Ekassa

Kwota pożyczki 2200
Okres pożyczki 3 mies.

Koszty pożyczki w Ekassa

Kwota: 4000 zł
Czas: 4 mies.
Rata: 1000 zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 400 zł, maksymalna 4000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 1-4 miesięcy. Dla kwoty 400 zł na okres 1 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest  zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 400 zł


Nie uzbierałeś potrzebnej kwoty na wyjazd? Albo lodówka nagle odmówiła posłuszeństwa? Potrzebujesz dodatkowych środków. Jeśli nie ma szans, żeby pieniądze dziwnym trafem rozmnożyły się w twoim portfelu, musisz poszukać innego sposobu na uzyskanie wsparcia finansowego.

Z większymi wydatkami najlepiej poradzą sobie pożyczki ratalne. Zawsze lepiej mieć jakiś zapas – szczególnie, że nieszczęścia lubią chodzić parami. Zaraz po lodówce zepsuć może się pralka – w końcu przysłowie nie wzięło się znikąd. Warto jednak zwrócić uwagę, że prawo serii nie dotyczy tylko nieszczęśliwych zdarzeń. Dlatego biorąc pożyczkę, kto wie – może twoje konto zasili zupełnie niespodziewana premia?

Lecz nie ma co liczyć na bonus w gotówce - pewniejsza będzie pożyczka z Ekassy. Pożyczkodawca świadczy jasne i przejrzyste usługi finansowe.

Ekassa opinie

Ekassa cieszy się pozytywną opinią na rynku usług pożyczkowych. Wszystko dzięki jasnym zasadom i kwotom, które pomogą nam pokryć nadprogramowe wydatki.

 • „Zawsze bałem się korzystać z usług firm pożyczkowych. Kiedy jednak musiałem wyremontować łazienkę, moje oszczędności okazały się zbyt małe. Postanowiłem wziąć przykład z przyjaciela i wziąłem pożyczkę w Ekassa. Nie żałuję, warunki były zgodne z ofertą i bez problemu spłaciłem raty” Marian
 • „Potrzebowałam szybkiej pożyczki i taką otrzymałam. Ekassa nie ukrywa kosztów i nie wymaga zbędnych formalności. Polecam!” Monika
 • „Nie mogłem zdecydować się na konkretną ofertę, dlatego skonsultowałem się z doradcami Ekassa. Wartościowe wskazówki pozwoliły mi dokonać słusznego wyboru i w ciągu kilku minut dostałem przelew pożyczki na konto” Paweł

Jak wziąć pożyczkę w Ekassa krok po kroku:

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Ekassa:

Wiek od 18 do 0
Dowód osobisty
Konto w banku

Ekassa to młoda firma, która gwarantuje nieskomplikowany proces starania się o wsparcie finansowe. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę, powinieneś:

 • Wypełnić formularz
 • Wybrać ofertę pożyczki
 • Podać numer konta bankowego i podpisać umowę
 • Poczekać na gotówkę

Pierwszy krok to wypełnienie formularza podstawowymi danymi osobowymi. Jeśli raz podamy informacje, przy kolejnej pożyczce proces będzie trwał krócej. Uzupełnianie wniosku nie powinno przysporzyć żadnych trudności. Możemy liczyć na automatyczne podpowiedzi, które ułatwią przejście do kolejnego etapu.

Drugim krokiem jest wybór oferty pożyczki. Jaką kwotę pożyczyć i na jak długi okres kredytowania powinniśmy się zdecydować? Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej. Sprawdźmy, jakie wydatki jesteśmy zobowiązani pokryć każdego miesiąca. Uwzględnijmy wszystkie nasze potrzeby, zarówno rachunki, zakupy spożywcze, jak i przyjemności, których nie jesteśmy sobie w stanie odmówić. Następnie odejmijmy tę kwotę od comiesięcznych dochodów, a przekonamy się, na jaką ratę możemy sobie pozwolić. Maksymalna pożyczka, o którą możemy się starać, to 4000 zł. Okres kredytowania z kolei trwa od 1 do 8 tygodni. Zadecydujmy, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Następnie podajemy numer konta i dokonujemy weryfikacji swoich danych osobowych. Możemy to zrobić przez nasz rachunek bankowy bądź przez Blue Media, robiąc przelew na 1 zł. Pożyczkodawca zobowiązuje się zwrócić poniesione koszty.

Jeśli otrzymamy pozytywną decyzję, pozostaje poczekać na przelew gotówki. Kiedy pieniądze wpłyną na konto, otrzymamy wiadomość SMS. Cały proces pożyczania odbywa się drogą online. Dlatego jest bardzo wygodny – otrzymujemy wsparcie finansowe, nawet nie wychodząc z domu.

Kiedy uznamy, że nie znaleźliśmy wystarczających informacji na stronie internetowej, skontaktujmy się z przedstawicielami firmy Ekassa. Mamy do wyboru trzy możliwości – telefon, e-mail bądź Facebook, gdzie również możemy napisać wiadomość do pożyczkodawcy. Konsultanci z chęcią odpowiedzą na nasze pytania i wyjaśnią wątpliwe kwestie. Dzięki temu uzyskamy pożyczkę w ciągu kilku minut, szybko rozwiązując problemy finansowe i zapominając, że mieliśmy jakiekolwiek problemy z gotówką.


Rodzaje pożyczek w Ekassa

Oferta Ekassa:

 • Pożyczka ratalna

Ekassa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Świadczy pozabankowe usługi finansowe, pozwalając starać się o kwotę do 4000 zł. Raty należy zwrócić w terminie od 1 do 12 tygodni. Co istotne, nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń. Wystarczy wypełnić wniosek, dokonać wyboru oferty, podać swój numer konta bankowego oraz zrobić przelew weryfikacyjny. Tylko kilka prostych kroków dzieli nas od otrzymania niezbędnego wsparcia naszego budżetu. Dodatkowe środki rozwiązują problemy z gotówką i pozwalają zrealizować plany, na jakie nie wystarczyło nam pieniędzy.

Niepodważalną zaletą pożyczek oferowanych przez Ekassa jest dopasowanie ich wysokości od indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli zechcesz na dłużej związać się z firmą, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Rzetelni pożyczkobiorcy mogą uzyskać nawet o 80 proc. mniejsze koszty. Ponadto Ekassa nie nalicza opłat za udzielenie zobowiązania.

Kto może skorzystać z propozycji pożyczkowej firmy Ekassa? Osoby pełnoletnie, z polskim obywatelstwem i pozytywną historią kredytową. Pożyczkodawca może zweryfikować rejestry dłużników sprawdzając, czy w terminie regulowaliśmy poprzednie zobowiązania. Jeśli okaże się, że mieliśmy z tym trudności, może odmówić przyznania nam pożyczki. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ żadna firma nie chce udzielać zobowiązań osobom, które nie poradziłyby sobie z jej spłatą. Zbyt poważne obciążenie finansowe może nawet doprowadzić do spirali zadłużenia.


Ekassa - koszty

4 miesięcy
400 zł -
4000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Ekassa - reklama

Ekassa - dane firmy:

KRS
0000637673
NIP
5272780167
REGON
365426420

Dane kontaktowe:

Tribution Consult Ltd.

Quijano Chambers P.O. Box 3159
VG1110 Road Town Tortola

e-mail: info@ekassa.com

telefon: 22-873-85-86

www: https://ekassa.com

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfo erif krd bik

Wypełnij wniosek

Opis produktu Ekassa

Ekassa jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą pożyczkową. Korzysta z nowoczesnych technologii, pożyczając swoim klientom nawet 4000 zł do spłaty w ciągu maksymalnie 12 tygodni. Swoje usługi świadczy na terenie całej Europy, gwarantując jasne i przejrzyste warunki. Firma bierze pod uwagę, że kłopoty z finansami mogą przytrafić się każdemu, dlatego nie stawia wygórowanych wymogów i upraszcza proces starania się o dodatkowe środki.

Ale nie tylko proste warunki i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów kwoty to zalety firmy Ekassa. Instytucja działa w pełni bezpiecznie, dlatego nie trzeba obawiać się wycieku danych osobowych. Co więcej, dba o środowisko, wykorzystując jedynie elektroniczny obieg dokumentów. Jest rzetelną i odpowiedzialną instytucją pozabankową, a potrzeby pożyczkobiorców stawia na pierwszym miejscu.

Ekassa nie przewiduje przedłużenia okresu kredytowania. Udziela pożyczek osobom, które są w stanie je spłacić, dlatego z góry wyklucza nierzetelnych klientów. Chce zapobiec niepotrzebnym problemom i uchronić potencjalnych pożyczkobiorców przed zbyt dużym obciążeniem finansowym.


Wady i zalety oferty Ekassa:

Zalety:

 • Pożyczka w pełni internetowa
 • O pożyczkę w Ekassa można się starać wraz z ukończeniem 18 roku życia
 • Brak określonej górnej granicy wieku
 • Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta
 • Rabaty dla stałych klientów
 • Zwrot opłaty rejestracyjnej
 • Pożyczkodawca dba o zachowanie wymogów bezpieczeństwa
 • Powiadomienie SMS o przelewie pieniędzy na konto
 • Możliwość kontaktu przez telefon, e-mail oraz przez portal Facebook

Wady:

 • Nie można przedłużyć terminu spłaty pożyczki
 • Konieczność sprawdzania potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrach dłużników
 • Niska maksymalna kwota pożyczki – pożyczki ratalne zazwyczaj pozwalają pozyskać większe sumy

Wady i zalety oferty Ekassa podsumowanie

Ekassa zachęca do skorzystania z oferty, gwarantując przejrzyste warunki udzielania pożyczek. To nie jedyna zaleta produktów finansowych, jakie proponuje instytucja. Trzeba mieć również świadomość słabszych stron prezentowanej oferty, aby podejmowana decyzja była w pełni świadoma.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Ekassa

##   ## ##  ## ######## ######## ##   ## 
## ## ## ## ## ##    ##    ###  ### 
## ## ##  ####  ##    ##    #### #### 
## ## ##  ##  ######  ######  ## ### ## 
## ## ##  ##  ##    ##    ##   ## 
## ## ##  ##  ##    ##    ##   ## 
 ### ###   ##  ##    ######## ##   ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania