feniko

Kwota pożyczki 600
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w feniko

Kwota: 600 zł
Czas: 4 mies.
Rata: 206 zł
RRSO: - %
Do spłaty: 616.96 zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, maksymalna 1000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 4-4 miesięcy. Dla kwoty 300 zł na okres 4 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest 8.49 zł, RRSO wynosi  %. Całkowita kwota do spłaty 308.49 zł


Brak gotówki nie musi być twoim problemem. Rozwiązaniem są szybkie pożyczki, które może wziąć każda pełnoletnia osoba, ciesząc się uzyskaniem wsparcia finansowego. Pieniądze można przeznaczyć na dowolne cele, nie trzeba o nich mówić pożyczkodawcy. Dla niego istotna jest terminowa spłata.

W jaki sposób znaleźć dobrą ofertę? Na rynku działa tak wiele firm, że czasami wybór może nastręczyć trudności. Najlepiej jest decydować się na rekomendowanych i najbardziej uznanych pożyczkodawców, którzy gwarantują bezpieczne i jasne warunki umowy.

Jedną z takich firm jest bez wątpienia Feniko.pl, oferująca pożyczki ratalne. Maksymalna kwota, której udziela, nie jest wysoka, ale na drobne zapotrzebowania z pewnością wystarczy.

feniko opinie

Opinie o Feniko.pl zachęcają do wzięcia pożyczki. Mimo niewielkich kwot zawsze znajdzie się osoba, która potrzebuje akurat takiej sumy. Pożyczkodawca nie komplikuje procesu pożyczania, dlatego wszystko odbywa się w jasny i przejrzysty sposób.

 • „Bez problemów otrzymałam pożyczkę. Wzięłam 500 zł i oddałam je zgodnie z ustalonymi wcześniej ratami. Dostałam decyzję SMS-em, dlatego nie martwiłam się czy otrzymam pożyczkę, czy może będę musiała o nią zabiegać w innej firmie.” Ilona
 • „Feniko.pl to dobra oferta na rynku. Zawsze mam pewne obawy przed braniem pożyczek, ale w tym wypadku się nie zawiodłam.” Marlena
 • „Warto wziąć pożyczkę w Feniko.pl. Kiedy znowu będę mieć taką potrzebę, na pewno wezmę kolejną.” Marek

Jak wziąć pożyczkę w feniko krok po kroku:

 1. Uzupełnienie i wysłanie wniosku
 2. Decyzja o przyznaniu pożyczki
 3. Przelew weryfikacyjny
 4. Przelew pożyczki.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w feniko:

Wiek od 18 do 100

źródło: feniko.pl

Feniko.pl udziela pożyczek w sposób szybki i łatwy. Nie trzeba martwić się skomplikowanymi procedurami, ponieważ ich nie ma. Cały proces obejmuje cztery proste kroki:

 • Uzupełnienie i wysłanie wniosku
 • Decyzja o przyznaniu pożyczki
 • Przelew weryfikacyjny
 • Przelew pożyczki.


Pierwszym krokiem, który należy wypełnić, jest określenie kwoty pożyczki oraz terminu jej spłaty. Feniko.pl tak jak wspomniano nie udziela wysokich pożyczek, ale nie wszyscy potrzebują dużych sum. Niektórym wystarczy nawet kilkaset złotych, aby zrealizować marzenia o własnym kinie domowym czy weekendowym wypadzie za miasto. Pożyczkodawca oferuje maksymalnie 1000 zł, które można spłacać w ciągu co najwyżej 4 miesięcy. Po ustaleniu szczegółów zobowiązania należy uzupełnić podstawowe dane na swój temat. To oczywiście imię, nazwisko, informacje o zatrudnieniu, a także o posiadanym wynagrodzeniu. Nie obejdzie się także bez numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Aby otrzymać pożyczkę, należy uzupełnić wszystkie pola, dokładnie sprawdzając czy wszystkie podane dane są poprawne.

Po tym etapie przychodzi pora na przeanalizowanie wniosku klienta. Pożyczkodawca dokonuje oceny ryzyka kredytowego, a jeśli wszystko zostanie zatwierdzone pozytywnie, można liczyć na pomyślną decyzję. Klient otrzymuje SMS-a oraz e-maila, co trwa maksymalnie 24 godziny. Nie jest to długi okres czasu, dlatego dla nikogo nie powinien być problemem.

Kiedy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Opłata ta wynosi 1 grosz, a dzięki niemu klient potwierdza swój rachunek bankowy, na który następnie zostanie przekazana pożyczka.

Kiedy przelewane są pieniądze? Od razu po odnotowaniu opłaty weryfikacyjnej. Pieniądze można przeznaczyć na dowolnie wybrane cele, bez informowania o nich pożyczkodawcy.

W przypadku pojawienia się pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi, warto skontaktować się z konsultantami Feniko.pl. Są do dyspozycji klientów na drodze mailowej bądź przez infolinię, od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 18. Dostępny jest także specjalny formularz internetowy, który wypełnia się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Odpowiedź przyjdzie najszybciej, jak będzie to możliwe – Feniko.pl dba o swoich klientów.


Rodzaje pożyczek w feniko

Oferta Feniko.pl:

Feniko.pl jest specjalistą w udzielaniu pożyczek ratalnych. Udziela niewielkich kwot, maksymalnie do 1000 zł, ale czasami nawet taka suma może uratować rodzinny budżet. Nie każdy potrzebuje gotówki na zagraniczny wyjazd czy remont domu. Jest to pożyczka ratalna, dlatego pieniądze można zwracać w okresie do 4 miesięcy. Dzięki temu nie trzeba się martwić koniecznością jednorazowego zwrotu całej sumy. Taki wydatek nigdy nie jest pożądany, ponieważ zawsze należy uwzględnić inne zobowiązania.

Co najważniejsze, możliwa jest szybsza spłata pożyczki przed terminem, który został określony w podpisywanych dokumentach. Dzięki temu oszczędza się na odsetkach, jakie zostają naliczane tylko do dnia całkowitego uregulowania zobowiązania. Z kolei w przypadku przekroczenia terminów klient musi się liczyć z naliczeniem dodatkowych odsetek za opóźnienie.

Feniko.pl kieruje swoje pożyczki do obywateli Rzeczypospolitej Polskiej ze stałym miejscem zamieszkania. Muszą być zdolni do spłaty pożyczki i zawrzeć z pożyczkodawcą umowę, którą on następnie oceni pod kątem oceny ryzyka zawodowego. Jeśli weryfikacja w bazach BIG będzie pomyślna, klient otrzyma pieniądze, o które się starał. Cały proces trwa najczęściej około 24 godzin – już po takim czasie możemy otrzymać nasze pieniądze. W razie problemów możemy skontaktować się z konsultantami firmy – do wyboru jest kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem internetowego formularza, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie nasze pytania.


feniko - koszty

4 miesięcy
300 zł 8.49 zł
400 zł 11.31 zł
500 zł 14.14 zł
600 zł 16.96 zł
700 zł 19.8 zł
800 zł 22.64 zł
900 zł 25.46 zł
1000 zł 28.29 zł

Kliknij, aby wypełnić wniosek

feniko - reklama

feniko - dane firmy:

Kapitał zakładowy
3 000 000
KRS
0000665953
NIP
6462950868
REGON
366664080

Dane kontaktowe:

Dagona Sp. z o. o.

ul. Fabryczna 12
43-100 Tychy

e-mail: kontakt@feniko.pl

telefon: 801 00 50 22

www: www.feniko.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Sobota - niedziela: nieczynne

Konta bankowe:

Weryfikacja w bazach dłużników:

Wypełnij wniosek

Opis produktu feniko

Feniko.pl jest firmą, która stosunkowo niedawno zaczęła działać na polskim rynku. Data wystartowania jej działalności to listopad 2015, ale od tego czasu zdążyła już zebrać grono zadowolonych z jej usług klientów. Wszystko dzięki przystępnym warunkom pożyczania i możliwości rozłożenia kwoty na raty. Chociaż pożyczkodawca gwarantuje maksymalnie 4-miesięczy okres spłaty, to taki czas wystarcza, ponieważ sumy dostępne do pożyczania również nie są wysokie. Największa pożyczka to 1000 zł, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrane przez siebie cele. Pieniądze od Feniko to szybka pomoc wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Pożyczanie jest wygodne i sprawne – na decyzję będziemy czekać maksymalnie 24 godziny, równie szybko otrzymamy przelew.

Właścicielem firmy jest Feniko.pl są Kredyty-chwilówki z bardzo dużym kapitałem, dającym pewność przelewu pieniędzy. Kapitał firmy jest polski, co dla niejednej osoby będzie niewątpliwym atutem. Warto korzystać z bezpiecznych i sprawdzonych ofert, które mogą być wsparciem dla domowego budżetu i nieodzowną pomocą, kiedy brakuje pieniędzy na codzienne wydatki czy nieoczekiwane, większe potrzeby. Pożyczanie od Feniko.pl to szybkość i wygoda.


Wady i zalety oferty feniko:

Zalety:

 • Niska dolna granica wieku (18 lat)
 • Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań online
 • Jasno sprecyzowane i czytelne zasady
 • Pakiet informacji związanych z odpowiedzialnym pożyczanie

Wady:

 • Niewielka kwota pożyczki do 1000 zł
 • Maksymalny czas spłaty pożyczki wynoszący 4 miesiące
 • Konieczność dokonania oceny ryzyka kredytowego
 • Infolinia nieczynna podczas weekendów.

Wady i zalety oferty feniko podsumowanie

Opinie na temat Feniko.pl są dobre, ponieważ niejedna osoba potrzebuje niewielkiego wsparcia swojego budżetu. A takich właśnie pożyczek udziela prezentowana firma. Na ich spłatę klient ma 4 miesiące, co pozwala na rozsądne rozplanowanie finansów, aby bez problemu uregulować należność. To wystarczająco dużo czasu dla rozsądnego przeanalizowania, z jakich wydatków można na tą chwilę zrezygnować, aby móc bez większych trudności uregulować zobowiązanie finansowe. Na podjęcie decyzji o przyznaniu nam pożyczki firma potrzebuje maksymalnie 24 godzin. Niestety niektórych nie zadowalają oferowane przez pożyczkodawcę kwoty. Warto zatem poznać wszystkie wady i zalety oferty.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o feniko

 ######  ##   ## ######## #### ####### 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##    ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##  #### ##   ## ##   ## ## ##   ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ## ## ## 
##  ## ##   ## ##   ## ## ##  ## 
 ######  ####### ######## #### ##### ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

mikrob 2017-10-14 12:43:09 #1298
wszystkim niedowiarkom zdecydowanie polecam, dobra firma :)
Franciszek 2017-08-10 22:41:29 #1098
Wysokie koszta pożyczki. Kiepska obsługa!
Albert 2017-08-08 14:29:12 #1085
Niskie kwoty, wysokie raty- nie wiem kto się decyduje na pozyczke u nich przy takim cenniku.
tedeo 2017-06-29 14:00:23 #982
4 miesiące na spłatę - brzmi jak uzupełnienie luki, która panuje na rynku tego typu pożyczek. Chyba korzystam nawet ja
Patrykburny 2017-06-03 01:42:03 #817
Czemu 4 miesiące na spłatę są podane jako minus, skoro w większości tego typu firm jest na to tylko miesiąc? Jak dla mnie to bardzo duży pozytyw
olekg 2017-05-25 12:54:00 #799
5/5 za 4 miesiące na spłatę, szukałem takiej oferty :)
piatks 2017-05-25 09:54:43 #798
Kredyty chwilowki i feniko to chyba podobne firmy, w kazdym razie ja korzystalem z chwilowek i ogolnie moge polecic :)
gerdoss 2017-05-31 17:43:43 #811
Niby podobne, w feniko masz chyba dluzszy czas na splate :) Ja z kolei za glowny atut kredytow chwilowek uznaje pierwsza darmowa pozyczke - dlatego ich polecam
natalialepa 2017-05-16 14:13:22 #775
Czas spłaty pożyczki zaliczyłabym akurat do zalet, zazwyczaj na spłatę tego typu pożyczki mamy miesiąc, maksymalnie dwa.
urszulka 2017-05-04 22:46:02 #747
Bardzo fajne zasady, o wiele lepiej niż darmowe pożyczki, w których masz tylko miesiąc żeby spłacić CAŁOŚĆ
sandragrzegorz 2017-05-03 11:25:59 #745
Feniko to uczciwa firma. Pożyczasz, oddajesz i wszystko jest w porządku, żadnych problemów
mmacig 2017-04-30 21:54:48 #743
Jeszcze polecilbym sprawdzic kredyty chwilowki, bo do 1000 zl bez oprocentowania udzielaja pozyczki
kacpaaa 2017-04-28 11:03:23 #739
dobrym rozwiazaniem przeze mnie wyprobowanym bylo wziecie w kredytach chwilowkach szybkiej pozyczki :) Kto podobnie jak ja jest zadowolony z ich uslug?
mareeeeek 2017-04-24 22:55:57 #725
ja polecam kredyty chwilowki - mialem z nimi kilka razy stycznosc i naprawde solidna firma moim zdaniem
inkubinor 2017-04-22 00:11:49 #719
Naklepsza oferta dostępna obecnie na rynku, 4 raty! Bardzo fajnie :)
anialo 2017-04-03 14:11:40 #665
Nie tylko feniko jest ok, rowniez kredyty chwilowki, z ktorych mialam okazje korzystac :) szybko i na czas
natalius 2017-04-02 22:22:03 #664
fajna opcja
Patryszka 2017-03-16 16:00:29 #633
Przejrzysty mechanizm działania, bez zasad drobnym drukiem ;) polecam
Nicky_man 2017-03-03 13:03:09 #606
dla mnie feniko jest jak najbardziej na plus
Leon90 2017-03-02 08:49:20 #601
Nieczytelnie? No ja brałam już dwa razy i było czytelnie. A że drogo to raczej jak dla mnie normalne odsetki przy takim kredycie.
Sandra 2017-02-16 09:32:56 #574
Dla mnie wszystko było łatwe i nie musiałam długo czekać, opłaca się
Spike 2017-02-15 14:46:36 #572
Drogo, nieczytelnie, niskie dostępne kwoty, dużo formalności- wsyztsko na nie!
borsuk 2017-02-10 13:13:04 #560
No nie wiem, ja wybrałam feniko, bo wole polegac na firmach, gdzie wiem, że nie ma problemu. A różne rzeczy sie słyszy o tych szybkich pożyczkach... Mi polecili znajomi i im zaufałam, nie było problemu, a odsetki są raczej typowe, z tym sie trzeba liczyć, jak sie chce szybkiej gotówki
Predator 2017-02-06 14:17:41 #544
Na maxa niskie przyznawalne kwoty, drogo i malo czytelnie- totalnie jestem na nie i nie rozumiem kto sie w ogole decyduje na taka oferte a nie idzei do ferratum albo incredit gdzie mamy 2 miesiace na splate w 2 ratach i za free...
Milena 2017-02-04 20:46:11 #539
Jak dla mnie Feniko to lekka pomyłka. 1000 zł to maksymalna kwota jakąmożna pożyczyc- gdzie chwilówki sa dwa razy wieksze i udzielane za darmo i nawet na 60 dni. wiec sorry- ale kto sie na taka oferte decyduje?
YappyMateo 2017-02-03 13:38:43 #533
Ale to sprawdzona firma, już lepiej więcej spłacić i mieć pewność niż jak Ci obiecują wszystko za darmo, a później sam problemy. Ja Feniko polecam z własnego doświadczenia
Patryk 2017-02-02 22:30:07 #531
Bawi mnie ich oferta. Daja do 1000 zl gdzie niemal w kazdej firmie pozyczkowej udzielajacej chwilowek kwoty rzedu 2000 sa darmowe i udzielane na 2 miesiace!!!
Frida 2017-01-29 17:14:18 #516
Potrzebowałam 1000 zł i akurat trafiłam na nich przypadkiem, trochę poczytałam i mnie to przekonało, wyglądają na solidnych i sprawnych:)
hanna maria 2017-01-29 01:34:08 #515
nie wiem dlaczego w minusach jest maksymalny czas splaty 4 miesiace, w kategorii takich internetowych to i tak mega dlugo, dla mnie wiecej nie trzeba przy takich kwotach
Starlord 2017-01-28 17:17:00 #514
probowalem u roznych brac pozyczke(a potrzebowalem na drobne wydatki) i tylko oni mi jej udzielili szybko, sprawnie i przez internet
Misiek 2017-01-27 18:48:57 #513
Wszystko tu jest skrojone na moje potrzeby. Wygórowane nie są ale jednak je mam.
Janna 2017-01-26 23:27:45 #512
Dla mnie 5 dla feniko, nawet z plusem bo nigdy mnie nie zawiedli i ratowała mnie ta pożyczka już nie raz:).
Candelabrio 2017-01-25 23:08:20 #510
Zgadzam się z zaletami feniko w podsumowaniu, z wad bym wykreślił to funkcjonowanie infolinii w weekendy, wiele by to nie zmieniło bo i tak kasy w weekend nikt nie przelewa chyba. Takie mocne 4 ode mnie bo jednak fajnie by było większą kwotę mieć tu.
Wacław J 2017-01-04 14:29:33 #472
Na początku nie byłem przekonany do pożyczek przez internet, ale w sumie brat mnie namówił i rzeczywiście feniko spisało się na medal
Wiktoria 2017-01-03 18:12:10 #471
Może nie mają najniższych kosztów na rynku ale mi pomogli parę razy jak łatałam budżet bo mnie poniosło z wydatkami:) no i procedura prosta:).
Kazimierzak_23 2017-01-03 16:07:14 #470
Wybrałem Feniko ze względu na nieskomplikowany proces złożenia wniosku online oraz szybką decyzję w sprawie udzielenia pożyczki. Poza tym, wszystkie potrzebne informacje można z łatwością znaleźć na ich stronie www. Korzystałem dwa razy i polecam, jeśli chodzi o małe sumy.
Meggi 2016-12-23 17:46:18 #456
Feniko.pl czasem się przydaje. Np. teraz przed świętami... Każdy by chciał prezent..
ioow 2016-12-23 17:24:15 #455
Mocne pożyczki tylko w feniko.pl
Włodzimierz 2016-12-21 10:53:45 #452
Feniko.pl to proste do wzięcia pożyczki prze internet... Przez internet można załatwić teraz wszystko
renok 2016-12-20 11:10:37 #450
To prawda, przed świętami feniko się przydaje
olaf 2016-12-19 10:40:55 #447
Pożyczka w feniko.pl przed świętami już 3 rok z rzędu... Potrzeba to potrzeba :)
Peront 2016-12-16 09:35:50 #446
Zdarzyło mi się kilka razy wziąć pożyczkę w feniko.pl- bo potrzebowałem pieniędzy, a nigdzie indziej nie chcieli przyznać mi nawet najmniejszej kwoty.
utyty 2016-12-15 15:50:51 #445
Rewelacja... Feniko- dzięki wielkie. Wszystko spłaciłem w terminie
hanys 2016-12-15 15:38:20 #444
Daję piątkę za łatwość, z którą można pożyczyć pieniądze w feniko
Józek 2016-12-14 15:44:50 #443
Kwoty idealne do spłaty w narzuconym czasie. Gdyby były większe to pewnie bym szalał... ZERO problemów z feniko.pl ;)
Maciej 2016-12-12 15:03:24 #437
Przed świętami feniko chyba uratuje mi skórę
patryk 2016-12-08 15:03:25 #431
Świetna oferta, warto jest czasem mieć świadomość, że jest skąd pożyczyć pieniądze
Felek 2016-10-14 21:43:14 #181
Oferta jest słaba. Poroponowane kwoty są nieskie, a koszta nawet przy niskich kwotach pozyczki bardzo wysokie.
Strażnik 2016-09-14 17:05:42 #68
Oferta jest beznadzıejna! Dostępne kwoty są śmiesznie małe, a obsługa firmy moglaby przejśc podstawowy kurs jak trasktowac klienta albo potencjalnego klienta- zeby go nie zniechęcać!
Matrix 2016-09-13 21:10:57 #64
Oferta raczej słaba. Kwoty pożyczki niskie- max 1.000 zł, rozłożone max na 4 raty. Rachunek jest prosty- DROGO!!! Nawet bardzo drogo- nie wiem kto sie decyduje na pożyczkę u nich. Na rynku jest tyle rewelacyjnych ofert- a ta zdecydowanie nie należy nawet do dobrych. Jeśli komuś potrzebna jest kasa to polecam poczytać rankingi! W końcu takie strony jak ta od tego są!:)
Kalinka 2016-09-06 14:35:23 #49
Odradzam bo to zdecydowanie firma, która robi problemy!

Zobacz także:

Dodaj do porównania