Karta kredytowa Citi Handlowy

Karty kredytowe w Citi Handlowy - co trzeba o nich wiedzieć? Jak prezentują się w porównaniu do innych kart na rynku i czym różnią się między sobą? Zobacz opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe na wybranych kartach w Citi Handlowym. Na jakie promocje można liczyć w tym banku?

Opłaty za Karta kredytowa Citi Handlowy

Klienci banku Citi Handlowy, którzy chcą zapewnić sobie stały dostęp do gotówki mogą skorzystać z 4 ofert karty kredytowej. Do wyboru mamy kartę: Simplicity, PremierMiles, World Mastercard oraz BP Payback Silver. Oprocentowanie na każdej karcie kredytowej w banku Citi Handlowy wynosi 10 proc. Limit na karcie może wynieść od 4 tys. zł do nawet 100 tys. zł. Bank ten oferuje wiele promocji i rabatów dla klientów aktywnie korzystających z kart kredytowych.

Karta kredytowa w Citi Handlowy

Dostępne rodzaje kart Simplicity PremierMiles/World Mastercard BP Motokarta
Oprocentowanie karty 7,2% 7,2% 7,2%
Limit karty 4000 - 100 000 zł 4000 - 100 000 zł 4000 - 100 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej min. 30 zł min. 30 zł min. 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 12 zł miesięcznie / 144 zł rocznie 18 zł miesięcznie / 216 zł rocznie 0 zł
Opłata za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie / 72 zł rocznie 9 zł miesięcznie / 108 zł rocznie 6 zł miesięcznie / 72 zł rocznie
Możliwość uniknięcia opłat za kartę 1000 zł operacji miesięcznie 1500 zł operacji miesięcznie nie dotyczy
Wypłaty z bankomatów 8% min. 10 zł 8% min. 10 zł 8% min. 10 zł
Opłata za przewalutowanie 5,8% 5,8% 5,8%
Wydanie karty 0 zł / 30 zł za duplikat 0 zł / 30 zł za duplikat 0 zł / 30 zł za duplikat

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o dochodach
Stałe miejsce zamieszkania

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Citi Specials to program korzyści dla wszystkich klientów Citi Handlowy - mogą z niego korzystać zarówno posiadacze kart kredytowych jak i debetowych. To, gdzie dokładnie można dostać rabaty i w jakiej wysokości może zależeć od posiadanego produktu Citi. Maksymalna wysokość rabatów osiąga 50%. Są dostępne u niemal 300 partnerów programu i w 5000 punktach stacjonarnych. Wystarczy wyszukać interesujący cię rabat na stronie Citi Specials i udać się do sklepu albo dokonać zakupu przez internet. Punkty Priceless można wymieniać na jedną z ponad 200 nagród (mogą to być doładowania do telefonu czy bilety do kina). Uczestnicy programu zyskują też dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty i innych wyjątkowych wydarzeń. Korzyści z posiadania kart Citi to m.in.:

 • 2000 Citi Mil na powitanie na karcie PremierMiles. Mile można wymieniać na nagrody.
 • Zwrot 20 zł miesięcznie na Ciiti BP Motokarta za zakupy na stacjach BP. Nawet 240 zł zwrotu rocznie.
 • Rabaty u partnerów programu Ciri Specials. Nawet do 1200 zł rocznych rabatów.
 • Wygodna pożyczka z karty już od 100 zł zadłużenia.
 • Możliwość dodania karty do portfeli wirtualnych Google Pay oraz Apple Pay.

Jak założyć kartę kredytową?

Założenie karty kredytowej w Citi jest wyjątkowo proste. Wystarczy wypełnić wniosek online, a konsultant zadzwoni do nas by zweryfikować naszą tożsamość. Cały proces aplikacji powinien zająć mniej niż 10 minut. Wystarczy:

 1. Podać podstawowe dane o sobie, wykonać selfie i wyrazić zgodę na kontakt z konsultantem.
 2. Podać dalsze informacje, w tym dane o zatrudnieniu.
 3. Jeżeli mamy na to chęć - zaznaczyć pozostałe zgody marketingowe.
 4. Przesłać wymagane dokumenty, czyli zazwyczaj wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.
 5. Porozmawiać chwilę z konsultantem Citi i zgodzić się na zaproponowane warunki.

Po szybkiej analizie twojego wniosku karta kredytowa będzie już dostępna z poziomu panelu klienta, a niedługo fizyczna karta zostanie przesłana pocztą na wskazany adres.

Różnice między kartami

Każda z prezentowanych kart posiada pewną specjalną zaletę, która wyróżnia ją na tle pozostałych. Simplicity to karta bez specjalnych bonusów, jest za to prosta w obsłudze i ma proste do spełnienia kryteria darmowości. Z kolei BP Motokarta to propozycja zniżek na popularnych stacjach benzynowych BP, a PremierMiles pozwala na zbieranie specjalnych punktów (mil) do wykorzystania w liniach lotniczych. Zobacz na jakie korzyści można liczyć używając poszczególnych kart.

Simplicity (RRSO 10,24%) - prosta karta kredytowa

Simplicity to doskonała oferta karty dla osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z obsługą karty kredytowej i od zbierania punktów lojalnościowych wolą tanio pożyczać pieniądze. Jej użytkowanie jest bezpłatne pod warunkiem wykonania operacji na kwotę co najmniej 1000 zł miesięcznie. Właściciele kart mają dostęp do rabatów u ponad 300 partnerów CitiBank, w tym nawet 20 proc. zniżki na zakupy online i dostawy z restauracji.

PremierMiles (RRSO 10,44%) - karta dla podróżujących samolotem

PremierMilers to karta z możliwością zbierania mil (rodzaju punktów lojalnościowych w liniach lotniczych). Partnerami Citi są kluby linii lotniczych takie jak: British Airways, Asia Miles, AirFrance, KLM, Qatar Airways, Eva Air, Thai, Etihad, IHG, Singapore Airlines, Enrich (Malaysia Airlines).

Za każde wydane 5 zł zyskujesz jedną Citi Milę, które są ważne bezterminowo - dopóki trwa umowa o kartę kredytową. Mile można wymieniać na bilety lotnicze lub noclegi u partnerów programu. Mile można wymieniać też na zwrot części wydatków przez Cashback, z przelicznikiem 40 Mil = 1 PLN. W ramach promocji każdy posiadacz karty otrzymuje 2000 Citi Mil na start.

World Mastercard (RRSO 9,44%) - zbieraj punkty na zakupy

Ta karta kredytowa to okazja dla osób, które chcą zyskać jak najwięcej z programem Citi Specials. Z każde wydane 5 zł zyskujesz na niej 1 punkt, a u partnerów programu aż 2 punkty. Partnerzy programu i ich rabaty to:

 • H&M - 10% zniżki na zakupy.
 • Multikino - 10% rabatu na zakupy w barze, bilety na filmy i wydarzenia.
 • Douglas - Bon o wartości 20 zł za każde 250 zł wydane kartą kredytową.
 • W.Kruk - 7% rabatu.
 • merlin.pl - rabat do 5%.
 • Sphinx - gratis napój lub deser przy zamówieniu o wysokości min. 20 zł.

Punkty można wymieniać na vouchery u partnerów programu albo po prostu na gotówkę - nawet do 100 zł zwrotu za zakupy. Każdy użytkownik World Mastercard otrzymuje 1000 punktów na start.

Citibank BP Motokarta (RRSO 7,44%) - zwrot pieniędzy za tankowanie samochodu

BP Motokarta to karta od Citi z obecnie najlepszymi bonusami. Możemy tu liczyć na zwrot nawet 240 zł rocznie za wydawanie pieniędzy na stacjach BP. By otrzymać 20 zł zwrotu miesięcznie wystarczy dokonać w tym okresie transakcji na łączną kwotę 500 zł, w tym 250 zł na stacjach BP.

Dużą zaletą karty jest jej darmowość. Nie musimy tu spełniać żadnych dodatkowych warunków. Jeżeli nie będziemy jej używać, to nie zapłacimy za nią ani złotówki - przynajmniej do czasu zmiany tabeli opłat Citibanku. Karta bierze udział w programie rabatowym Citi Specials i uprawnia do odebrania rabatów o wartości nawet 840 zł rocznie.

Wady i zalety oferty

W Citi każdy znajdzie kartę dla siebie. Jeżeli zależy Ci na prostej, przejrzystej karcie kredytowej, to wybierz sztandarowy produkt Citi, czyli kartę Citi Simplicity. Z kolei jeżeli np. dużo podróżujesz samolotem to opłaci ci się karta PremierMiles, a samochodem - BP Motokartę, a jeśli uwielbiasz zakupy to rozsądnym wyborem będzie World Mastercard. Za wadę kart Citi należy uznać wysokie opłaty za operacje gotówkowe.

Zalety:
 • Liczne, rozsądne programy lojalnościowe.
 • Karta BP Motokarta jest właściwie bezpłatna.
 • Częste promocje i rabaty.
 • Długi bezkosztowy okres spłaty - aż 56 dni.
 • Do uzyskania karty wystarczy dochód w wysokości 1200 zł netto.
Wady:
 • Drogie wypłaty z bankomatów.
 • Opłaty za przewalutowanie.

Podsumowanie

Karta kredytowa w banku Citi Handlowy są bardzo korzystnym rozwiązaniem pozwalającym na odczuwanie bezpieczeństwa finansowego. Aby otrzymać taką kartę kredytową, klient banku Citi Handlowy musi mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty oraz regularny przychód w wysokości przynajmniej 1200 zł.

 • Karta kredytowa w Citi Handlowy jest oferowana z limitem kredytowym od 4 tys do nawet 100 tys. zł.
 • Oprocentowanie na karcie wynosi 7,2 proc. a RRSO kart waha się w zakresie od około 7 do 10 proc..
 • Okres bezodsetkowy dla karty kredytowej w banku Citi Handlowym wynosi 56 dni. W tym czasie nie poniesiemy żadnych opłat za pożyczkę z karty.
 • Bank oferuje różne promocje i rabaty dla klientów korzystających z kart kredytowych.
 • Bank umożliwia również rozłożenie zakupów opłaconych kartą na raty. Minimalna kwota to 100 zł.
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Citi Handlowy

##   ## ####### ######## ####    ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ##    ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ##    ## 
  ###  ##   ## ########  ##    ## 
 ## ##  ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
##   ## ####### ######## #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Citi Handlowy

Opinia o Karta kredytowa Citi Handlowy od Spami 2020-11-30 23:00:50 #5201
Aby otrzymać kartę kredytową w Citi należy posiadać dochody przekraczające 1200 zł na rękę. Jeśli ktoś potrzebuje karty kredytowej (lub poprostu chciałby ja mieć), ale ma niższe dochody to w ING Bank do otrzymania karty kredytowej wymagany jest dochód 800 zł miesięcznie.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Citi Handlowy od Hanka 2020-11-30 22:46:51 #5196
Długi okres okresu bezodsetkowego jest dużym komfortem- bo oczywiście kartę można spłacić wcześniej, ale jednak tych dodatkowych kilka dni może okazać się pomocne. Poza tym ogromnym plusem sa programy lojalnościowe w Citi Handlowym! Generalnie Citi to dobry bank, który stara sie nie tylko zdobyć klienta, ale utrzymać zadowolonego klienta.
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa PKO
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa BOŚ Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa ING Bank Śląski
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania