank idący z duchem czasu wie jak ważne sa mobilne rozwiązania i tym sposobem nasze finanse mozemy kontrolować z poziomu aplikacji! Paribas Bank ceni nasz czas- więc wniosek o kartę kredytową składamy online w kilka minut. Wniosek jest czytelny i krótki- przec co nie tracimy czasu na jrgo wypełnienie. Co do samej karty to korzystanie z niej może nie wiązać sie z żadnymi dodatkowymi kosztami, jeśłi spełnimy kilka warunków. Jak dla mnie super sprawa!
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa Pekao
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa BOŚ Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Millennium
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa mBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania