Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie kartę kredytową Mastercard Travel, której okres bezodsetkowy należy do zdecydowanie najdłuższych na rynku. Limit karty uzależniony jest od zdolności kredytowej klienta i może sięgnąć maksymalnie 80 000 zł. Poniżej zestawienie opłat oraz korzyści dla posiadaczy karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Opłaty za Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą skorzystać z oferty karty kredytowej Mastercard Travel. Karta kredytowa w tym banku jest oprocentowana na 9,9 proc, a limit kredytowy może wynieść nawet 80 tys. zł. T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia uniknięcie opłaty za kartę przy aktywnym korzystaniu z limitu. Dodatkowo bank ten cechuje bardzo długi okres bezodsetkowy - aż 59 dni.

Karta kredytowa w T-Mobile Usługi Bankowe
Dostępne rodzaje kart Karta kredytowa Mastercard Travel
Oprocentowanie karty 9,9%
Limit karty do 80 000 zł
Okres bezodsetkowy 59 dni
Wysokość spłaty minimalnej 6%, min. 10 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 8 zł (msc.)
Możliwość uniknięcia opłat za kartę min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty
Wypłaty z bankomatów 6% (min. 10 zł) w kraju i za granicą
Opłata za przewalutowanie 0%
Wydanie karty 0 zł (20 zł za wydanie karty dodatkowej)

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Okres bezodsetkowy karty Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe sięga aż 59 dni i należy do najdłuższych na rynku. Po tym czasie klient może uregulować tylko kwotę minimalną w wysokości 6 proc. zadłużenia lub spłacić cały wykorzystany limit. Jeśli jednorazowa spłata okaże się niemożliwa, T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia rozłożenie na raty do 80 proc. salda zadłużenia lub wypłacenie środków z karty. Za zwrot długu w ratach zapłacimy 5 zł za każde pożyczone 500 zł. Kwota raty jest następnie doliczana do kwoty minimalnej wskazanej na wyciągu, a to ułatwia terminową spłatę.

Wśród dodatkowych bonusów za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe znalazły się:

 • nagrody w Programie Mastercard Priceless Specials tj. bilety do kina i bilety lotnicze, zniżki na wynajem pokoi hotelowych czy vouchery na zakupy,
 • wygodne płatności zagraniczne,
 • bezpieczne płatności dzięki usłudze chargeback,
 • możliwość zmiany szaty graficznej karty,
 • wybór dogodnego dnia spłaty,
 • możliwość założenia portfela elektronicznego Masterpass,
 • opcja automatycznej spłaty zadłużenia.

Jak założyć kartę kredytową?

O kartę Mastercard Travel mogą się ubiegać stali i nowi klienci. Wniosek należy złożyć za pośrednictwem bankowości internetowej, Wirtualnego Oddziału, bankowości telefonicznej lub w placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Warunkiem otrzymania karty jest uzyskiwanie dochodu na poziomie min. 500 zł netto miesięcznie. Im wyższe zarobki, tym wyższy dostępny limit kredytowy. Umowa z bankiem może być zawarta przez Internet, telefon, w placówce lub za pośrednictwem kuriera. Wydanie karty nic nie kosztuje, ale T-Mobile Usługi Bankowe pobiera roczną opłatę za wznowienie karty w wysokości 70 zł. Opłaty można uniknąć, jeśli klient dokona transakcji płatniczych kartą na kwotę min. 15 000 zł rocznie.

Różnice między kartami

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie tylko jeden wariant karty kredytowej i jest nim Karta kredytowa Mastercard Travel (RRSO 14,18%). Umożliwia ona wygodne płatności we wszystkich punktach handlowych z logo MasterCard, płacenie telefonem i płatności online oraz wykonywanie przelewów na konto. Opłata za kartę główną wynosi 8 zł, a klienci dokonujący co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie są całkowicie zwolnieni z opłat. Z tego względu karta polecana jest przede wszystkim osobom aktywnie korzystającym z limitu. Szata graficzna karty T-Mobile Usługi Bankowe inspirowana jest podróżami, ale za 10 zł mamy możliwość wyboru własnej grafiki.

Wady i zalety oferty

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe to w pełni funkcjonalna karta, która zapewni nam bezpieczeństwo finansowe na całym świecie. Kartą możemy zarządzać przez aplikację mobilną lub bankowość online. Wniosek o wydanie karty mogą złożyć nawet osoby, które nie posiadają konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Poniżej zestawienie zalet i wad produktu.

Zalety:
 • limit karty do 80 000 zł,
 • konkurencyjne oprocentowanie 9,9 proc.,
 • długi okres bezodsetkowy (do 59 dni),
 • możliwość uniknięcia opłat za kartę,
 • bezwarunkowy brak opłaty miesięcznej za kartę w telefonie,
 • możliwość zmiany szaty graficznej karty.
Wady:
 • roczna opłata za wznowienie karty w wysokości 70 zł,
 • opłata za wydanie karty dodatkowej w wysokości 20 zł.

Podsumowanie

T-Mobile Usługi Bankowe posiada w swojej ofercie tylko jeden wariant karty kredytowej i jest nim Karta kredytowa Mastercard Travel (RRSO 14,18%). Opłata za kartę główną wynosi 8 zł, a klienci dokonujący co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową miesięcznie są całkowicie zwolnieni z opłat. Okres bezodsetkowy wynosi aż 59 dni.

 • Jeśli wykonamy min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą miesięcznie, z wyłączeniem przelewów z rachunku karty, nie płacimy za miesięczną obsługę karty (8 zł).
 • Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe to bezpieczne płatności dzięki usłudze chargeback.
 • Posiadanie tej karty daje możliwość otrzymania nagrody w Programie Mastercard Priceless Specials tj. bilety do kina i bilety lotnicze, zniżki na wynajem pokoi hotelowych czy vouchery na zakupy.
 • Nie jest wymagane konto w banku T-Mobile Usługi Bankowe, aby założyć kartę kredytową w tym banku.
 • Okres bezodsetkowy wynosi 59 dni.
złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

 ######  #### ##   ## #######  ###### 
##  ##  ## ###  ### ##   ## ##  ## 
##     ## #### #### ##   ## ##    
##  #### ## ## ### ## ##   ## ##    
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##    
##  ##  ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ######  #### ##   ## #######  ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

Opinia o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe od Jacek 2021-03-19 14:23:35 #5719
Mogą mieć i nawet 80 dniowy bezodsetkowy okres spłaty, a ja i tak nie zdecyduję się na karte w T-mobile. Moim zdaniem nie jest to prawdziwy bank, ktory ma uczciwa ofertę!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe od Kama 2020-12-24 09:37:05 #5340
Warunki są spoko. Szkoda, że w takim lichym "banku"!
Odpowiedz
Opinia o Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe od Alina 2020-11-20 14:55:59 #5142
Nie będę ukrywał, że uważam, że T-mobile to nie jest najlepszy "bank" jaki znam, a dowodem na to niech będzie fakt, że karta kredytowa nas KOSZTUJE- a niemal w każdym banku karty kredytowe są darmowe!!!
Odpowiedz

Zobacz także:

Karta kredytowa Santander Bank Polska
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Credit Agricole
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa mBank
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Citi Handlowy
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania