Karta kredytowa Citi Handlowy

Karty kredytowe w Citi Handlowy - co trzeba o nich wiedzieć? Jak prezentują się w porównaniu do innych kart na rynku i czym różnią się między sobą? Zobacz opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe na wybranych kartach w Citi Handlowym. Na jakie promocje można liczyć w tym banku?

Opłaty za bankomaty dla posiadaczy Karta kredytowa Citi Handlowy

Klienci banku Citi Handlowy, którzy chcą zapewnić sobie stały dostęp do gotówki mogą skorzystać z 4 ofert karty kredytowej. Do wyboru mamy kartę: Simplicity, PremierMiles, World Mastercard oraz BP Payback Silver. Oprocentowanie na każdej karcie kredytowej w banku Citi Handlowy wynosi 10 proc. Limit na karcie może wynieść od 4 tys. zł do nawet 100 tys. zł. Bank ten oferuje wiele promocji i rabatów dla klientów aktywnie korzystających z kart kredytowych.

Karta kredytowa w Citi Handlowy
Dostępne rodzaje kart TurboKARTA Comfort Comfort Plus
Oprocentowanie karty 10% 10% 10%
Limit karty 4000 - 100 000 zł 4000 - 100 000 zł 4000 - 100 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej kwota odsetek i 3,42%, ale nie mniej niż 30 zł kwota odsetek i 3,42%, ale nie mniej niż 30 zł kwota odsetek i 3,42%, ale nie mniej niż 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł 18 zł miesięcznie / 216 zł rocznie 8 zł miesięcznie / 96 rocznie
Opłata za kartę dodatkową 4 zł miesięcznie / 48 zł rocznie 9 zł miesięcznie / 108 zł rocznie 4 zł miesięcznie / 48 zł rocznie
Możliwość uniknięcia opłat za kartę nie dotyczy nie ma takiej możliwości nie ma takiej możliwości
Wypłaty z bankomatów 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł
Opłata za przewalutowanie 5,8% 5,8% 5,8%
Wydanie karty 0 zł / 30 zł za duplikat W cenie obsługi karty / 30 zł za duplikat W cenie obsługi karty / 30 zł za duplikat

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach
Stałe miejsce zamieszkania

Jak założyć kartę kredytową?

Citi Specials to program korzyści dla wszystkich klientów Citi Handlowy - mogą z niego korzystać zarówno posiadacze kart kredytowych jak i debetowych. To, gdzie dokładnie można dostać rabaty i w jakiej wysokości może zależeć od posiadanego produktu Citi. Maksymalna wysokość rabatów osiąga 50%. Są one dostępne u niemal 300 partnerów programu i w 5000 punktach stacjonarnych. Wystarczy wyszukać interesujący cię rabat na stronie Citi Specials i udać się do sklepu albo dokonać zakupu przez internet. Punkty Priceless można wymieniać na jedną z ponad 200 nagród (mogą to być doładowania do telefonu czy bilety do kina). Uczestnicy programu zyskują też dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty i innych wyjątkowych wydarzeń.

Citi stale prowadzi szereg promocji dla swoich stałych i nowych klientów. Wystarczy nie później niż w ciągu kolejnego miesiąca po założeniu karty Simplicity złożyć aplikację o jeden ze specjalnych bonusów i do końca trzeciego miesiąca po założeniu karty dokonać nią transakcje o łącznej wysokości 2000 zł, by dostać jeden z następujących bonusów:

 • Karta podarunkowa do Leroy Merlin z 400 zł.
 • Karta podarunkowa do Rossmana z 300 zł.
 • E-kod do sklepu mi.home.pl o wartości 400 zł na np. Xiaomi mi A3.

Jeśli dokonasz transakcji w ciągu trzech miesięcy o wysokości 4000 zł:

 • Telefon OPPO AX7 4GB/64GB.

A jeśli uda ci się wykonać w tym samym czasie transakcje na kwotę 1500 zł:

 • Voucher na allegro.pl w wysokości 400 zł.
 • 2 lata bez opłat w TIDAL (o wartości 477,60 zł) i dostęp do przedsprzedaży LIVE NATION.
 • E-kod o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie Biedronka.

To jednak nie koniec korzyści z posiadania karty kredytowej w Citi. Pożyczka z karty kredytowej do 2000 zł jest tu dostępna z RRSO 0%, czyli za darmo. Można ją spłacać przez aż 12 miesięcy. Podobnie darmowa jest pożyczka konsolidacyjna na kwotę do 10 tys. złotych. Użytkownicy kart Citi biorą udział w losowaniu nagród - wystarczy zarejestrować się w loterii. Do wygrania jest iPhone XS i 1730 innych nagród. Każda transakcja na min. 50 zł to szansa na wygraną.

Różnice między kartami

Patrząc na samą tabelę z opłatami za kartę można odnieść wrażenie, że - za wyjątkiem Citi Simplicity - karty kredytowe w tym banku niewiele różnią się między sobą. Jednak nic bardziej mylnego. Każda z prezentowanych kart posiada pewną specjalną zaletę, która wyróżnia ją na tle pozostałych. Są to specjalne programy lojalnościowe, których nie posiada darmowa Simplicity. Zobacz na jakie korzyści można liczyć używając poszczególnych kart.

Simplicity (RRSO 10,47%) - karta bez opłat

Simplicity to doskonała oferta karty dla osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z obsługą karty kredytowej i od zbierania punktów lojalnościowych wolą tanio pożyczać pieniądze. Dlatego ta karta jest dostępna z najniższym oprocentowaniem ze wszystkich kart dostępnych w Citi, jej użytkowanie jest bezpłatne, łącznie z pakietem Citi

Alerts (bezpłatne powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia). To właśnie po otrzymaniu tej karty można ubiegać się o bonusy takie jak darmowy smartfon OPPO czy voucher na Allegro o wysokości 400 zł i inne świetne promocje, a także zniżki w ponad 100 najlepszych restauracjach w Polsce.

Similicity może mianować się najlepszą kartą kredytową w Polsce - już 4 rok z rzędu zdobyła nagrodę Złoty Bankier w kategorii karty kredytowe. Złoty Bankier to największy w kraju projekt badający poziom obsługi i jakość produktów bankowych.

PremierMiles (RRSO 12,98%) - karta dla podróżujących samolotem

PremierMilers to karta z możliwością zbierania mil (rodzaju punktów lojalnościowych w liniach lotniczych). Partnerami Citi są kluby linii lotniczych takie jak: British Airways, Asia Miles, AirFrance, KLM, Qatar Airways, Eva Air, Thai, Etihad, IHG, Singapore Airlines, Enrich (Malaysia Airlines).

Za każde wydane 5 zł zyskujesz jedną Citi Milę, które są ważne bezterminowo - dopóki trwa umowa o kartę kredytową. Mile można wymieniać na bilety lotnicze lub noclegi u partnerów programu. Mile można wymieniać też na zwrot części wydatków przez Cashback, z przelicznikiem 40 Mil = 1 PLN. W ramach promocji każdy posiadacz karty otrzymuje 2000 Citi Mil na start.

World Mastercard (RRSO 12,84%) - zbieraj punkty na zakupy

Ta karta kredytowa to okazja dla osób, które chcą zyskać jak najwięcej z programem Citi Specials. Z każde wydane 5 zł zyskujesz na niej 1 punkt, a u partnerów programu aż 2 punkty. Partnerzy programu i ich rabaty to:

 • H&M - 10% zniżki na zakupy.
 • Multikino - 10% rabatu na zakupy w barze, bilety na filmy i wydarzenia.
 • Douglas - Bon o wartości 20 zł za każde 250 zł wydane kartą kredytową.
 • W.Kruk - 7% rabatu.
 • merlin.pl - rabat do 5%.
 • Sphinx - gratis napój lub deser przy zamówieniu o wysokości min. 20 zł.

Punkty można wymieniać na vouchery u partnerów programu albo po prostu na gotówkę - nawet do 100 zł zwrotu za zakupy. Każdy użytkownik World Mastercard otrzymuje 100 punktów na start.

To jednak nie koniec korzyści z posiadania World Mastercard. Posiadacze karty mają do usług Concierge znanych z kart premium. To usługa dostarczania za darmo informacji o np. wydarzeniach, organizacji podróży, rozkładów jazdy komunikacji międzymiastowej. Concierge pomoże też zorganizować m.in. opiekunkę do dziecka, przegląd samochodu, zarezerwuje bilety czy zamówi zakupy.

BP PAYBACK (RRSO 11,58% i 14,76%) - zbieraj punkty tankując samochód

BP PAYBACK to kolejna oferta karty kredytowej z możliwością zbierania punktów lojalnościowych od Citi. Posiadając tę kartę najbardziej opłaca się tankować na stacjach BP, a karta na pewno przypadnie do gustu zmotoryzowanym. Każde wydane 2 zł na stacji marki to 1 punkt, a dowolny inny wydatek kartą to 1 punkt za każde wydane 5 zł. Dodatkowo na twoje konto wpłyną 3 punkty za każde zakupione 2 litry paliwa. BP PAYBACK to jeden z największych programów lojalnościowych w Polsce. Punkty można zbierać szybciej nie tylko na BP, ale też np. w Kauflandzie czy na PizzaPortal. Punkty można wymieniać m.in. na vouchery do sklepów takich jak RTV EURO AGD, Zalando, empik, YES czy Douglas i Decathlon o wartości do nawet 200 zł. Karty BP PAYBACK jednocześnie uczestniczą w programie Citi Specials, czyli umożliwiają dostęp do wyjątkowych rabatów u blisko 300 partnerów.

Karta dostępna jest w dwóch wariantach - SILVER (RRSO 11,58%) i GOLD (RRSO 14,76%). Za założenie karty GOLD otrzymamy 3000 punktów PAYBACK, a za założenie karty SILVER 1500 punktów.

Wady i zalety oferty

W Citi każdy odnajdzie kartę dla siebie. Jeżeli szukasz potencjalnie najlepszej karty kredytowej w Polsce z świetnymi promocjami (do 400 zł zwrotu za zaledwie 2000 zł wydane kartą), to wybierz sztandarowy produkt Citi, czyli kartę Citi Simplicity. Z kolei jeżeli np. dużo podróżujesz samolotem to opłaci ci się karta PremierMiles, samochodem - BP PAYBACK, a jeśli uwielbiasz zakupy to mądrym wyborem będzie World Mastercard. Za wadę kart Citi należy uznać wysokie opłaty za operacje gotówkowe.

Zalety:
 • Rewelacyjna oferta pożyczki na 2000 zł bez oprocentowania.
 • Liczne, rozsądne programy lojalnościowe.
 • Karta Simplicity jest właściwie bezpłatna.
 • Promocje do karty Simplicity - w tym darmowy smartfon i voucher na Allegro.
 • Długi bezkosztowy okres spłaty - aż 56 dni.
 • Do uzyskania karty wystarczy dochód w wysokości 1200 zł netto.
Wady:
 • Karty lojalnościowe są dodatkowo płatne i nie ma możliwości uniknięcia tych opłat.
 • Drogie wypłaty z bankomatów.
 • Brak karty bez opłat za przewalutowanie.

Podsumowanie

Karta kredytowa w banku Citi Handlowy są bardzo korzystnym rozwiązaniem pozwalającym na odczuwanie bezpieczeństwa finansowego. Aby otrzymać taką kartę kredytową, klient banku Citi Handlowy musi mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty oraz regularny przychód w wysokości przynajmniej 1200 zł.

 • Karta kredytowa w Citi Handlowy jest oferowana z limitem kredytowym od 4 tys do nawet 100 tys. zł.
 • Oprocentowanie na karcie wynosi 10 proc. Minimalna kwota odsetek to 3,42 proc, jednak nie mniej niż 30 zł.
 • Okres bezodsetkowy dla karty kredytowej w banku Citi Handlowym wynosi 56 dni,
 • Bank oferuje różne promocje i rabaty dla klientów korzystających z kart kredytowych.
 • Bank umożliwia również rozłożenie zakupów opłaconych kartą na raty. Minimalna kwota to 100 zł.

Dodaj opinię o Karta kredytowa Citi Handlowy

########   ###  ######## #### ##   ## 
##   ##  ## ##  ##    ## ###  ### 
##   ## ##  ## ##    ## #### #### 
######## ##   ## ######  ## ## ### ## 
##    ######### ##    ## ##   ## 
##    ##   ## ##    ## ##   ## 
##    ##   ## ##    #### ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Citi Handlowy

Opinia o Karta kredytowa Citi Handlowy od Spami 2020-11-30 23:00:50 #5201
Aby otrzymać kartę kredytową w Citi należy posiadać dochody przekraczające 1200 zł na rękę. Jeśli ktoś potrzebuje karty kredytowej (lub poprostu chciałby ja mieć), ale ma niższe dochody to w ING Bank do otrzymania karty kredytowej wymagany jest dochód 800 zł miesięcznie.
Opinia o Karta kredytowa Citi Handlowy od Hanka 2020-11-30 22:46:51 #5196
Długi okres okresu bezodsetkowego jest dużym komfortem- bo oczywiście kartę można spłacić wcześniej, ale jednak tych dodatkowych kilka dni może okazać się pomocne. Poza tym ogromnym plusem sa programy lojalnościowe w Citi Handlowym! Generalnie Citi to dobry bank, który stara sie nie tylko zdobyć klienta, ale utrzymać zadowolonego klienta.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania