Karta kredytowa Getin Bank

Getin Bank oferuje swoim klientom wiele atrakcyjnych produktów, w tym karty kredytowe. Aktualnie bank proponuje jeden rodzaj karty kredytowej Standard, z możliwością wyboru operatora: Mastercard i Visa. Czy karty różnią się od siebie? Jak wyglądają opłaty związane z prowadzeniem karty? Sprawdź jak prezentuje się karta kredytowa Getin Bank.

Opłaty za Karta kredytowa Getin Bank

Klienci Getin Banku mogą zapewnić sobie stały dostęp do środków pieniężnych poprzez kartę kredytową. Aktualnie oferta kart kredytowy została ograniczona do podstawowej wersji Standard, jednak zapewnia ona wszystkie korzyści, ułatwiając wygodne użytkowanie. Limit kredytowy może wynieść od 1 tys. zł do nawet 50 tys zł., pod warunkiem wykazania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Opłata za obsługę karty kredytowej w Getin Banku wynosi 5 zł. Jednak, możemy łatwo uniknąć kosztów, jeśli tylko będzie aktywnie użytkowana. Karty Visa i Mastercard nie różnią się od siebie w kosztach, a jedynie w dostępie do programów promocyjnych.

Dostępne rodzaje kart Mastercard Standard
Oprocentowanie karty 7,2%
Limit karty 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5% nie mniej niż 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł (pod warunkiem wykonania 5 transakcji z użyciem karty kredytowej) / 5,00 zł/mies.
Wypłaty z bankomatów 3,5% od kwoty wpłaty, min. 7 zł
Wydanie karty 0zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Mimo, że oferta kart kredytowych została ograniczona przez Getin Bank do jednej karty kredytowej w wersji Standard, to jest to propozycja bardzo atrakcyjna. Klient może wybrać operatora karty: Mastercard lub Visa. Decyzja ta ma wpływ na możliwość udziału w akcjach promocyjnych.

Wybierając kartę Visa uzyskamy dostęp do programu Visa Oferty i otrzymywać zwrot części kosztów za zakupy, u partnerów programu. Karta kredytowa od Mastercard to dostęp do programu Bezcenne Chwile. Za każde transakcje zrealizowane przy użyciu karty płatniczej Mastercard, otrzymujemy punkty, które następnie można wymienić na wybrane nagrody. Co ważne zakupy u partnerów, generują więcej punktów - 8 pkt. za każde wydane 5 zł.

Dodatkowo, użytkownicy kart kredytowych Mastercard mogą wziąć udział w promocji “Punkty na start z Getin Noble Bank S.A. (II Edycja)” i zdobyć 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Udział w promocji jest możliwy dla klientów, którzy posiadają i aktywnie korzystają z karty kredytowej Mastercard, w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r.. Punkty otrzyma pierwszych 2000 osób, które spełnią poniższe warunki:

 • do 15.07.2021 r. zarejestruj swoją kartę na stronie www.bezcennechwile.pl i wyraź zgody marketingowe podczas rejestracji na otrzymywanie wiadomości e-mail i SMS,
 • dokonaj zarejestrowaną kartą min. 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł w przeciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie oraz podczas kolejnych 30 dni.

Jak założyć kartę kredytową?

Otrzymanie karty kredytowej Getin Bank jest możliwe na kilka sposobów. Jednym z nich jest wizyta klienta w oddziale banku. Wystarczy, że powiemy pracownikowi o chęci posiadania karty. Zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych, niezbędny będzie dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości i sprawdzenie zdolności kredytowej. Należy zaznaczyć, że karta dostępna jest wyłącznie dla wypłacalnych klientów, otrzymujących stałe i regularne dochody, co również należy potwierdzić odpowiednim dokumentem. Dokumentem tym może być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Gdy kredytodawca stwierdzi, że stać nas na kartę, dostaniemy ją od ręki.

Możemy też skontaktować się z kredytodawcą telefonicznie lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej Getin Bank. Formalności związanych z przyznaniem karty jest niewiele, dlatego mogą one zostać dopełnione zdalnie. Kartę kredytową odbierzemy w oddziale banku lub zostanie ona dostarczona pocztą.

Cechy szczególne karty kredytowej Standard

Karta Kredytowa Mastercard lub Visa Standard skierowana jest do konsumentów, którzy na co dzień płacą kartą za zakupy i chcą mieć dodatkowy zastrzyk gotówki pod ręką. Aby ubiegać się o kartę, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Co ważne, musimy mieć również konto w banku. Nie musi być ono rachunkiem otwartym w Getin Bank.

Karta kredytowa w Getin Bank jest jedną z najtańszych dostępnych na rynku. RRSO karty Mastercard Standard wynosi jedynie 9,07%, a oprocentowanie 7,2%. Niskie koszty przy stosunkowo wysokim limicie kredytowym, wynoszącym maksymalnie 50 000 zł, sprawiają, że jest to bardzo opłacalna oferta. Dodatkowo użytkownik karty może rozłożyć na min. 3 raty, transakcje na kwotę powyżej 300 zł. Oprocentowanie rat wynosi 0%, należy jedynie zapłacić prowizję 0,8% od sumy rozkładanej na raty.

Różnice między kartami

W Getin Bank możemy wnioskować o standardową kartę kredytową Mastercard Standard oraz kartę dla osób wymagających - Mastercard Platinum. Czym wyróżniają się te karty? Kto może z nich skorzystać i jakie poniesie w związku z tym opłaty?

Karta Kredytowa Mastercard Standard

Karta Kredytowa Mastercard Standard skierowana jest do konsumentów, którzy na co dzień płacą kartą za zakupy czy chcą mieć dodatkowy zastrzyk gotówki pod ręką. Aby ubiegać się o kartę, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pozytywną zdolność kredytową. Co ważne, musimy mieć również konto w banku. Nie musi być ono rachunkiem otwartym w Getin Bank. RRSO w przypadku karty Mastercard Standard wynosi 12,7%, a oprocentowanie 10%.

Karta Kredytowa Mastercard Platinum

Osoby wymagające, które mają więcej wydatków, mogą skorzystać z karty Mastercard Platinum. W ramach niej możemy mieć przy sobie nawet 200 000 zł na niespodziewane wydatki. Tak samo jak w przypadku karty Mastercard Standard, wymagana jest od klienta pozytywna zdolność kredytowa. RRSO w przypadku karty Mastercard Platinum wynosi 12,7%. Oprocentowanie również się nie zmienia, wynosi 10%.

Wady i zalety oferty

Z kartą kredytową Getin Bank można korzystać z darmowego kredytu przez nawet 52 dni. Spłata minimalna wynosi tylko 5 proc. zadłużenia. Z jej pomocą zapłacimy zbliżeniowo w kraju i za granicą do kwoty 100 zł bez konieczności podawania PIN-u. Karta kredytowa Standard Visa/Mastercard objęta jest dodatkową ochroną 3D-secure, zabezpieczającą transakcje realizowane przez Internet. Do wad można zaliczyć brak dodatkowych programów promocyjnych, oprócz promocji związanych z operatorami (Mastercard, Visa) kart kredytowych.

Zalety:
 • wysoki limit kredytowy, aż do 50 000 zł;
 • wygodne płatności w Internecie;
 • bezpłatna usługa 3D-secure;
 • długi okres bezodsetkowy trwający 52 dni;
 • możliwość zawarcia umowy stacjonarnie lub online;
 • programy promocyjne Visa i Mastercard..
Wady:
 • karty dostępne wyłącznie dla osób z pozytywną historią kredytową,
 • tylko jeden rodzaj karty.

Podsumowanie

Getin Bank oferuje swoim klientom dwa warianty podstawowej karty kredytowej Standard: Mastercard oraz Visa. W obu przypadkach okres bezodsetkowy wynosi 52 dni. Maksymalny dostępny limit kredytowy to 50 000 zł. Wydanie karty kredytowej w Getin Banku zawsze jest darmowe.

 • Wnioskując o kartę kredytową Standard możemy uzyskać limit od 1000 do 50 000 zł,
 • Okres bezodsetkowy karty wynosi 52 dni,
 • Opłata za korzystanie z karty wynosi 5 zł za miesiąc. Karta może być darmowa, jeśli aktywnie z niej korzystamy.
 • Wypłaty z bankomatów wiążą się z naliczeniem prowizji w wysokości 3,5% kwoty transakcji, min. 7 zł.
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Getin Bank

##   ## #######  ######  ######## ######  
## ## ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
## ## ## ##   ## ##    ##    ##    
## ## ## ##   ## ##  #### ######  ##  #### 
## ## ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
## ## ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
 ### ###  #######  ######  ######## ######  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Getin Bank

Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Gienek 2021-02-22 09:15:53 #5644
Get In jest dobrym bankiem, który ma całkiem dobra ofertę, dlatego zdecydowałem się na otworzenie konta u nich! Gdy po dość krótkim czasie zaproponowano mi karte kredytowa na bardzo korzystnych warunkach tez sie nie zastanawialem- zatem moge napisac, ze jest ok.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Milan 2021-02-08 15:02:08 #5564
Okres bezodsetkowy w kartach kredytowych Getin Banku jest dość krótki, bo jak porównamy go z konkurencyjnymi okresami to nawet i do tygodnia dłużej znajdziemy, ale nie wiem jak dla reszty dla mnie nie miało znaczenia czy okres ten bedzie wynosil 52 czy 59 dni! Ja jestem szczesliwym posiadaczem karty Mastercard standard i uwazam, że jest bardzo ok!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Max 2020-12-05 11:14:41 #5230
Jeśli wadą jest fakt, że karta kredytowa jest dostępna wyłącznie dla osób z pozytywną historia kredytową to ja sie pytam czy zdrowy rozsądek jest wadą:P Po co dawać komuś karte kredytową, kto później może mieć problemy z ich spłatą? jak dla mnie karta kredytowa w getin bank nie ma żadnych minusów i jest totalnie wygodnym rozwiązaniem, który pozwala mi w lepszy sposob zarządzać moimi finansami.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Nina 2020-10-27 21:51:37 #5043
Get In nie jest moim ulubionym bankiem- ale to kwestia osobista i wynikała głownie z mojego pecha do pani w ww banku zatrudnionej! Komunikacja z nia mi nie wychodziła, ale wiem, że to nie wina banku- tylko pani! Ale trzeba przyznać, że oferte karty kredytowej mają naprawdę dobra!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od wspaniały 2020-10-09 22:00:14 #4950
GETIN Bank to świetny bank. Zarówno konto osobiste jak i karta kredytowa są godne polecenia.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Getin Bank od Micky 2020-01-21 20:57:56 #4315
Bardzo dobra oferta. Polecam.
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa Citi Handlowy
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Pekao
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Bank Polska
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Millennium
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania