Karta kredytowa Getin Bank

Getin Bank oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych produktów, w tym karty kredytowe. Dostępne są: karta kredytowa Mastercard Standard oraz Mastercard Platinum dla wymagających klientów. Czym charakteryzują się wybrane produkty? Który z nich cechują najniższe opłaty? Sprawdź porównanie kart kredytowych Getin Bank.

Opłaty za bankomaty dla posiadaczy Karta kredytowa Getin Bank

Klienci Getin Banku mogą zapewnić sobie stały dostęp do środków pieniężnych poprzez kartę kredytową. W tym banku mamy do wyboru dwa rozwiązania - kartę Mastercard Standard oraz kartę Mastercard Platinum. Limit kredytowy może wynieść od 1 tys zł do nawet 200 tys zł. w zależności od wybranej opcji. Prowadzenie karty kredytowej w Getin Banku może kosztować od 5 do 25 zł. Opłaty tej możemy uniknąć, jeśli będziemy z niej korzystali aktywnie.

Karta kredytowa w Getin Bank
Dostępne rodzaje kart Mastercard Standard Mastercard Platinum
Oprocentowanie karty 10% 10%
Limit karty 1000 - 30 000 zł 1000 - 200 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni 52 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5% nie mniej niż 50 zł 5% nie mniej niż 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu (o więcej niż 3%) 30 zł 30 zł
Opłata za kartę główną 0 zł (pod warunkiem aktywnego korzystania z niej) / 5,00 zł (msc.) 0 zł (pod warunkiem aktywnego korzystania z niej) / 25,00 zł (msc.)
Opłata za kartę dodatkową 0 zł (pod warunkiem aktywnego korzystania z niej) 0 zł (pod warunkiem aktywnego korzystania z niej)
Wypłaty z bankomatów 0,6% od kwoty wpłaty, min. 1zł4 0,6% od kwoty wpłaty, min. 1zł4
Opłata za przewalutowanie 0% 0%
Wydanie karty 0zł 0 zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Klienci Getin Bank mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych produktów oferowanych przez firmę. Jednym z nich są karty kredytowe. Korzystając z nich możemy liczyć na liczne promocje i bonusy, które korzystnie wpłyną na cenę zobowiązania.

Promocja Priceless Specials Punkty Powitalne Getin Noble Bank S.A. to promocja dla nowych konsumentów produktów Getin Bank. Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową. Pamiętajmy, że promocja ograniczona jest czasowo. Trwa do końca czerwca 2020 roku.

Gdy otrzymamy kartę kredytową Getin Bank, należy zarejestrować ją w programie i wyrazić wszelkie zgody marketingowe. Punkty zostaną naliczone w terminie do 14 dni roboczych po spełnieniu ostatniego warunku i będą ważne 3 miesiące od dnia ich przyznania. Przyznane punkty można wymienić na dowolny voucher po zalogowaniu na stronie programu Priceless Specials.

Jak założyć kartę kredytową?

Wydanie karty kredytowej Getin Bank możliwe jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest wizyta klienta w oddziale banku. Wystarczy, że powiemy konsultantowi o chęci posiadania karty. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych, aby zweryfikować naszą tożsamość i sprawdzić zdolność kredytową. Należy zaznaczyć, że karta dostępna jest wyłącznie dla wypłacalnych klientów. Gdy kredytodawca stwierdzi, że stać nas na kartę, dostaniemy ją od ręki.

Możemy też skontaktować się z kredytodawcą telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej Getin Bank. Formalności związanych z przyznaniem karty jest niewiele, dlatego mogą one zostać dopełnione zdalnie. Kartę kredytową odbierzemy w oddziale banku lub zostanie nam ona dostarczona pocztą.

Różnice między kartami

W Getin Bank możemy wnioskować o standardową kartę kredytową Mastercard Standard oraz kartę dla osób wymagających - Mastercard Platinum. Czym wyróżniają się te karty? Kto może z nich skorzystać i jakie poniesie w związku z tym opłaty?

Karta Kredytowa Mastercard Standard

Karta Kredytowa Mastercard Standard skierowana jest do konsumentów, którzy na co dzień płacą kartą za zakupy czy chcą mieć dodatkowy zastrzyk gotówki pod ręką. Aby ubiegać się o kartę, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pozytywną zdolność kredytową. Co ważne, musimy mieć również konto w banku. Nie musi być ono rachunkiem otwartym w Getin Bank. RRSO w przypadku karty Mastercard Standard wynosi 12,7%, a oprocentowanie 10%.

Karta Kredytowa Mastercard Platinum

Osoby wymagające, które mają więcej wydatków, mogą skorzystać z karty Mastercard Platinum. W ramach niej możemy mieć przy sobie nawet 200 000 zł na niespodziewane wydatki. Tak samo jak w przypadku karty Mastercard Standard, wymagana jest od klienta pozytywna zdolność kredytowa. RRSO w przypadku karty Mastercard Platinum wynosi 12,7%. Oprocentowanie również się nie zmienia, wynosi 10%.

Wady i zalety oferty

Z kartą kredytową Getin Bank można korzystać z darmowego kredytu przez nawet 52 dni. Spłata minimalna wynosi tylko 5 proc. zadłużenia. Istnieje kilka wariantów kart, w zależności od potrzeb klienta. Bez względu na to, jaką kartę wybierzemy, warto jest znać wady i zalety oferty. Przedstawiamy je poniżej.

Zalety:
 • bonusy za założenie karty;
 • kilka wariantów kart;
 • wygodne płatności w internecie;
 • długi okres bezodsetkowy;
 • możliwość zawarcia umowy stacjonarnie lub online;
 • możliwość wymiany punktów na nagrody.
Wady:
 • karty dostępne wyłącznie dla osób z pozytywną historią kredytową.

Podsumowanie

Getin Bank oferuje swoim klientom dwa warianty karty kredytowej: Mastercard Standard oraz Mastercard Platinum. W obu przypadkach okres bezodsetkowy wynosi 52 dni, jednak limity karty znacząco się różnią. Maksymalny limit Mastercard Standard to 30 000 zł. Z kolei mając kartę Mastercard Platinum, możemy wydać nawet 200 000 zł. Wydanie karty kredytowej w Getin Banku zawsze jest darmowe.

 • Mastercard Standard to karta z limitem od 1000 do 30 000 zł,
 • Mastercard Platinum to karta z limitem od 1000 do 200 000 zł.
 • Okres bezodsetkowy obu kart wynosi 52 dni.
 • Opłata za korzystanie z karty wynosi 5 zł za miesiąc lub 25 zł za miesiąc (Mastercard Standard oraz Mastercard Platinum). Karty mogą być darmowe, jeśli aktywnie z nich korzystamy.
 • Wypłaty z bankomatów kosztują 0,6 proc. od kwoty wypłaty.

Dodaj opinię o Karta kredytowa Getin Bank

 ###### ##  ## ##   ## ######## ##   ## 
##  ## ## ## ## ## ## ##    ## ## ## 
##     ####  ## ## ## ##    ## ## ## 
##     ##  ## ## ## ######  ## ## ## 
##     ##  ## ## ## ##    ## ## ## 
##  ##  ##  ## ## ## ##    ## ## ## 
 ######   ##   ### ### ######## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Getin Bank

Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Gienek 2021-02-22 09:15:53 #5644
Get In jest dobrym bankiem, który ma całkiem dobra ofertę, dlatego zdecydowałem się na otworzenie konta u nich! Gdy po dość krótkim czasie zaproponowano mi karte kredytowa na bardzo korzystnych warunkach tez sie nie zastanawialem- zatem moge napisac, ze jest ok.
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Milan 2021-02-08 15:02:08 #5564
Okres bezodsetkowy w kartach kredytowych Getin Banku jest dość krótki, bo jak porównamy go z konkurencyjnymi okresami to nawet i do tygodnia dłużej znajdziemy, ale nie wiem jak dla reszty dla mnie nie miało znaczenia czy okres ten bedzie wynosil 52 czy 59 dni! Ja jestem szczesliwym posiadaczem karty Mastercard standard i uwazam, że jest bardzo ok!
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Max 2020-12-05 11:14:41 #5230
Jeśli wadą jest fakt, że karta kredytowa jest dostępna wyłącznie dla osób z pozytywną historia kredytową to ja sie pytam czy zdrowy rozsądek jest wadą:P Po co dawać komuś karte kredytową, kto później może mieć problemy z ich spłatą? jak dla mnie karta kredytowa w getin bank nie ma żadnych minusów i jest totalnie wygodnym rozwiązaniem, który pozwala mi w lepszy sposob zarządzać moimi finansami.
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Nina 2020-10-27 21:51:37 #5043
Get In nie jest moim ulubionym bankiem- ale to kwestia osobista i wynikała głownie z mojego pecha do pani w ww banku zatrudnionej! Komunikacja z nia mi nie wychodziła, ale wiem, że to nie wina banku- tylko pani! Ale trzeba przyznać, że oferte karty kredytowej mają naprawdę dobra!
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od wspaniały 2020-10-09 22:00:14 #4950
GETIN Bank to świetny bank. Zarówno konto osobiste jak i karta kredytowa są godne polecenia.
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Micky 2020-01-21 20:57:56 #4315
Bardzo dobra oferta. Polecam.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania