Karta Kredytowa VeloBank

VeloBank dba także o klientów, którzy lubią mieć dodatkowe środki na wyciągnięcie ręki. W związku z tym w ich ofercie znaleźć można karty kredytowe. Limit górny w wysokości 50 000 złotych, to kwota, która wystarczy zaspokojenie codziennych wydatków, jak i bardziej niecodziennych zachcianek. Sprawdź szczegóły oferty kart kredytowych od VeloBanku.

Opłaty za Karta Kredytowa VeloBank

Karty kredytowe to stały dostęp do przyznanego do karty limitu kredytowego. Tak jak zaciągnięcie kredytu wiążę się z pewnymi kosztami, tak samo nie są ich pozbawione karty kredytowe. W ofercie VeloBank znajdziemy kartę Standard, obsługiwaną przez Visa lub Mastercard. Limity, które bank oferuje do karty Standard to od 1000 złotych minimalnego kredytu do nawet 50 000 złotych środków na karcie. Bez względu na wybór dostawcy, karta kredytowa wydawana jest bez żadnych opłat. Koszt prowadzenia karty to jedynie 5 złotych miesięcznie, ale można ten koszt zredukować do 0. Wystarczy dokonać 5 transakcji przy użyciu karty kredytowej VeloBanku.

Dostępne rodzaje kart Mastercard Standard, Visa Standard
Oprocentowanie karty 20,5%
Limit karty 1000 zł - 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5%, nie mniej niż 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł
Opłata za kartę główną 5 zł / 0 zł przy wykonaniu 5 transakcji kartą w miesiącu
Wypłaty z bankomatów 3,5%, nie mniej niż 7 złotych
Wydanie karty 0 zł

Wymagania karty kredytowej

Dowód osobisty
Zaświadczenie o dochodach
Pesel number

Bonusy dla posiadaczy kart kredytowych

Choć VeloBank posiada w swojej ofercie jedynie kartę Standard, to udostępnia karty zarówno od Visa, jak i Mastercard. Wybór dostawcy karty nie jest bez znaczenia, albowiem każdy z operatorów oferuje inne korzyści z użytkowania ich kart.

Visa Standard - wybierając ten wariant karty, klient zyskuje dostęp do programu Visa Oferty. Program Visa Oferty daje możliwość uzyskania zwrotu części wydanych na zakupy środków. Wystarczy dokonać płatności przy użyciu karty Visa Standard w sklepie partnerów programu. Lista firm współpracujących z Visa i oferujących zwrot części kosztów za zakupy jest dość długa i dostępna na stronie dostawcy karty.

Mastercard Standard - decydując się na kartę od Mastercard, klienci mogą zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Dzięki temu programowi, za zakupy opłacone przy użyciu karty Mastercard Standard, klient dostaje punkty. Punkty można zbierać i wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu promocyjnego. Mastercard również udostępnia listę partnerów, za zakupy u których zyskuje się dodatkowe punkty w programie.

Jak założyć kartę kredytową?

Aby założyć kartę Standard z oferty VeloBanku mamy dwie możliwości. Pierwszą z nich jest wizyta w placówce banku. Warto zabrać ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach, ponieważ będą one niezbędne do potwierdzenia tożsamości oraz zweryfikowania zdolności kredytowej. VeloBank swoje karty kredytowe oferuje jedynie klientom wypłacalnym. W zależności od osiągniętej zdolności kredytowej, klient może wnioskować o kartę z limitem od 1000 złotych do nawet 50 000 złotych. Proces jest prosty i szybki, więc nawet wizyta w placówce banku nie potrwa długo.

Drugą opcją na uzyskanie karty kredytowej w VeloBanku jest kontakt telefoniczny. Na stronie VeloBank można złożyć formularz kontaktowy. Następnie należy poczekać na telefon od pracownika banku i wraz z nim, zdalnie przejść przez proces wnioskowania. Jeszcze w trakcie rozmowy dowiemy się, czy VeloBank kartę przyznaje, czy nie. Jeśli decyzja jest pozytywna, kartę można będzie odebrać w placówce lub wybrać opcję dostawy poczta.

Cechy szczególne karty kredytowej Standard

Choć w ofercie VeloBanku mamy jedynie kartę w wersji Standard, do dostarczaną przez dwie firmy - Visa i Mastercard. Aby wnioskować o kartę kredytową w VeloBank, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać ważny dowód osobisty. Karty wydawane są klientom, którzy osiągnęli odpowiednią zdolność kredytową. Zarówno karta od Visa, jak i ta od Mastercard posiada górny limit w wysokości 50 000 złotych. Karty posiadają 52 dni okresu bezodsetkowego, a przekroczenie limitu karty nie wiążę się z żadną dodatkową opłatą.

Różnice między kartami

Karty kredytowe, które możemy uzyskać w VeloBank nie różnią się między sobą. Prócz firmy, która obsługuje karty niespecjalnie można znaleźć jakieś rozbieżności w ofercie między kartą Visa Standard a Mastercard Standard. Faktyczną różnicę stanowi jedynie Obie karty posiadają jednakowy limit i okres bezodsetkowy. Nawet oprocentowanie środków i RRSO są jednakowe i wynoszą odpowiednio 20,5% i 24,4%.

Wady i zalety oferty

Niewątpliwym minusem oferty VeloBank jest fakt, że udostępnia tylko jedną opcję karty. Jednak warto zauważyć, że ten pojedynczy typ karty kredytowej posiada bardzo ciekawe warunki. Możliwość uzyskania limitu górnego w wysokości 50 000 złotych już wyróżnia ofertę na tle konkurencji. Do tego cieszyć się możemy okresem bezodsetkowym aż 52 dni. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na kartę od Visa czy od Mastercard, możemy wziąć udział w stosownych programach promocyjnych - Visa Oferty lub Mastercard Bezcenne Chwile.

Zalety:
 • Wysoki limit kredytowy - do 50 000 złotych,
 • 52 dni okresu bezodsetkowego,
 • Programy promocyjne - Visa Oferty i Mastercard Bezcenne Chwile,
 • Bezpłatna usługa 3D-Secure,
 • Możliwość złożenia wniosku stacjonarnie lub zdalnie,
 • Brak opłaty za wydanie.
Wady:
 • Dostępność tylko karty w wersji Standard,
 • Wymagana bardzo dobra historia kredytowa.

Podsumowanie

Oferta kart kredytowych w VeloBanku choć skromna, to bardzo atrakcyjna. Niewątpliwym atutem karty od VeloBanku jest 50 000 górnego limitu kredytowego oraz aż 52 dni okresu bezodsetkowego. Do tego dochodzi prosty proces wnioskowania o kartę, który możemy przeprowadzić w placówce banku lub poprzez infolinię. Niestety do smutnych informacji należy fakt, że nie każdy ma szansę na kartę kredytową w VeloBanku, ponieważ wymagają bardzo dobrej historii kredytowej. Nie zapłacimy jednak żadnych dodatkowych opłat za przekroczenie limitu kredytowego, czy wydanie duplikatu karty. Posiadanie karty kredytowej od VeloBank wiąże się takżę z comiesięczną opłata w wysokości 5 złotych, którą można zredukować. W tym celu wystarczy wykonać 5 transakcji kartą w ciągu miesiąca. Dodatkowym plusem są programy promocyjne, inne dla różnych dostawców. Wybierając kartę Visa możemy zapisać się do programu Visa Oferty, zaś z kartą Mastercard możemy wziąć udział w promocji Mastercard Bezcenne Chwile.

złóż wniosek o kartę kredytową

Dodaj opinię o Karta Kredytowa VeloBank

 ######  ##  ## ######  #### ###### 
##  ##  ## ## ##  ##  ## ##  ## 
##     ####  ##     ## ##    
##  ####  ##  ##  #### ##  ###### 
##  ##   ##  ##  ##  ##    ## 
##  ##   ##  ##  ##  ## ##  ## 
 ######   ##   ######  #### ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Karta Kredytowa VeloBank

Zobacz także:

Karta kredytowa Credit Agricole
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa BNP Paribas
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa Millennium
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania
Karta kredytowa PKO
0
Złóż wniosek
Dodaj do porównania