Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie kartę kredytową Mastercard Travel, której okres bezodsetkowy należy do zdecydowanie najdłuższych na rynku. Limit karty uzależniony jest od zdolności kredytowej klienta i może sięgnąć maksymalnie 80 000 zł. Poniżej zestawienie opłat oraz korzyści dla posiadaczy karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Opłaty za bankomaty dla posiadaczy Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą skorzystać z oferty karty kredytowej Mastercard Travel. Karta kredytowa w tym banku jest oprocentowana na 9,9 proc, a limit kredytowy może wynieść nawet 80 tys. zł. T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia uniknięcie opłaty za kartę przy aktywnym korzystaniu z limitu. Dodatkowo bank ten cechuje bardzo długi okres bezodsetkowy - aż 59 dni.

Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe
Dostępne rodzaje kart Karta kredytowa Mastercard Travel
Oprocentowanie karty 9,9%
Limit karty do 80 000 zł
Okres bezodsetkowy 59 dni
Wysokość spłaty minimalnej 6%, min. 10 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 8 zł (msc.)
Możliwość uniknięcia opłat za kartę min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty
Wypłaty z bankomatów 6% (min. 10 zł) w kraju i za granicą
Opłata za przewalutowanie 0%
Wydanie karty 0 zł (20 zł za wydanie karty dodatkowej)

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Okres bezodsetkowy karty Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe sięga aż 59 dni i należy do najdłuższych na rynku. Po tym czasie klient może uregulować tylko kwotę minimalną w wysokości 6 proc. zadłużenia lub spłacić cały wykorzystany limit. Jeśli jednorazowa spłata okaże się niemożliwa, T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia rozłożenie na raty do 80 proc. salda zadłużenia lub wypłacenie środków z karty. Za zwrot długu w ratach zapłacimy 5 zł za każde pożyczone 500 zł. Kwota raty jest następnie doliczana do kwoty minimalnej wskazanej na wyciągu, a to ułatwia terminową spłatę.

Wśród dodatkowych bonusów za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe znalazły się:

 • nagrody w Programie Mastercard Priceless Specials tj. bilety do kina i bilety lotnicze, zniżki na wynajem pokoi hotelowych czy vouchery na zakupy,
 • wygodne płatności zagraniczne,
 • bezpieczne płatności dzięki usłudze chargeback,
 • możliwość zmiany szaty graficznej karty,
 • wybór dogodnego dnia spłaty,
 • możliwość założenia portfela elektronicznego Masterpass,
 • opcja automatycznej spłaty zadłużenia.

Jak założyć kartę kredytową?

O kartę Mastercard Travel mogą się ubiegać stali i nowi klienci. Wniosek należy złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej, Wirtualnego Oddziału, bankowości telefonicznej lub w placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Warunkiem otrzymania karty jest uzyskiwanie dochodu na poziomie min. 500 zł netto miesięcznie. Im wyższe zarobki, tym wyższy dostępny limit kredytowy. Umowa z bankiem może być zawarta przez Internet, telefon, w placówce lub za pośrednictwem kuriera. Wydanie karty nic nie kosztuje, ale T-Mobile Usługi Bankowe pobiera roczną opłatę za wznowienie karty w wysokości 70 zł. Opłaty można uniknąć, jeśli klient dokona transakcji płatniczych kartą na kwotę min. 15 000 zł rocznie.

Różnice między kartami

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie tylko jeden wariant karty kredytowej i jest nim Karta kredytowa Mastercard Travel (RRSO 14,18%). Umożliwia ona wygodne płatności we wszystkich punktach handlowych z logo MasterCard, płacenie telefonem i płatności online oraz wykonywanie przelewów na konto. Opłata za kartę główną wynosi 8 zł, a klienci dokonujący co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie są całkowicie zwolnieni z opłat. Z tego względu karta polecana jest przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z limitu. Szata graficzna karty T-Mobile Usługi Bankowe inspirowana jest podróżami, ale za 10 zł mamy możliwość wyboru własnej grafiki.

Zalety i wady

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe to w pełni funkcjonalna karta, która zapewni nam bezpieczeństwo finansowe na całym świecie. Kartą możemy zarządzać przez aplikację mobilną lub bankowość online. Wniosek o wydanie karty mogą złożyć nawet osoby, które nie posiadają konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Poniżej zestawienie zalet i wad produktu.

Zalety:
 • limit karty do 80 000 zł,
 • konkurencyjne oprocentowanie 9,9 proc.,
 • długi okres bezodsetkowy (do 59 dni),
 • możliwość uniknięcia opłat za kartę,
 • bezwarunkowy brak opłaty miesięcznej za kartę w telefonie,
 • możliwość zmiany szaty graficznej karty.
Wady:
 • roczna opłata za wznowienie karty w wysokości 70 zł,
 • opłata za wydanie karty dodatkowej w wysokości 20 zł.

Podsumowanie

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie tylko jeden wariant karty kredytowej i jest nim Karta kredytowa Mastercard Travel (RRSO 14,18%). Opłata za kartę główną wynosi 8 zł, a klienci dokonujący co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie są całkowicie zwolnieni z opłat. Okres bezodsetkowy wynosi aż 59 dni.

 • Jeśli wykonamy min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, nie płacimy za miesięczną obsługę karty (8 zł).
 • Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe to bezpieczne płatności dzięki usłudze chargeback.
 • Posiadanie tej karty daje możliwość otrzymania nagrody w Programie Mastercard Priceless Specials tj. bilety do kina i bilety lotnicze, zniżki na wynajem pokoi hotelowych czy vouchery na zakupy.
 • Nie jest wymagane konto w banku T-Mobile Usługi Bankowe, aby założyć kartę kredytową w tym banku.
 • Okres bezodsetkowy wynosi 59 dni.

Dodaj opinię o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

##   ## #######  ######   ###  ##   ## 
##   ## ##   ## ##  ##  ## ##  ##  ## 
##   ## ##   ## ##    ##  ##  ## ##  
######### ##   ## ##    ##   ##  ###  
##   ## ##   ## ##    #########  ## ##  
##   ## ##   ## ##  ## ##   ## ##  ## 
##   ## #######  ###### ##   ## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

Zobacz także:

Karta kredytowa Alior Bank

Karta kredytowa Alior Bank

Dodaj do porównania
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Dodaj do porównania
Karta kredytowa PKO

Karta kredytowa PKO

Dodaj do porównania
Karta kredytowa Millennium

Karta kredytowa Millennium

Dodaj do porównania