Karta kredytowa Credit Agricole

Karty kredytowe od Credit Agricole - co trzeba o nich wiedzieć? Jak prezentują się w porównaniu do innych kart na rynku i czym różnią się między sobą? Zobacz opłaty, oprocentowanie i limity kredytowe wybranych przez nas kart Credit Agricole. Na jakie promocje można liczyć w tym banku?

Opłaty za Karta kredytowa Credit Agricole

Karta kredytowa w Credit Agricole to świetny sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do gotówki. Klienci tego banku mają do wyboru aż 3 różne karty - Standard, Silver oraz Gold. Maksymalny limit na karcie w zależności od oferty może tu wynieść od 10 tys zł do nawet 50 tys. zł. Okres bezodsetkowy wynosi 54 dni. Zobowiązanie z karty kredytowej w Credit Agricole może zostać rozłożone nawet na 36 rat.

Dostępne rodzaje kart Standard Silver Gold
Oprocentowanie karty 7,2% 7,2% 7,2%
Limit karty do 10 000 zł do 20 000 zł do 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej 4% wykorzystanego limitu min. 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł
Wydanie karty 0 zł 0 zł 200 zł/ bezpłatne, jeśli zostaną wykonane przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe w ciągu 90 dni
Opłata za kartę główną 0 zł / 4,90 miesięcznie 0 zł / 7,90 miesięcznie 0 zł / 200 zł rocznie
Możliwość uniknięcia opłat za kartę bezpłatna jeśli suma transakcji w danym okresie rozliczeniowym wyniesie min. 400 zł bezpłatna jeśli suma transakcji w danym okresie rozliczeniowym wyniesie min. 700 zł lub na konto w rachunku PROSTOOSZCZĘDZAJĄCE plus lub premium wpłynie kwota min. 1500 lub 10 000 zł miesięcznie transakcje w wysokości 18 tys. złotych rocznie
Opłata za kartę dodatkową 18 zł - można uniknąć przy transakcjach na sumę 2,4 tys. złotych rocznie 35 zł - można uniknąć przy transakcjach na sumę 5 tys. złotych rocznie 75 zł - można uniknąć przy transakcjach na sumę 18 tys. złotych rocznie
Wypłaty z bankomatów 5% min. 12,90 zł 5% min. 12,90 zł 4% min. 11,90 zł
Opłata za przewalutowanie 2% 2% 2%

Wymagania karty kredytowej

Wiek od 18 do 65
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Wszyscy użytkownicy kart kredytowych od Credit Agricole mają dostęp do Klubu Rabatowego. Zniżki Klubu obowiązują w niemal 10 000 miejscach w całej Polsce. Wystarczy poinformować sprzedawcę przed dokonaniem zakupu o chęci skorzystania z rabatu lub - w przypadku sklepów internetowych - podczas zakupów podać kod rabatowy. W Klubie Rabatowym można liczyć na pokaźne zniżki i kupony. Udało nam się znaleźć oferty na nawet 60% zniżki i 200 zł rabatu!

Kartami kredytowymi w Credit Agricole można płacić przez telefon. Wystarczy dodać je do portfela Google Pay albo Apple Pay. Dzięki temu nie musisz nosić ze sobą karty ani gotówki. Bank korzysta z technologii 3D Secure (zabezpieczenia transakcji internetowych kodem SMS), umożliwia zastrzeżenie karty 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu oraz samodzielne ustalenie dziennych i miesięcznych limitów transakcji na karcie. Dzięki temu karty Credit Agricole są wyjątkowo bezpieczne.

Jak założyć kartę kredytową?

Założenie karty kredytowej w Credit Agricole nie jest skomplikowane. Najłatwiej jest złożyć o nią wniosek online i poczekać na telefon od konsultanta. Wystarczy:

 1. Podać podstawowe dane o sobie, takie jak dane z dowodu osobistego.
 2. Podać dane o dochodach, w tym dane o pracodawcy.
 3. Zaznaczyć wymagane zgody.
 4. Poczekać na telefon od konsultanta z decyzją kredytową i potwierdzić wprowadzone informacje.

Wniosek można wypełnić nawet w 5 minut, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, karta zostanie wysłana pocztą. Inne sposoby na złożenie wniosku o kartę to osobista wizyta w placówce, umówienie się na wizytę w placówce na konkretną godzinę lub wypełnienie wniosku przez telefon. 

Różnice między kartami

Podstawowe trzy karty w Credit Agricole to Classic, Silver i Gold. Różnią się od siebie wysokością odsetek, opłatami i limitem kredytowym. Ich przyznanie jest zależne od możliwości kredytowych - do karty Classic wystarczą dochody już w wysokości 500 zł miesięcznie, Silver 1400 zł, a Gold 3000 zł. Oprócz tych kart, w ofercie Credit Agricole ma dwie karty lojalnościowe - Auchan (RRSO 9,02%) i Leroy Merlin (RRSO 9,16%).

Credit Agricole Standard (RRSO 12,72%) - standardowa karta kredytowa

Credit Agricole Standard to karta wydawana przez Visa, do uzyskania której wystarczy dochód w wysokości zaledwie 500 zł miesięcznie. Opłata za kartę to 4,90 zł miesięcznie, ale można jej uniknąć już przy transakcjach na kwotę 400 zł w danym okresie rozliczeniowym. Niestety, opłata za wypłatę gotówki to aż co najmniej 12,90 zł.

To podstawowa karta kredytowa, która będzie odpowiednia dla osób, które chcą uniknąć jakichkolwiek opłat związanych z posiadaniem karty i nie potrzebują dużego limitu kredytowego, który przy karcie Standard wynosi maksymalnie 10 tys. złotych.

Credit Agricole Silver (RRSO 12,68%) - karta dla bardziej wymagających klientów

Credit Agricole Silver jest dostępna w dwóch wariantach - Mastercard i Visa, jednak od strony banku nie różnią się one od siebie - obowiązują przy nich takie same opłaty i limity kredytowe. Do wnioskowania o kartę Silver wystarczą dochody w wysokości 1400 zł netto, a użytkowanie jej będzie darmowe już przy miesięcznych transakcjach na kwotę 700 zł. W innym przypadku opłaty wyniosą 7,90 zł za każdy miesiąc. Na karcie można uruchomić opcję autospłaty, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy o spłacie zobowiązania i unikniemy zbędnych opłat.

Oczywiście, tak jak w innych kartach CA, tu również mamy dostęp do świetnego Klubu Rabatowego - bank chwali się, że to największy klub rabatowy w Polsce. Limit kredytowy tej karty to do 20 tys. złotych.

Credit Agricole Gold (RRSO 12,66%) - karta z limitem do 50 tys. złotych

Credit Agricole Gold występuje w dwóch wariantach - Visa i Mastercard. Bank nie rozróżnia ich pod względem opłat czy innych dodatkowych opcji, różnicą jest jedynie wydawca karty. W porównaniu do kart Standard i Silver dostępny jest tu znacznie wyższy limit kredytowy - do 50 tys. złotych, ale wyższe jest też kryterium dochodowe, które wynosi co najmniej 3000 złotych dochodu netto miesięcznie. Opłata za wydanie karty to 200 zł, ale można jej łatwo uniknąć dokonując 3 transakcji bezgotówkowych w terminie 90 dni od wydania karty. Oznacza to, że przez rok używanie rachunku karty będzie darmowe. Po pierwszym roku korzystania z karty opłata za jej użytkowanie wynosi ponownie 200 zł rocznie. Aby korzystanie z rachunku na karcie było nadal darmowe, należy wykonywać nią transakcje na kwotę 18 tys. złotych rocznie. Przy transakcjach na kwotę od 12 tys. złotych opłata spada do 75 zł rocznie.

Posiadacze karty Gold mają dostęp do darmowych korzyści, takich jak 3 dodatkowe karty do rachunku, które można przekazać np. rodzinie i dwa dni dłuższy okres bezodsetkowy niż na pozostałych kartach CA, który wynosi aż 56 dni.

Wady i zalety oferty

Karty kredytowe w Credit Agricole docenią klienci ceniący sobie prostotę i jasne warunki. Są wydawane bez wygórowanych kryteriów dochodowych i nie trzeba przy ich użytkowaniu uważać na przeróżne opłaty dodatkowe czy kary umowne. Łatwo jest też uniknąć opłat za użytkowanie karty. Nawet w najbardziej prestiżowej wersji, z największym limitem kredytowym wystarczy wykonać transakcje na średnio zaledwie 1500 zł miesięcznie by cieszyć się z limitu kredytowego za darmo. Karty są wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia - możliwość dołączenia ich do portfeli wirtualnych, automatyczną spłatę zadłużenia, płatności zbliżeniowe czy samodzielne ustalenie limitów przez internet. Z drugiej strony brakuje atrakcyjnych promocji mających zachęcić do założenia karty, czy dołączonych do karty tanich kredytów gotówkowych.

Zalety:
 • Niskie wymagania wstępne do uzyskania karty (dochód 500 zł miesięcznie).
 • Możliwość użytkowania bez opłat.
 • Dostęp do “największego klubu rabatowego w Polsce” Credit Agricole.
 • Niskie wymagania darmowości karty.
 • Prosty wniosek online o kartę już w 5 minut.
 • Kontrola wydatków przez aplikację CA24 eBank.
Wady:
 • Brak atrakcyjnych promocji za założenie karty.
 • Brak oferty kredytu gotówkowego na spłatę zadłużenia na karcie.
 • Opłata za przelew w serwisie internetowym w wysokości 1zł.

Podsumowanie

Karta kredytowa w banku Credit Agricole to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na tym by w każdej chwili mieć przy sobie dodatkowe środki. Limit kredytowy na karcie w tym banku może wynieść od 10 tys zł. do nawet 50 tys. zł. Wysokość maksymalnej kwoty limitu zależy od naszej zdolności kredytowej oraz od wybranego rodzaju karty.

 • Kartę kredytową w banku Credit Agricole możemy otrzymać od 18 roku życia.
 • Bank wymaga regularnych wpływów na konto w wysokości min. 500 zł. miesięcznie
 • Opłata za kartę kredytową w zależności od wybranej oferty może wynieść od 4,90 zł miesięcznie do 200 zł rocznie.
 • Dostęp do środków na karcie kredytowej mamy w Polsce i za granicą.
 • Aby otrzymać kartę kredytową w Credit Agricole nie musimy posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Credit Agricole

######## ##   ## ##   ##  ###  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ## ##  
######## ##   ## ######### ##   ## #####  
##   ## ##   ## ##   ## ######### ## ##  
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
########  ####### ##   ## ##   ## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole

Opinia o Karta kredytowa Credit Agricole od Machał 2020-12-15 15:25:45 #5298
To co mi pasuje w tej karcie to ich apka CA24! Pozwala kontrolować wydatki- co w przypadku karty kredytowej jest zbawienne- bo wiadomo- łatwo można popłynąć! Aplikacja Credit Agricole jest bardzo prosta w obsłudze i serio sprawia, że karta kredytowa w CA jest jedną z lepszych dostępnych na rynku!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Credit Agricole od Grażka 2020-11-18 10:31:17 #5130
Bardzo przyzwoita karta kredytowa. Polecam Credit Agricole.
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa Santander Consumer Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa BOŚ Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Pekao
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania