Karta kredytowa Santander Bank Polska

Karty kredytowe od Santander Bank Polska cechuje długi okres bezodsetkowy, a także niskie opłaty. Sprawdź, jakie promocje przygotował dla swoich klientów kredytodawca oraz z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać, wybierając kartę kredytową Santander Bank Polska.

Opłaty za Karta kredytowa Santander Bank Polska

Santander Bank Polska posiada świetną ofertę kart kredytowych dostosowanych do potrzeb klientów. Możemy skorzystać z 6 różnych ofert. Maksymalny limit na karcie kredytowej w Santander Bank Polska może wynieść od 20 tys. zł do nawet 150 tys. zł. Dla ekskluzywnych klientów korzystających z karty Mastercard World Elite limit może zostać zwiększony nawet do miliona! Karty kredytowe w tym banku cechuje niskie oprocentowanie - zaledwie 7,20 proc. w skali roku. Dodatkowo Santander Bank Polska umożliwia uniknięcie miesięcznej opłaty za prowadzenie karty.

Karta kredytowa w Santander Bank Polska
Dostępne rodzaje kart MasterCard Silver Visa Silver Akcja Pajacyk
Oprocentowanie karty 7,99% 7,99%
Limit karty 20 000 zł 20 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni
Wysokość spłaty minimalnej 3% 3%
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 / 7,50 zł/mies. 0 / 7,50 zł/mies.
Opłata za kartę dodatkową 0 zł 0 zł
Możliwość uniknięcia opłat za kartę aktywne korzystanie z karty (min. 10 transakcji w ciągu miesiąca) aktywne korzystanie z karty (min. 10 transakcji w ciągu miesiąca)
Wypłaty z bankomatów 4% min. 10 zł 4% min. 10 zł
Opłata za przewalutowanie 2,8% 2,8%
Karta kredytowa w Santander Bank Polska
Dostępne rodzaje kart 1|2|3 World MasterCard
Oprocentowanie karty 7,20% 7,20%
Limit karty 50 000 zł 100 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni
Wysokość spłaty minimalnej 3% 3%
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 / 10 zł/mies. 0 / 17,50 zł/mies.
Opłata za kartę dodatkową 0 zł 0 zł
Możliwość uniknięcia opłat za kartę aktywne korzystanie z karty (min. 10 transakcji w ciągu miesiąca) aktywne korzystanie z karty (min. 10 transakcji w ciągu miesiąca)
Wypłaty z bankomatów 4% min. 10 zł 4% min. 10 zł
Opłata za przewalutowanie 2,8 % 0 %
Karta kredytowa w Santander Bank Polska
Dostępne rodzaje kart Visa Platinum Mastercard World Elite
Oprocentowanie karty 7,20% 2,19%
Limit karty 150 000 zł do 1 000 000 zł
Okres bezodsetkowy 54 dni 54 dni
Wysokość spłaty minimalnej 3% 3%
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł 0 zł
Opłata za kartę dodatkową 0 / 42 zł/mies. 0 / 1500 zł/rok
Możliwość uniknięcia opłat za kartę aktywne korzystanie z karty (min. 10 transakcji w ciągu miesiąca) aktywne korzystanie z karty, zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 90 000 zł/rok
Wypłaty z bankomatów 4% min. 10 zł 0 zł
Opłata za przewalutowanie 2% 0%

Wymagania karty kredytowej

Wiek od 65 do 18
Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom 6 rodzajów kart kredytowych. W związku z posiadaniem jednej z nich, możemy liczyć na atrakcyjne zniżki i liczne promocje. Wystarczy, że skorzystamy z programu Mastercard Bezcenne Chwile. Dzięki niemu płacąc za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych otrzymamy punkty, które można wymienić na wybraną nagrodę. Za zakupy zrealizowane u partnerów akcji otrzymamy więcej punktów, dlatego warto dokładnie zapoznać się z listą firm biorących udział w promocji.

Korzystając z karty kredytowej Santander Bank Polska możemy również sięgnąć po usługi dodatkowe: usługę Fast Cash, Ratio, 3D-Secure, Chargeback. Dzięki nim możemy sprawniej zarządzać naszymi finansami, a także odpowiednio je zabezpieczyć.

Jak założyć kartę kredytową?

Jak wnioskować o kartę kredytową w Santander Bank Polska?

Wnioskowanie o kartę kredytową Santander Bank Polska jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy aplikację o kartę online.

 1. Wybierz rodzaj karty, który chcesz otrzymać.
 2. Dopełnij formalności podając dane osobowe oraz informacje o zatrudnieniu.
 3. Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Poczekaj na przyznanie karty i zarządzaj gotówką.

Kartę kredytową Santander Bank Polska możemy otrzymać na kilka sposobów:

 • w bankowości internetowej Santander Bank Polska;
 • za pośrednictwem infolinii;
 • w najbliższym oddziale Santander Bank Polska.

Różnice między kartami

Kartę kredytową Santander Bank Polska możemy otrzymać na kilka sposobów:

 • w bankowości internetowej Santander Bank Polska,
 • za pośrednictwem infolinii,
 • w najbliższym oddziale Santander Bank Polska.

Wnioskowanie o kartę kredytową Santander Bank Polska jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy proces wnioskowania o kartę online.

  1. Wybierz rodzaj karty, który chcesz otrzymać.
  2. Dopełnij formalności podając dane osobowe oraz informacje o zatrudnieniu.
  3. Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Poczekaj na przyznanie karty i zarządzaj gotówką.

Santander Bank Polska - podstawowe różnice pomiędzy kartami kredytowymi

W Santander Bank Polska możemy ubiegać się o jedną z 6 różnych kart kredytowych. Poniżej przedstawiamy podstawowe cechy każdej z nich.

Karta kredytowa MasterCard Silver

Karta kredytowa MasterCard Silver to podstawowy produkt Santander Bank Polska. Skierowany jest on do wszystkich konsumentów, którzy wykażą pozytywną zdolność kredytową. Do otrzymania karty niezbędny jest również odpowiedni wiek. W tym przypadku minimalny wymagany wiek to 18 lat. RRSO karty to 11,61%. Oprocentowanie karty jest zmienne i aktualnie wynosi 7,20 %. Limit na karcie kredytowej MasterCard Silver sięga aż 20 000 zł. Posiadacze tego rodzaju karty mogą skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk z RRSO 11,17% to produkt dostępny na warunkach podobnych do tych, które dotyczą Karty kredytowej MasterCard Silver. Klienci mogą wnioskować o maksymalnie 20 000 zł. Zaletą korzystania z tej karty jest to, że płacąc nią za zakupy wspomagamy Akcję Pajacyk. Posiadacze Karty Visa Silver Akcja Pajacyk mogą skorzystać z Programu lojalnościowego Visa Oferty.

Karta kredytowa 1|2|3

Karta kredytowa 1|2|3 to karta ze zwiększonym limitem kredytowym, który wynosi 50 000 zł. Korzystając z tego produktu możemy otrzymać zwrot za zakupy do 760 zł rocznie. Zwrot kosztów, jaki uzyskamy za zakupy w wyznaczonych miejscach, prezentuje się następująco:

 • 1% w obiektach sportowych, kręgielniach, klubach sportowych, parkach rozrywki, klubach członkowskich, za usługi rekreacyjne i medyczne,
 • 2% za odzież i obuwie,
 • 3% w restauracjach i fast foodach.

Dzięki usłudze FastCash pieniądze z kredytu dostępne są od ręki. Kredytodawca umożliwia płacenie za zakupu telefonem lub zegarkiem. RRSO Karty kredytowej 1|2|3 wynosi 10,92%.

Karta kredytowa World MasterCard

Wymagający klienci mogą skorzystać z karty kredytowej World MasterCard. Maksymalny limit kredytowy na karcie wynosi aż 100 000 zł, przy RRSO 10,84%. Osoby, które zdecydują się na ten rodzaj karty mogą skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia na czas podróży zagranicznej oraz bezpłatnego ubezpieczenia Assistance (prawny, medyczny, podróżny). Płacą tą kartą na booking.com uzyskamy zwrot 4% kosztów oraz 9% zwrotu za usługi na rentalcars.com. Przewalutowanie transakcji w innej walucie niż polska, jest zupełnie darmowe. Podobnie jak przy pozostałych kartach operatora Mastercard, w przypadku tej karty również można skorzystać z programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta kredytowa Visa Platinum

Limit 150 000 zł z RRSO 12,96% dostępny jest z kartą kredytową Visa Platinum. O kartę mogą wnioskować wszystkie osoby pełnoletnie, które wykażą pozytywną historię i zdolność kredytową. Wraz z kartą otrzymujemy pakiet usług assistance oraz wsparcie osobistego doradcy concierge, bezpłatny wstęp do saloników VIP na lotniskach, a także możliwość rezerwacji luksusowych hoteli na całym świecie. Posiadacze karty kredytowej Visa Platinum nie muszą się martwić również o ubezpieczenie. W pakiecie otrzymują polisę podróżną oraz zabezpieczającą ich majątek.

Karta kredytowa Mastercard World Elite

Jeśli wcześniej wymienione limity kredytowe są dla Ciebie za małe, proponujemy kartę kredytową Mastercard World Elite. To karta z praktycznie nieograniczonym limitem, nawet do 1 000 000 zł. RRSO produktu wynosi 5,58%. Karta zapewnia wsparcie osobistego doradcy concierge, bezpłatny wstęp do saloników VIP na lotniskach oraz bezpłatny Pakiet Assistance (Podróżny, Medyczny, Sportowy), Pakiet Travel Assistance World Elite oraz Ubezpieczenie Omega, zapewniające najwyższy poziom ubezpieczeń dla wszystkich podróżujących z właścicielem karty. Dodatkowo darmowe usługi związane z kartą World Elite to:

 • 0 zł za przewalutowanie transakcji w walutach innych niż PLN,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w kraju i za granicą,
 • Santander Passport - karta identyfikacyjna, która umożliwia obsługę we wszystkich oddziałach Private Banking na całym świecie,
 • pakiet bezpiecznych alertów.

Wady i zalety oferty

Karty kredytowe dostępne w Santander Bank Polska są bardzo elastycznymi produktami. Kredytodawca dopasowuje je do indywidualnych potrzeb i wymagań konsumenta. Zanim zdecydujemy się skorzystać z produktu Santander Bank Polska, warto poznać jego wady i zalety. Przedstawiamy je poniżej.

Zalety:
 • Karta kredytowa dostępna w sześciu różnych wariantach;
 • Wysoki limit kredytowy (nawet 1 000 000 zł);
 • Do wnioskowania o kartę wystarczy dopełnienie kilku formalności;
 • Liczne promocje i rabaty dostępne dla klientów;
 • Możliwość ubezpieczenia pieniędzy oraz zdrowia na czas podróży;
 • Możliwość wnioskowania o kartę na trzy sposoby.
Wady:
 • Kredytodawca analizuje zdolność kredytową klientów.

Podsumowanie

Santander Bank Polska proponuje swoim klientom rozbudowaną ofertę kart kredytowych, złożoną aż z 6 różnych rodzajów. W związku z posiadaniem jednej z nich, możemy liczyć na atrakcyjne zniżki i liczne promocje. Karty różnią się limitami oraz dostępnymi promocjami. Aby otrzymać kartę w Santander Bank Polska, należy być osobą pełnoletnią, mieć polskie obywatelstwo oraz stałe dochody.

 • Santander Bank Polska ma w swojej ofercie 6 kart kredytowych.
 • O kartę można wnioskować osobiście w oddziale banku lub przez Internet.
 • Bogaty pakiet ubezpieczeń, dostępny dla użytkowników kart.
 • Usługi dodatkowe: Chargeback, Fast Cash, Ratio.
 • Możliwość wzięcia udziału w programie promocyjnym Mastercard Bezcenne Chwile.
 • Aby otrzymać kartę, trzeba mieć dobrą zdolność kredytową.
 • Maksymalny limit karty kredytowej w banku to do 1 000 000 zł (Mastercard World Elite).
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa Santander Bank Polska

######## ##  ## ######## ####    ## 
##    ## ##    ##  ##    ## 
##     ####    ##  ##    ## 
######   ##    ##   ##    ## 
##     ##   ##   ## ##  ## 
##     ##   ##    ## ##  ## 
##     ##  ######## #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa Santander Bank Polska

Opinia o Karta kredytowa Santander Bank Polska od Sandra 2021-02-04 16:22:13 #5547
Santander ma ofertę, która można brać w ciemno. Zarówno konto osobiste jest jednym z najlepszych na rynku, jak i oferta kart totalnie korzystna, kredyty? Bardzo okazyjne! Gwarancja najniższych cen- to właśnie Santander Bank. Bardzo polecam.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Santander Bank Polska od Sandrita 2021-01-09 15:45:56 #5397
Santander to rewelacyjny bank z super ofertą kont osobistych i mega ofertą kart kredytowych. W swojej ofercie maja aż 7 różnych kart kredytowych, na super warunkach. bardzo polecam ten bank! Na nich sie nie zawiedziecie.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Santander Bank Polska od Felek 2020-12-24 09:38:55 #5341
Santander jest bankiem numer jeden więc samo przez sie oczywistym jest, że rownież ich karta kredytowa WYMIATA!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Santander Bank Polska od Santi 2020-12-21 23:18:30 #5325
Dla mnie santander to najlepszy bank w polsce, a ich oferta totalnie rozklada konkurencje na lopatki.
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa Santander Bank Polska od Marta 2020-11-30 22:35:14 #5194
Bogata oferta kart kredytowych w Santander Bank to zdecydowanie spory plus. Poza tym niskie koszta posiadania takiej karty- oczywiśnie jeśli nie spłacamy jej na czas itp. to przyjdzie nam płacić odsetki, ale zakładamy, że jeśli decydujemy się na kartę kredytową to korzystamy w niej na miarę naszych możliwości- więc nie przekraczamy limitów itp.
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa Millennium
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta Kredytowa VeloBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa ING Bank Śląski
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania