Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kwota kredytu 2000
Okres kredytu 12 mies.
Min. kwota 2000, max kwota: 200000. RRSO: 28.50. okres spłaty od 1 do 120 miesięcy

Koszty kredytu gotówkowego w Getin Bank

Oprocentowanie kredytu: 13.740 %
Prowizja: 0.00 - 9.99 %
Ubezpieczenie : Tak
RRSO: 28.50 %
Wysokość raty: 268,99 zł
weź kredyt

Min. kwota 2000, max kwota: 200000. RRSO: 28.50. okres spłaty od 1 do 120 s

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - podstawowe informacje

Getin Bank jest jednym z najbardziej cenionych banków w Polsce. Na rynku finansowym instytucja działa od 2004 roku. W ofercie banku znajdziemy kilka wariantów kredytów gotówkowych oraz dodatkowych produktów finansowych, o które można wnioskować online lub stacjonarnie. Getin Bank posiada ponad 400 placówek oraz sieć bankomatów na terenie całego kraju. W realizacji bieżących planów pomoże kredyt gotówkowy na dowolny cel do 200 000 zł z elastycznym okresem kredytowania dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów.

Wypłata Na konto kredytobiorcy w nawet jeden dzień roboczy
Zawarcie umowy Wniosek można złożyć online lub w placówce banku. Nie jest konieczne posiadanie konta w Getin Banku.
Akceptowane źródła dochodu

Umowa o pracę

Emerytura

Działalność gospodarcza

Umowa zlecenie

Umowa o dzieło

500+

i inne, po konsultacji z pracownikiem banku

Aktualne promocje

Prowizja 0 zł

Wiek od 18 lat
Zalety oferty
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu całkowicie online
 • Do wnioskowania wystarczy dowód osobisty 
 • Akceptacja różnych źródeł dochodu
 • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez prowizji
 • Dostęp do specjalnych ofert z możliwością obniżenia kosztów
 • Opcja wybrania dogodnego dnia spłaty
Cechy kredytu
 • Kredyt gotówkowy do 200 000 zł
 • Okres kredytowania może wynieść do 10 lat
  Bez ukrytych opłat 
 • Możliwość uniknięcia prowizji od kredytu
 • Środki można przeznaczyć na dowolny cel

Wymagania kredytu w Getin Bank

Udzielenie kredytu uzależnione jest od wyniku badania zdolności kredytowej. Jest ona oceniana na podstawie bieżących dochodów klienta oraz informacji na jego temat dostępnych m.in. w bazach informacji BIK i BIG. Warunki umożliwiające zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Getin Bank to:

 • wiek powyżej 18 lat,
 • ważny dokument tożsamości,
 • zdolność i wiarygodność kredytowa,
 • stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • dokument potwierdzający wysokość i źródło dochodu,
 • telefon komórkowy
 • konto bankowe (niekoniecznie w Getin Banku).
Wiek od 18 do 60
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - o co zapyta konsultant?

Wymagania wobec klientów ubiegających się kredyt w Getin Banku nie są wygórowane. Istotna jest przede wszystkim pełna zdolność do czynności prawnych oraz posiadanie regularnych dochodów na poziomie umożliwiającym terminową spłatę zobowiązania finansowego. Przed akceptacją naszego wniosku kredytowego, konsultant banku może zapytać nas o takie informacje jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer i serię dowodu osobistego,
 • PESEL,
 • adres,
 • miesięczne dochody i wydatki,
 • stan cywilny i liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • dochody małżonka,
 • dane pracodawcy,
 • obecne zobowiązania finansowe.

Jak otrzymać Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Stali klienci Getin Bank mają szansę na kredyt gotówkowy w 15 minut. Wystarczy, że zalogują się do swojej bankowości internetowej lub aplikacji Getin Mobile. Po kliknięciu w zakładkę Oferta i Wnioski, możliwe jest złożenie wniosku o kredyt. Osoby nieposiadające konta w Getin Bank mogą się ubiegać o finansowanie w placówce stacjonarnej banku lub przez formularz znajdujący się na stronie internetowej instytucji. Oferta dla nowych klientów jest dostępna pod warunkiem wyrażenia przez nich zgód marketingowych, braku relacji kredytowych z GetIn Noble w ciągu ostatnich 6 miesięcy i założenia Konta Proste Zasady z zadeklarowanymi wpływami w wysokości 1500 zł miesięcznie. 

W ciągu 48 godzin po wypełnieniu formularza otrzymamy telefon od konsultanta Getin Bank, który pomoże dopasować ofertę kredytową do naszych potrzeb. Następnie klient proszony jest o dostarczenie dokumentacji potwierdzającej jest miesięczne dochody. Podczas jednej wizyty załatwimy wszystkie formalności i podpiszemy umowę kredytu. Środki zostaną wypłacone na nasze konto w nawet jeden dzień.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - charakterystyka

Getin Bank posiada w swojej ofercie kilka rodzajów pożyczek dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Wśród dostępnych produktów wymienić można m.in.: kredyt konsolidacyjny, limit kredytowy na rachunku, kredyty samochodowe oraz główny produkt, jakim jest Kredyt gotówkowy.

Pożyczka może być przyznana podczas rozmowy telefonicznej lub w czasie jednej wizyty w placówce, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie wymagana dodatkowa ocena ryzyka kredytowego. Finansowanie przyznawane jest bez zabezpieczeń i poręczeń. Niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające stabilną sytuację finansową klienta. Zobowiązanie można spłacać w wygodnych ratach przez 120 miesięcy. Tożsamość w GetIn Bank można potwierdzić zdalnie za pomocą selfie.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - aktualne promocje

Getin Bank posiada w swojej ofercie kredyt bez prowizji. Osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie korzystały z kredytów w Getin Bank mogą wnioskować o kredyt gotówkowy bez prowizji. Warunkami są uzyskiwanie dochodów z umowy o pracę, zlecenie lub o dzieło, wyrażenie zgód marketingowych i założenie Konta Proste Zasady.

Przy wnioskowaniu o kredyt należy zadeklarować, że wpływy na nie wyniosą co najmniej 1 500 zł miesięcznie i dokonamy co najmniej jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie i zalogujemy się do bankowości internetowej.

Ubezpieczenie w Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Ubezpieczenie ochronne do kredytów gotówkowych w Getin Bank zapewnia większe bezpieczeństwo finansowe kredytobiorcy i jego rodziny, na wypadek trudnych sytuacji losowych tj. zgon, poważne zachorowanie, utrata źródeł dochodu lub złamanie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Zakres ochrony ubezpieczeniowej zmienia się w zależności od statusu zawodowego klienta.

Wiek klienta podpisującego umowę ubezpieczenia (powiększony o okres ubezpieczenia) nie może przekraczać 75 lat. Ochrona ubezpieczeniowa może trwać przez maksymalnie 36 miesięcy. Jednorazowa składka, która opłacana jest z góry za cały okres ochrony, może być skredytowana. Dzięki temu nie ponosimy kosztów ochrony z własnych środków.

Wady i zalety Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyty gotówkowe w Getin Bank cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Na uwagę zasługuje kwota maksymalna kredytu. Osoby z wysoką zdolnością kredytową pożyczką nawet 200 000 zł na 10 lat, przy czym możliwe jest wybranie preferowanego dnia spłaty miesięcznych rat. Procedura kredytowa jest błyskawiczna, a pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet tego samego dnia.

Zalety:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • wysokie kwoty kredytów i elastyczny termin spłaty,
 • stałe miesięczne koszty kredytowe,
 • potwierdzenie tożsamości przez selfie,
 • akceptacja różnych źródeł dochodu,
 • szansa na darmowy kredyt gotówkowy dla nowych klientów.

Wady:

 • może być wymagane zaświadczenie o zarobkach.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - podsumowanie

Getin Bank udziela kredytów gotówkowych do 200 000 zł z elastycznym okresem kredytowania dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów. Kredyt w Getin Banku można otrzymać nawet w 15 minut. Takie zobowiązanie może otrzymać każdy, kto skończył 18 lat, ma własne konto bankowe (niekoniecznie w Getin Banku) i odpowiednią zdolność kredytową.

 • Oprocentowanie kredytu wynosi 7,2 proc.
 • Bank gwarantuje okres kredytowania do nawet 10 lat.
 • Umowę o kredyt można zawrzeć osobiście w oddziale lub online.
 • Bank ma w swojej ofercie ubezpieczenie ochronne do kredytów gotówkowych.
 • Getin Bank uwzględnia różne formy zatrudnienia. Liczy się odpowiednia zdolność kredytowa.
weź kredyt

Dodaj opinię o Kredyt gotówkowy w Getin Bank

##  ## ####### ######## ######## ##  ## 
###  ## ##   ## ##   ## ##    ###  ## 
#### ## ##   ## ##   ## ##    #### ## 
## ## ## ##   ## ######## ######  ## ## ## 
## #### ##   ## ##  ##  ##    ## #### 
##  ### ##   ## ##  ## ##    ##  ### 
##  ## ####### ##   ## ######## ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Opinia o Kredyt gotówkowy w Getin Bank od Kabul 2021-01-26 14:12:27 #5494
Nie polecam Banku Get In! To co najwazniejsze w przypadku kredytu to oczywiscie jego koszta. Więc bank liczy sobie bardzo duzo, ich prowizje, odsetki, koszta kredytu są wysokie i dlatego taki kredyt w getin sie nie oplaca. Jeszcze gdyby za te pieniądze cos oferowali extra- typu, że kredyty udzielone sa niemal kazdemu i bez formalnosci, a papierologii jest tak wiecej niz w przypadku wiekszosci kredytów w konkurencyjnych bankach- w których do tego cennik jest lepszy!
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Getin Bank od XAWIER 2020-11-29 17:17:34 #5183
OFERTA KREDYTOWA GETIN BANK JEST DOŚĆ DROGA. ALE WIADOMO JAK JEST- WARTO ZŁOŻYĆ WNIOSEK TU I TAM- CZYLI SPRAWDZIĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ SKONSTRUOWANĄ DLA NAS W KILKU BANKACH ORAZ FIRMACH POŻYCZKOWYCH- BO CZASAMI WŁAŚNIE FIRMY POYCZKOWE MAJA TAŃSZĄ OFERTE NIŻ BANKI I OBYWA SIE BEZ FORMALNOŚCI! TAK BYŁO W NASZYM PRZYPADKU. GETIN ZAOFEROWAŁ NAM KREDYT NA TAKICH WARUNKACH, ŻE POSZLIŚMY DO FIRMY POŻYCZKOWEJ. TAKIE TO BYŁO NASZE DOŚWIADCZENIE.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Getin Bank od Radzio 2020-11-28 13:19:50 #5177
Po złożeniu wniosku telefon dosławnie po 2-3 minutach! Oferta przyzwoita, ale bez szału. Ja się nie zdecydowałem, ale warto składać wniosek i sprawdzić co mają dla nas do zaoferowania.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Getin Bank od Tamara 2020-10-09 13:03:15 #4942
Oprocentowanie kredytu 14,1%. Sorry- ale tanio nie jest.
Odpowiedz
Opinia o Kredyt gotówkowy w Getin Bank od Przemo 2020-02-04 22:08:23 #4415
Bardzo szybka decyzja kredytowa- dla tych osob, którym bardzo zależy na czasie warto się zainteresować.
Odpowiedz

Zobacz także:

Kredyt gotówkowy w PKO BP
4
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy w Millennium Bank
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy BOŚ Bank
0
weź kredyt
Dodaj do porównania
Kredyt gotówkowy Alior Bank
4.5
weź kredyt
Dodaj do porównania