Incredit

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2500
Okres pożyczki 3 mies.

Koszty pożyczki w Incredit

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 4000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-4 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 2 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Jedną z firm działających w tym sektorze jest Incredit, udzielająca pożyczek długoterminowych, które gwarantują uzyskanie niezbędnej kwoty pożyczki. Wszystko sprawnie i bez zbędnych formalności – Incredit to pożyczki w najlepszym stylu!

 • Incredit może poszczycić się wieloma pozytywnymi opiniami, pożyczkobiorcy chętnie korzystają z ich usług.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę online w Incredit jest bardzo prosty – wystarczą 3 kroki.
 • Incredit specjalizuje się w pożyczkach na raty, które można zaciągnąć na kwotę do nawet 9500 zł, a maksymalny okres spłaty jest równy 24 miesięcy.
 • Incredit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje wysokie kwoty pożyczek na raty.
 • Jak każda oferta, również oferta Incredit ma swoje wady i zalety – długi okres spłaty do 12 mies., z drugiej strony ograniczenie wiekowe do 70 lat.

Incredit opinie

Incredit cieszy się zaufaniem klientów. Firma dokładnie prezentuje wszelkie koszty związane z udzielanymi pożyczkami, dlatego osoby decydujące się na ich zaciągnięcie mają wszystkie informacje na ten temat.

 • Kara od UOKiK: https://www.pb.pl/uokik-ponad-165-mln-zl-kar-dla-firm-pozyczkowych-906951 - Adrian
 • Tanio, elastycznie i z super podejsciem do koienta. Polecam bardzo! - Bandzia
 • Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dnie w tygodniu- a niejednokrotnie w weekendy też potrzebna jest pomoc- więc cenię sobie u nich ich pracowitość - Hasacz

więcej opinii

Wady i zalety oferty Incredit:

Zalety:

 • Długi okres spłaty, klienci mogą rozłożyć pożyczkę na maksymalnie 24 miesięce
 • Wysokie pożyczki nawet do 9500 zł dla stałych klientów
 • Uproszczona procedura brania pożyczek dla stałych klientów

Wady:

 • Ograniczenie wieku, pożyczki mogą brać osoby do 70. roku życia
 • Wymóg posiadania stałych dochodów

Wady i zalety oferty Incredit podsumowanie

Incredit ma bardzo pozytywną opinię, ponieważ wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów. Pozwala korzystać z niezwykle cenionych pożyczek długoterminowych. Ludzie niejednokrotnie wolą wziąć większą kwotę i rozłożyć ją sobie na kilka niewielkich spłat, które nie wpływają negatywnie na ich budżet. Jednak jak każdy pożyczkodawca, również Incredit ma zalety i wady, które warto poznać, aby w 100% poznać ofertę. W ten sposób będziemy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru, co pozwoli nam cieszyć się z wybranej przez nas pożyczki. Incredit to przejrzyste zasady i pożyczanie na najwyższym poziomie.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Incredit krok po kroku:

 1. Wybierz potrzebną Ci kwotę oraz liczbę rat na jaką chcesz rozłożyć pożyczkę
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Oczekuj na SMS aktywacyjny i dokonaj przelewu weryfikacyjnego
 4. W ciągu kilku minut dostaniesz decyzję

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Incredit:

Wiek od 21 do 70
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Od otrzymania pożyczki w Incredit dzielą nas 3 kroki.

 • Wybór kwoty i terminu pożyczki
 • Przelew weryfikacyjny
 • Rozpatrzenie wniosku i przelew gotówki.

Wybór kwoty, którą klient zamierza wziąć, a następnie w ustalonym terminie spłacić, to tak naprawdę najbardziej istotny etap dla klienta. Pierwszą pożyczkę w Incredit możemy wziąć nawet do 7000 zł. Kolejne pożyczki to oczywiście większe kwoty, a mianowicie nawet 9500 zł, których nie trzeba oddawać jednorazowo. Sumę można rozłożyć na wygodne raty, maksymalnie 12. Dzięki temu regulowanie zobowiązania jest dużo przyjemniejsze i nie przyprawia o ból głowy. Najmniejsza możliwa kwota pożyczki to 800 zł. Aby ją uzyskać, podobnie jak większe sumy, należy po wyborze wielkości pożyczki założyć swoje konto w serwisie Incredit.

Kolejnym krokiem jest przelew weryfikacyjny, który pozwala na bezpieczne rejestrowanie numeru rachunku klienta oraz przelanie pieniędzy, o które się stara. Przelew weryfikacyjny wykonuje się na kwotę 0,01 grosza. To niewielka suma, ale jej rolą jest uwiarygodnienie pożyczkobiorcy.

Kiedy wniosek jest już przesłany, a przelew weryfikacyjny zrobiony, trzeba poczekać na rozpatrzenie wniosku. Na decyzję nie czeka się długo, co jest niewątpliwym atutem instytucji okołobankowych. Banki rozpatrują wnioski przez kilka dni, tutaj odpowiedź przychodzi w ciągu 15 minut.  Jeśli jest pozytywna, można spodziewać się szybkiego przelewu.

Co istotne dla wielu osób, zobowiązanie można spłacić wcześniej. Należy jednak uregulować odsetki za faktyczny czas korzystania z pożyczki oraz oczywiście prowizję za jej udzielenie. Jeśli zaś klient nie ma możliwości spłacenia kwoty, którą pobrał, Incredit od razu po zauważeniu zwłoki kontaktuje się z daną osobą.

Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany, jednak czasami nie wszystko jest dla nas jasne. Klient może rozwiać swoje wątpliwości kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Co istotne, infolinia działa w dni robocze oraz w soboty. Od poniedziałku do piątku można telefonować do konsultantów w godzinach od 8:00 do 21:00, w soboty zaś między 8:00 a 20:00. W niedzielę Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne.


Rodzaje pożyczek w Incredit

Oferta Incredit:

Incredit udziela pożyczek długoterminowych. Oferuje kwoty od 5000 do nawet 9500 zł dla stałych klientów, a sumy te można spłacać nawet przez 12 miesięcy. Łatwiej uregulować mniejsze kwoty, które nie rujnują comiesięcznego budżetu, ale pozwalają normalnie żyć nie martwiąc się o finanse. W celu zapoznania się z dokładnym harmonogramem spłat, warto odwiedzić stronę internetową pożyczkodawcy.

Pierwsza pożyczka w Incredit może wynosić maksymalnie 7000 zł. Kolejne umowy to coraz większe sumy. W dodatku starając o następne wsparcie domowego budżetu nie trzeba już przechodzić przez całą procedurę brania pożyczki. Wystarczy przesłać SMS-a lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta.

Pożyczki oferowane przez Incredit skierowane są do określonej grupy osób. Trzeba spełniać kilka wymogów, aby je otrzymać i cieszyć się wsparciem finansowym. Pierwszym warunkiem jest wiek – jeśli klient mieści się w granicach od 21 do 70 lat, może składać wniosek, pod warunkiem spełnienia jeszcze kilku zastrzeżeń. Należy być obywatelem Polski ze stałym adresem zameldowania, nie posiadać zaległości w spłacaniu pożyczek oraz zobowiązań w innych instytucjach finansowych. Ponadto trzeba mieć stałe dochody, rachunek w polskim banku oraz numer telefonu komórkowego. Wówczas można spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia wniosku.


Incredit - koszty

3miesięcy 4miesięcy
1000zł - -
2000zł - -
3000zł - -
4000zł - -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Incredit - reklama

Incredit - dane firmy:

Kapitał zakładowy
200 000 zł
KRS
0000604092
NIP
5252648795
REGON
363793657

Dane kontaktowe:

Incredit Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II27
00-867 Warszawa

e-mail: info@incredit.pl

telefon: (22) 101 04 00

www: www.incredit.pl

serwisy społecznościowe:    

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Incredit

In Credit należy do międzynarodowej spółki NetCredit Group, do której wchodzi również znana na rynku firma pożyczkowa Netcredit. Spółka działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Gruzji, Rosji oraz na Łotwie.

Długoterminowe pożyczki oferowane przez In Credit są idealnym rozwiązaniem, kiedy przychodzą niespodziewane wydatki. Pieniądze można dostać w ciągu 15 minut, co szybko rozwiązuje problemy i pozwala cieszyć się codziennym życiem.

In Credit jest firmą przyjazną klientom. Gwarantuje jasne warunki umowy oraz przejrzyste koszty pożyczek. 

Za pierwszym razem w Incredit możemy wnioskować o pożyczkę wysokości 7000 złotych do spłaty w ciągu nawet 12 miesięcy. Oferta Incredit jest adresowana do osób w wieku 21 – 70 lat, które zamieszkują na terenie Polski, posiadają stały adres zameldowania i nie mają zaległości w spłacie innych zobowiązań. Powinniśmy mieć także stałe dochody i telefon komórkowy. To wszystko – teraz wystarczy złożyć wniosek!


Dodaj opinię o Incredit

##  ## #######  ######   ###  ##   ## 
###  ## ##   ## ##  ##  ## ##  ## ## ## 
#### ## ##   ## ##    ##  ## ## ## ## 
## ## ## ##   ## ##    ##   ## ## ## ## 
## #### ##   ## ##    ######### ## ## ## 
##  ### ##   ## ##  ## ##   ## ## ## ## 
##  ## #######  ###### ##   ## ### ### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Incredit

Opinia o Incredit od Adrian 2018-05-05 09:53:37 #1865
Kara od UOKiK: https://www.pb.pl/uokik-ponad-165-mln-zl-kar-dla-firm-pozyczkowych-906951
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Bandzia 2017-09-23 16:13:49 #1220
Tanio, elastycznie i z super podejsciem do koienta. Polecam bardzo!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Hasacz 2016-11-28 21:20:04 #413
Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dnie w tygodniu- a niejednokrotnie w weekendy też potrzebna jest pomoc- więc cenię sobie u nich ich pracowitość
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Łokietek 2016-11-22 22:55:12 #395
Drugiej tak elastycznej i korzystnej cenowo oferty w Polsce nie ma. pełen profesjonalizm. Dla mnie zdecydowanie numer jeden- juz dwukrotnie u nich pożyczałem i pierwszy i drugi raz było ok. Wlasnie tak to powinno wyglądać!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Salomea 2016-11-21 20:47:36 #383
Net Credit i InCredit to dwie najlepsze firmy w Polsce. Uczciwe, świetnik cenny i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klienta, nawet w trudnych dla klienta chwilach są pomocni!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od warszawianka 2016-11-16 20:30:55 #364
Elastycznie. Tanio. Najlepiej!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Monia z Wawy 2016-11-10 17:21:17 #349
Kurcze- jestem w szoku jak firma pożyczkowa może szybko i sprawnie działać. Już wcześniej korzytsłam z usług konkurencji- moze jeszcze ekspertwm nie jestem bo pożyczalam tylko w 2 innych firmach poza InCredit- ale róźnica jest niesamowita. Tam na pieniądze czekałam 2 dni, a tutaj 20 minut. Tak wniosek wypełniałam 20 minut, tautaj 3 minuty! To najlepsza oferta dla tych, którym zależy na czasie!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Hilly 2016-11-08 22:19:42 #342
Oby jak najwięcej takich firm na rynku! Niezawodni!!!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Lucyna 2016-11-07 11:32:34 #329
Bardzo ciekawa oferta. Zarówno dla tych, którzy potrzebują gotówki na szybko i na krótko jak i na dłużej bo nie uda nam sie oddać calej kwoty po 60 dniach. Firma oczywiście jest bardzo uczciwa- jak w przypadku wszytskich dużych firm! oni nie muszą zarabiać na tanisz sztuczkach! dla mnie bomba!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Super 2016-10-20 21:23:32 #223
Gorąco polecam wszytskim pozyczke ratalna w incredit. To najlepsza oferta na rynku, to że to ta sama firma co netcredit tez powinno być dowodem na to, że jest dobrze- bo z ich ofert wszytscy klienci sa zadowoleni. Niezadowolone sa tylko osoby, ktorym pozyczki nie udzielowo- a woadomo, że nie każdy będzie w stanie pozyczke spłacić- a firmy wcale nie zarabiaja na odsetkach tylko na kolejnych pożyczkach dlatego nikt nikogo nie oszukuje. Jest fair i chce się wracać.
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Miecio 2016-10-17 22:16:02 #199
No co tu dużo mówić. Firma duża i z kapitałem, pełen profesjonalizm. Wiedza jak zachęcić klienta, a poźniej jak go traktować. Najwyzsza jakoś obsługi. Di tego szybko i za darmo, cennik najlepszy. Polecam!!!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Cebula 2016-10-15 22:18:32 #189
Oferta najlepsza na rynku- bardzo elastyczna! Zdecydowanie warto się zdecydować na pożyczkę właśnie u nich!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Justyna 2016-10-10 21:47:42 #151
InCredit ma chyba najlepszą ofertę na chwile obecną na rynku. Darmowa pozyczka kwota plus czas na spłatę wygrywają. Może i ferratum dają darmowe pożyczki na 60 dni ale do 1500 zl, Wonga (moze nie za darmo chociaż 10 zł to nie kasa) ale też kwota nie taka wysoka. a Vivus 2500 zł daje tylko na 30 dni. Krótka piłka- 2000 zł na 60 dni to niekwestionowany zwycięzca.
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Skóra 2016-10-09 21:02:33 #132
Nie żałuję decyzji o wzięciu pożyczki ratalnej. Nie dałbym rady spłacić całej kasy po 30 dnich. Raty były niskie i nie odczuwałem ich w budżecie. Teraz mogę starać sie o pożyczkę w wyższej kwocie. Oferta bardzo przejrzysta- naprawdę warto!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Młotek 2016-10-08 21:28:29 #116
Jak dla mnie oferta najlepsza na rynku. Jestem od lat klientem NetCredit, a jak potrzebowałem większej kwoty (a co za tym idzie i dłuższego okresu splaty) od razu wiedziałem, że powinienem wybrać InCredit. To najlepsza firma na rynku!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Tomek 2016-09-26 18:41:21 #85
Jak pożyczka online to tylko w credicie! Moja pierwsza pożyczka była w netcredit- była darmowa. potrzebowałem 1000 zł, o tyle wnioskowałem i tyle otrzymałem. Kasa na koncie była bardzo szybko- po dosłownie kilku godzinach. Formalności brak. Kiedy ostatnio była mi potrzebna większa kwota (której niebyłbym w stanie spłacić od razu) zdecydowałem się na inredit bez chwili zastanowienia. to była słuszna decyzja. Firma jest świetna i ma naprawde rewelacyjną ofertę- cenowo sa bezkonkurencyjni!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Hirek 2016-09-23 16:40:16 #83
Złego słowa o nich nie można powiedzieć. Ratują czlowieka w potrzebie. nie ma problemów z przyzaniem pożyczki na anjatrakcyjniejszych warunkach na rynku. Darmowa na długo i na raty! Lepiej się nie da!!!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Polik 2016-09-13 20:24:32 #63
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to nie wiem czy moja opinie pomoże w rozwianiu ich ale- nie ma sie czego obawiać- drugiej takiej uczciwej firmy w Polsce nie ma. Oferta cenowo wypada chyba najlepiej! Do tego oferta jest bardzo elastyczna- bo mają pożyczki na 30-60 dni ale też na raty! Okres spłaty jest długi a kwota wysoka więc raty są korzystne i spłata ich nie jest problematyczna. Obsługa jest profesjonalna i pomocna. Umowa przejrzysta i czytelna- tak samo jak sama strona. Generalnie- nie ma się do czego prazyczepić! Oferta TATALNA! Baz zarzutów! Polecam gorąco!
Odpowiedz
Opinia o Incredit od Maciejka 2016-09-06 14:18:02 #44
Wszystko działa bez zarzutów- a opcja 2000 zl na 61 dni to chyba najlepsza opcja w chwili obecnej na rynku! Formalności zero, wniosek wypełnia sie w 2 minuty- tylko podstawowe dane służące weryfikacji. Natychmiastowa odpowiedz i kasa na koncie w ciągu dosłownie mniej niż godziny! Polecam wsyztskim serdecznie bo to profesjonaliści i wiedzą jak postepować z klientem.
Odpowiedz

Zobacz także:

RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Axi Card
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania