feniko

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 600
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w feniko

Kwota: 600 zł
Czas: 4 mies.
Rata: 206 zł
RRSO: 382.72 %
Do spłaty: 616.96 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 1000 zł. Minimalne RRSO: 376.74%, maksymalne RRSO: 387.56%. Okres pożyczki to 4-4 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 8.49 zł, RRSO wynosi 382.72 %. Całkowita kwota do spłaty 308.49 zł


Feniko.pl to jedna z wiodących instytucji na rynku pozabankowych pożyczek ratalnych. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się online. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 1 000 zł. 

 • Klienci chwalą Feniko.pl  za prostą procedurę wnioskowania  o pożyczkę. Cały proces odbywa się internetowo.
 • Zaciągniętą pożyczkę można spożytkować dowolnie. Co więcej oprocentowanie zobowiązania jest stosunkowo niskie.
 • Kwota pożyczki waha się w przedziale od 300 do 1000 zł. Okres spłaty przewidziany jest na 4 miesiące.
 • Feniko.pl charakteryzuje się partnerskim podejściem do klienta. Firma kieruje się zasadami transparentności, zaufania i etyki.
 • Zaletą pożyczki w Feniko.pl jest stosunkowo niskie oprocentowanie. Minus - maksymalna kwota zobowiązania wynosi tylko 1 000 zł.

feniko opinie

Opinie o Feniko.pl zachęcają do wzięcia pożyczki. Mimo niewielkich kwot zawsze znajdzie się osoba, która potrzebuje akurat takiej sumy. Pożyczkodawca nie komplikuje procesu pożyczania, dlatego wszystko odbywa się w jasny i przejrzysty sposób.

 • Ja jestem bardzo zadowolona. Szybka kasa, sprawna obsługa… - Ela
 • Działa bez problemu. Szybka wypłata, tylko trochę niskie kwoty… - Robert
 • Dobra opcja z logowaniem do panelu, wszystkie dokumenty mam w jednym miejscu. Szybko dostałem pożyczkę feniko - Marson

więcej opinii


Jak wziąć pożyczkę w feniko krok po kroku:

 1. Uzupełnienie i wysłanie wniosku
 2. Decyzja o przyznaniu pożyczki
 3. Przelew weryfikacyjny
 4. Przelew pożyczki.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w feniko:

Wiek od 18 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

źródło: feniko.pl

Feniko.pl udziela pożyczek w sposób szybki i łatwy. Nie trzeba martwić się skomplikowanymi procedurami, ponieważ ich nie ma. Cały proces obejmuje cztery proste kroki:

 • Uzupełnienie i wysłanie wniosku
 • Decyzja o przyznaniu pożyczki
 • Przelew weryfikacyjny
 • Przelew pożyczki.


Pierwszym krokiem, który należy wypełnić, jest określenie kwoty pożyczki oraz terminu jej spłaty. Feniko.pl tak jak wspomniano nie udziela wysokich pożyczek, ale nie wszyscy potrzebują dużych sum. Niektórym wystarczy nawet kilkaset złotych, aby zrealizować marzenia o własnym kinie domowym czy weekendowym wypadzie za miasto. Pożyczkodawca oferuje maksymalnie 1000 zł, które można spłacać w ciągu co najwyżej 4 miesięcy. Po ustaleniu szczegółów zobowiązania należy uzupełnić podstawowe dane na swój temat. To oczywiście imię, nazwisko, informacje o zatrudnieniu, a także o posiadanym wynagrodzeniu. Nie obejdzie się także bez numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Aby otrzymać pożyczkę, należy uzupełnić wszystkie pola, dokładnie sprawdzając czy wszystkie podane dane są poprawne.

Po tym etapie przychodzi pora na przeanalizowanie wniosku klienta. Pożyczkodawca dokonuje oceny ryzyka kredytowego, a jeśli wszystko zostanie zatwierdzone pozytywnie, można liczyć na pomyślną decyzję. Klient otrzymuje SMS-a oraz e-maila, co trwa maksymalnie 24 godziny. Nie jest to długi okres czasu, dlatego dla nikogo nie powinien być problemem.

Kiedy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Opłata ta wynosi 1 grosz, a dzięki niemu klient potwierdza swój rachunek bankowy, na który następnie zostanie przekazana pożyczka.

Kiedy przelewane są pieniądze? Od razu po odnotowaniu opłaty weryfikacyjnej. Pieniądze można przeznaczyć na dowolnie wybrane cele, bez informowania o nich pożyczkodawcy.

W przypadku pojawienia się pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi, warto skontaktować się z konsultantami Feniko.pl. Są do dyspozycji klientów na drodze mailowej bądź przez infolinię, od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 18. Dostępny jest także specjalny formularz internetowy, który wypełnia się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Odpowiedź przyjdzie najszybciej, jak będzie to możliwe – Feniko.pl dba o swoich klientów.


Rodzaje pożyczek w feniko

Oferta Feniko.pl:

Feniko.pl jest specjalistą w udzielaniu pożyczek ratalnych. Udziela niewielkich kwot, maksymalnie do 1000 zł, ale czasami nawet taka suma może uratować rodzinny budżet. Nie każdy potrzebuje gotówki na zagraniczny wyjazd czy remont domu. Jest to pożyczka ratalna, dlatego pieniądze można zwracać w okresie do 4 miesięcy. Dzięki temu nie trzeba się martwić koniecznością jednorazowego zwrotu całej sumy. Taki wydatek nigdy nie jest pożądany, ponieważ zawsze należy uwzględnić inne zobowiązania.

Co najważniejsze, możliwa jest szybsza spłata pożyczki przed terminem, który został określony w podpisywanych dokumentach. Dzięki temu oszczędza się na odsetkach, jakie zostają naliczane tylko do dnia całkowitego uregulowania zobowiązania. Z kolei w przypadku przekroczenia terminów klient musi się liczyć z naliczeniem dodatkowych odsetek za opóźnienie.

Feniko.pl kieruje swoje pożyczki do obywateli Rzeczypospolitej Polskiej ze stałym miejscem zamieszkania. Muszą być zdolni do spłaty pożyczki i zawrzeć z pożyczkodawcą umowę, którą on następnie oceni pod kątem oceny ryzyka zawodowego. Jeśli weryfikacja w bazach BIG będzie pomyślna, klient otrzyma pieniądze, o które się starał. Cały proces trwa najczęściej około 24 godzin – już po takim czasie możemy otrzymać nasze pieniądze. W razie problemów możemy skontaktować się z konsultantami firmy – do wyboru jest kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem internetowego formularza, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie nasze pytania.


feniko - koszty

4miesięcy
300zł 8.49 zł
400zł 11.31 zł
500zł 14.14 zł
600zł 16.96 zł
700zł 19.8 zł
800zł 22.64 zł
900zł 25.46 zł
1000zł 28.29 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

feniko - reklama

feniko - dane firmy:

Kapitał zakładowy
3 000 000
KRS
0000665953
NIP
6462950868
REGON
366664080

Dane kontaktowe:

Dagona Sp. z o. o.

ul. Fabryczna12
43-100 Tychy

e-mail: kontakt@feniko.pl

telefon: 801 00 50 22

www: www.feniko.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

aliorbzwbkmbankpekaopkobpdnbnordmilleniumbgzingbnpparibasgetinpocztowyinteligobphcitibosbankdeutscheidearaiffeisencreditagricoletoyotavwbank

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Weź pożyczkę

Opis produktu feniko

Feniko.pl jest firmą, która stosunkowo niedawno zaczęła działać na polskim rynku. Data wystartowania jej działalności to listopad 2015, ale od tego czasu zdążyła już zebrać grono zadowolonych z jej usług klientów. Wszystko dzięki przystępnym warunkom pożyczania i możliwości rozłożenia kwoty na raty. Chociaż pożyczkodawca gwarantuje maksymalnie 4-miesięczy okres spłaty, to taki czas wystarcza, ponieważ sumy dostępne do pożyczania również nie są wysokie. Największa pożyczka to 1000 zł, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrane przez siebie cele. Pieniądze od Feniko to szybka pomoc wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Pożyczanie jest wygodne i sprawne – na decyzję będziemy czekać maksymalnie 24 godziny, równie szybko otrzymamy przelew.

Właścicielem firmy jest Feniko.pl są Kredyty-chwilówki z bardzo dużym kapitałem, dającym pewność przelewu pieniędzy. Kapitał firmy jest polski, co dla niejednej osoby będzie niewątpliwym atutem. Warto korzystać z bezpiecznych i sprawdzonych ofert, które mogą być wsparciem dla domowego budżetu i nieodzowną pomocą, kiedy brakuje pieniędzy na codzienne wydatki czy nieoczekiwane, większe potrzeby. Pożyczanie od Feniko.pl to szybkość i wygoda.


Wady i zalety oferty feniko:

Zalety:

 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań online
 • Jasno sprecyzowane i czytelne zasady
 • Pakiet informacji związanych z odpowiedzialnym pożyczanie

Wady:

 • Niewielka kwota pożyczki do 1000 zł
 • Maksymalny czas spłaty pożyczki wynoszący 4 miesiące
 • Konieczność dokonania oceny ryzyka kredytowego
 • Infolinia nieczynna podczas weekendów.

Wady i zalety oferty feniko podsumowanie

Opinie na temat Feniko.pl są dobre, ponieważ niejedna osoba potrzebuje niewielkiego wsparcia swojego budżetu. A takich właśnie pożyczek udziela prezentowana firma. Na ich spłatę klient ma 4 miesiące, co pozwala na rozsądne rozplanowanie finansów, aby bez problemu uregulować należność. To wystarczająco dużo czasu dla rozsądnego przeanalizowania, z jakich wydatków można na tą chwilę zrezygnować, aby móc bez większych trudności uregulować zobowiązanie finansowe. Na podjęcie decyzji o przyznaniu nam pożyczki firma potrzebuje maksymalnie 24 godzin. Niestety niektórych nie zadowalają oferowane przez pożyczkodawcę kwoty. Warto zatem poznać wszystkie wady i zalety oferty.

Weź pożyczkę


Dodaj opinię o feniko

##   ## ##   ##    ## ######## ###### 
##   ## ##   ##    ## ##    ##  ## 
##   ## ##   ##    ## ##    ##    
######### ##   ##    ## ######  ##    
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##    
##   ## ##   ## ##  ## ##    ##  ## 
##   ## #######  ###### ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o feniko

Opinia o feniko od Ela 2019-12-22 17:11:06 #4165
Ja jestem bardzo zadowolona. Szybka kasa, sprawna obsługa…
Opinia o feniko od Robert 2019-12-22 17:06:41 #4164
Działa bez problemu. Szybka wypłata, tylko trochę niskie kwoty…
Opinia o feniko od Marson 2019-12-19 08:38:06 #4155
Dobra opcja z logowaniem do panelu, wszystkie dokumenty mam w jednym miejscu. Szybko dostałem pożyczkę feniko
Opinia o feniko od katamaran 2017-11-01 15:13:03 #1371
bardzo polecam, pomogli mi w kryzysowej sytuacji
Opinia o feniko od Mik 2017-10-31 22:07:30 #1370
Napewno skorzystam z ich firmy jeszcze raz :)
Opinia o feniko od jestem_mateusz 2017-10-31 17:45:41 #1366
swietni pracownicy, fajne podejscie no i na plus jest to, ze nie trzeba w sumie ruszac sie z domu :D
Hanka 2017-10-31 22:01:11 #1367
To ich ogromny atut że wszystko można załatwić z fotela :P
Opinia o feniko od Mati 2017-10-31 16:42:55 #1365
Cena warta obsługi :) Jestem zadowolony z oferty.
Mirek 2017-10-31 22:03:40 #1368
nie dość że dobra cena to jeszcze można rozłożyć aż na 4 raty
Opinia o feniko od ina.marchucka@o2.pl 2017-10-28 18:37:58 #1355
nie ma się czego obawiać, solidna firma :)
Opinia o feniko od Magda 2017-10-27 23:39:29 #1349
Ode mnie łapka w góre za szybką weryfikacje. - Magda
Opinia o feniko od WTR37 2017-10-26 16:04:02 #1340
Polecam Feniko. Podoba mi się że mają realne dla mnie wymagania.
Opinia o feniko od MILOSZ_KUBIAK 2017-10-17 16:25:59 #1307
bardzo polecam, bardzo przyjazna firma.
Opinia o feniko od mikrob 2017-10-14 12:43:09 #1298
wszystkim niedowiarkom zdecydowanie polecam, dobra firma :)
Magda 2017-10-27 23:41:17 #1350
Sama byłam niedowiarkiem aż nie sprawdziłam !
Opinia o feniko od Franciszek 2017-08-10 22:41:29 #1098
Wysokie koszta pożyczki. Kiepska obsługa!
Beata 2017-10-23 18:14:25 #1326
Jak dla mnie obsługa godna polecenia. Nie miałam z nimi problemu. Wręcz przeciwnie, Pani z infolini rozwiała wszystkie moje wątpliwości.
Opinia o feniko od Albert 2017-08-08 14:29:12 #1085
Niskie kwoty, wysokie raty- nie wiem kto się decyduje na pozyczke u nich przy takim cenniku.
Magda 2017-10-31 22:05:41 #1369
Ja sie decyduje zapłacić za swietne podejście do klienta, szybką weryfikacje i realne wymogi :)
Opinia o feniko od tedeo 2017-06-29 14:00:23 #982
4 miesiące na spłatę - brzmi jak uzupełnienie luki, która panuje na rynku tego typu pożyczek. Chyba korzystam nawet ja
Opinia o feniko od Patrykburny 2017-06-03 01:42:03 #817
Czemu 4 miesiące na spłatę są podane jako minus, skoro w większości tego typu firm jest na to tylko miesiąc? Jak dla mnie to bardzo duży pozytyw
Magda 2017-10-27 23:43:36 #1351
Ja własnie dlatego zdecydowałam się na Feniko. długi czas spłąty był dla mnie atutem tej firmy
Opinia o feniko od olekg 2017-05-25 12:54:00 #799
5/5 za 4 miesiące na spłatę, szukałem takiej oferty :)
Opinia o feniko od piatks 2017-05-25 09:54:43 #798
Kredyty chwilowki i feniko to chyba podobne firmy, w kazdym razie ja korzystalem z chwilowek i ogolnie moge polecic :)
gerdoss 2017-05-31 17:43:43 #811
Niby podobne, w feniko masz chyba dluzszy czas na splate :) Ja z kolei za glowny atut kredytow chwilowek uznaje pierwsza darmowa pozyczke - dlatego ich polecam
Opinia o feniko od natalialepa 2017-05-16 14:13:22 #775
Czas spłaty pożyczki zaliczyłabym akurat do zalet, zazwyczaj na spłatę tego typu pożyczki mamy miesiąc, maksymalnie dwa.
Opinia o feniko od urszulka 2017-05-04 22:46:02 #747
Bardzo fajne zasady, o wiele lepiej niż darmowe pożyczki, w których masz tylko miesiąc żeby spłacić CAŁOŚĆ
Opinia o feniko od sandragrzegorz 2017-05-03 11:25:59 #745
Feniko to uczciwa firma. Pożyczasz, oddajesz i wszystko jest w porządku, żadnych problemów
Opinia o feniko od mmacig 2017-04-30 21:54:48 #743
Jeszcze polecilbym sprawdzic kredyty chwilowki, bo do 1000 zl bez oprocentowania udzielaja pozyczki
Opinia o feniko od kacpaaa 2017-04-28 11:03:23 #739
dobrym rozwiazaniem przeze mnie wyprobowanym bylo wziecie w kredytach chwilowkach szybkiej pozyczki :) Kto podobnie jak ja jest zadowolony z ich uslug?
Opinia o feniko od mareeeeek 2017-04-24 22:55:57 #725
ja polecam kredyty chwilowki - mialem z nimi kilka razy stycznosc i naprawde solidna firma moim zdaniem
Opinia o feniko od inkubinor 2017-04-22 00:11:49 #719
Naklepsza oferta dostępna obecnie na rynku, 4 raty! Bardzo fajnie :)
Opinia o feniko od anialo 2017-04-03 14:11:40 #665
Nie tylko feniko jest ok, rowniez kredyty chwilowki, z ktorych mialam okazje korzystac :) szybko i na czas
Opinia o feniko od natalius 2017-04-02 22:22:03 #664
fajna opcja
Opinia o feniko od Patryszka 2017-03-16 16:00:29 #633
Przejrzysty mechanizm działania, bez zasad drobnym drukiem ;) polecam
Opinia o feniko od Nicky_man 2017-03-03 13:03:09 #606
dla mnie feniko jest jak najbardziej na plus
Opinia o feniko od Leon90 2017-03-02 08:49:20 #601
Nieczytelnie? No ja brałam już dwa razy i było czytelnie. A że drogo to raczej jak dla mnie normalne odsetki przy takim kredycie.
Opinia o feniko od Sandra 2017-02-16 09:32:56 #574
Dla mnie wszystko było łatwe i nie musiałam długo czekać, opłaca się
Opinia o feniko od Spike 2017-02-15 14:46:36 #572
Drogo, nieczytelnie, niskie dostępne kwoty, dużo formalności- wsyztsko na nie!
WTR37 2017-10-26 14:30:35 #1337
uważam że przy tak prostych wymogach cena jest adekwatna do usługi. A kwota bezpieczna dla obydwóch stron. Sam jestem już po drugiej chwilówce i jestem zadowolony z warunków umowy oraz przebiegu pożyczki.
Opinia o feniko od borsuk 2017-02-10 13:13:04 #560
No nie wiem, ja wybrałam feniko, bo wole polegac na firmach, gdzie wiem, że nie ma problemu. A różne rzeczy sie słyszy o tych szybkich pożyczkach... Mi polecili znajomi i im zaufałam, nie było problemu, a odsetki są raczej typowe, z tym sie trzeba liczyć, jak sie chce szybkiej gotówki
Opinia o feniko od Predator 2017-02-06 14:17:41 #544
Na maxa niskie przyznawalne kwoty, drogo i malo czytelnie- totalnie jestem na nie i nie rozumiem kto sie w ogole decyduje na taka oferte a nie idzei do ferratum albo incredit gdzie mamy 2 miesiace na splate w 2 ratach i za free...
Opinia o feniko od Milena 2017-02-04 20:46:11 #539
Jak dla mnie Feniko to lekka pomyłka. 1000 zł to maksymalna kwota jakąmożna pożyczyc- gdzie chwilówki sa dwa razy wieksze i udzielane za darmo i nawet na 60 dni. wiec sorry- ale kto sie na taka oferte decyduje?
Karolina 2017-10-27 12:01:15 #1345
Ja potrzebowałam mniejszej kwoty i wzięłam ja w Feniko. Gdybym miała na 1 miesiac te 1000zł do spłaty to pewnie nie musiała bym nigdy brac pożyczki. Naszczęscie Feniko rozłozyło mi chwilówke aż na 4 raty i przy moich dochodach mogłam bez problemu ją spłacic. Poleciła bym Firme zwłaszcza dla ludzi w podobnej sytuacji do mojej.
Opinia o feniko od YappyMateo 2017-02-03 13:38:43 #533
Ale to sprawdzona firma, już lepiej więcej spłacić i mieć pewność niż jak Ci obiecują wszystko za darmo, a później sam problemy. Ja Feniko polecam z własnego doświadczenia
Opinia o feniko od Patryk 2017-02-02 22:30:07 #531
Bawi mnie ich oferta. Daja do 1000 zl gdzie niemal w kazdej firmie pozyczkowej udzielajacej chwilowek kwoty rzedu 2000 sa darmowe i udzielane na 2 miesiace!!!
Opinia o feniko od Frida 2017-01-29 17:14:18 #516
Potrzebowałam 1000 zł i akurat trafiłam na nich przypadkiem, trochę poczytałam i mnie to przekonało, wyglądają na solidnych i sprawnych:)
Opinia o feniko od hanna maria 2017-01-29 01:34:08 #515
nie wiem dlaczego w minusach jest maksymalny czas splaty 4 miesiace, w kategorii takich internetowych to i tak mega dlugo, dla mnie wiecej nie trzeba przy takich kwotach
Opinia o feniko od Starlord 2017-01-28 17:17:00 #514
probowalem u roznych brac pozyczke(a potrzebowalem na drobne wydatki) i tylko oni mi jej udzielili szybko, sprawnie i przez internet
Opinia o feniko od Misiek 2017-01-27 18:48:57 #513
Wszystko tu jest skrojone na moje potrzeby. Wygórowane nie są ale jednak je mam.
Opinia o feniko od Janna 2017-01-26 23:27:45 #512
Dla mnie 5 dla feniko, nawet z plusem bo nigdy mnie nie zawiedli i ratowała mnie ta pożyczka już nie raz:).
Opinia o feniko od Candelabrio 2017-01-25 23:08:20 #510
Zgadzam się z zaletami feniko w podsumowaniu, z wad bym wykreślił to funkcjonowanie infolinii w weekendy, wiele by to nie zmieniło bo i tak kasy w weekend nikt nie przelewa chyba. Takie mocne 4 ode mnie bo jednak fajnie by było większą kwotę mieć tu.
Opinia o feniko od Wacław J 2017-01-04 14:29:33 #472
Na początku nie byłem przekonany do pożyczek przez internet, ale w sumie brat mnie namówił i rzeczywiście feniko spisało się na medal
Opinia o feniko od Wiktoria 2017-01-03 18:12:10 #471
Może nie mają najniższych kosztów na rynku ale mi pomogli parę razy jak łatałam budżet bo mnie poniosło z wydatkami:) no i procedura prosta:).
Opinia o feniko od Kazimierzak_23 2017-01-03 16:07:14 #470
Wybrałem Feniko ze względu na nieskomplikowany proces złożenia wniosku online oraz szybką decyzję w sprawie udzielenia pożyczki. Poza tym, wszystkie potrzebne informacje można z łatwością znaleźć na ich stronie www. Korzystałem dwa razy i polecam, jeśli chodzi o małe sumy.
Opinia o feniko od Meggi 2016-12-23 17:46:18 #456
Feniko.pl czasem się przydaje. Np. teraz przed świętami... Każdy by chciał prezent..
Opinia o feniko od ioow 2016-12-23 17:24:15 #455
Mocne pożyczki tylko w feniko.pl
Opinia o feniko od Włodzimierz 2016-12-21 10:53:45 #452
Feniko.pl to proste do wzięcia pożyczki prze internet... Przez internet można załatwić teraz wszystko
Opinia o feniko od renok 2016-12-20 11:10:37 #450
To prawda, przed świętami feniko się przydaje

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania