PożyczkaGO

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2300
Okres pożyczki 16 mies.

Koszty pożyczki w PożyczkaGO

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-36 miesięcy. Dla kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 1000 zł


Marka PożyczkaGO oferuje zobowiązania długoterminowe, czyli pożyczki na raty. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Instytucja ceni sobie również przejrzyste zasady, więc pożyczkobiorcy nie muszą martwić się o ukryte opłaty.

 • Opinie dotyczące usług pożyczkodawcy są pozytywne – klienci chętnie polecają ofertę PożyczkaGO.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną jest prosty i przebiega całkowicie drogą online, bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Pożyczkodawca specjalizuje się w pożyczkach na raty w maksymalnej wysokości 5 000 zł.
 • „Bezpieczne pożyczanie” to hasło, które najlepiej określa działania firmy.
 • Plusem oferty są formalności ograniczone do minimum, minusem niska kwota pożyczki ratalneju.

PożyczkaGO opinie

Opinie o PożyczkaGO są pozytywne. Klienci cenią sobie przede wszystkim minimum formalności oraz jasne i przejrzyste warunki pożyczania.

 • „Niespodziewane wydatki? Dla mnie to już nie problem! W takich sytuacjach zawsze korzystam z usług PożyczkaGO. To najlepszy wybór na rynku.” – Mariusz
 • „Znajomi postanowili wyjechać w wakacje nad morze. Bardzo chciałam się z nimi wybrać, jednak nie miałam wystarczającej gotówki. Wtedy przyjaciółka powiedziała mi o PożyczkaGO. Skorzystałam z usług firmy i nie żałuję. Polecam wszystkim!” – Iwona
 • „Już od jakiegoś czasu szukałam firmy pożyczkowej, która oferuje długi okres spłaty zobowiązania. Niedawno natrafiłam na PożyczkaGO, która proponuje rozłożenie rat nawet na 36 miesięcy! Dzięki temu, kiedy przyszło do spłaty pożyczki, nie musiałam nadwyrężyć swojego budżetu domowego.” – Ola

więcej opinii

Wady i zalety oferty PożyczkaGO:

Zalety:

 • Długi okres kredytowania (maksymalnie 36 miesięcy)
 • Proces pożyczania całkowicie drogą online, bez konieczności wychodzenia z domu
 • Jasne i przejrzyste warunki
 • Minimum formalności

Wady:

 • Niska kwota oferowanej pożyczki ratalnej
 • Konieczność ukończenia 24. roku życia

Wady i zalety oferty PożyczkaGO podsumowanie

PożyczkaGO to doskonała propozycja dla osób, którym przede wszystkim zależy na długim okresie spłaty pożyczki. Korzystając z usług instytucji, klient nie musi martwić się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych oraz ukryte opłaty. Jednak jak każda oferta, również propozycja PożyczkaGO ma swoje wady i zalety. Przed zaciągnięciem zobowiązania warto zatem dokładnie przeanalizować plusy i minusy oferty. Dzięki temu z łatwością podejmiemy najlepszą decyzję.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w PożyczkaGO krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki
 2. Wypełnij formularz online
 3. Poczekaj na przelew gotówki na konto

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w PożyczkaGO:

Wiek od 24 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

PożyczkaGO stawia przede wszystkim na prostotę pożyczania. Proces wnioskowania składa się zaledwie z trzech etapów, a całość nie powinna zająć więcej niż kilkanaście minut. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej kwoty zobowiązania. Pożyczkobiorcy mogą wnioskować o pożyczkę od 1 000 do 5 000 zł. Następnie należy określić okres kredytowania – od 6 do 36 miesięcy.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza online, podając jedynie niezbędne dane osobowe, m.in. imię i nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. Po zaakceptowaniu oferty pożyczki, klient musi dokonać również przelewu weryfikacyjnego, który potwierdzi podane wcześniej informacje. Ostateczną decyzję o przyznaniu zobowiązania pożyczkobiorca otrzyma jeszcze tego samego dnia na  zweryfikowany wcześniej adres e-mailowy lub przez telefon.

Po odebraniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki ratalnej należy przeczytać wszystkie dokumenty dostarczone na wskazany we wniosku adres e-mail, zapoznać się z warunkami umowy oraz określonymi terminami spłaty zobowiązania. Najpóźniej w następnym dniu roboczym od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego, klient otrzyma gotówkę na konto bankowe. Następnie może dowolnie dysponować otrzymanymi środkami.


Rodzaje pożyczek w PożyczkaGO

Oferta PożyczkaGO:

 • pożyczka ratalna

PożyczkaGO swoim klientom proponuje pożyczki długoterminowe, czyli pożyczki ratalne. Kwota, o jaką można wnioskować, oscyluje w granicach od 1 000 do 5 000 zł. Niewątpliwie na szczególną uwagę zasługuje proponowany okres kredytowania. Spłatę pożyczki można rozłożyć na dogodne raty, od 6 do nawet 36 miesięcy. Tak długi termin zwrotu zobowiązania zdecydowanie wyróżnia PożyczkaGO na tle innych instytucji pozabankowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli RRSO pożyczki wynosi 112,30%.

Aby wnioskować o pożyczkę należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i zamieszkiwać na terenie kraju. Ponadto klient musi posiadać stały dochód i pracować w Polsce. Dodatkowo mieć numer PESEL, ważny dowód osobisty oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Wymogiem jest również ukończenie 24. roku życia oraz posiadanie konta bankowego, na który pożyczkodawca będzie mógł dokonać przelewu pożyczki. Należy również pamiętać, że instytucja weryfikuje klienta w bazach dłużników, tj. BIK, ERIF, BIG Infomonitor. Figurowanie na tzw. czarnej liście może przekreślić szansę na otrzymanie zobowiązania.


PożyczkaGO - koszty

6miesięcy
1000zł -
5000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

PożyczkaGO - dane firmy:

Kapitał zakładowy
207500 zł
KRS
0000669289
NIP
5272801231
REGON
366826073

Dane kontaktowe:

Vippo Sp. z o.o.

Solec22
00-410 Warszawa

e-mail: info@pozyczkago.pl

telefon: 3 76 00 76

www: pozyczkago.pl

serwisy społecznościowe:  

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu PożyczkaGO

PożyczkaGO to profesjonalna instytucja działająca w sektorze pozabankowym. Jednym z priorytetów firmy jest dbanie o bezpieczeństwo klientów. Dlatego też stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Sama instytucja opisuje swoje działania mottem „bezpieczne pożyczanie”. Ponadto PożyczkaGO ceni sobie prostotę – informacja o wszelkich kosztach zobowiązania jest jasna i przejrzysta dla każdego klienta. Również formalności ograniczone są jedynie do niezbędnego minimum. Dodatkowo pożyczkodawca dostosowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Gwarantuje, że zaciągnięte zobowiązanie nie będzie dla klienta zbyt dużym ciężarem.


Dodaj opinię o PożyczkaGO

##  ## ######## ##  ## ######## ###### 
##  ## ##    ##  ## ##    ##  ## 
## ##  ##    ## ##  ##    ##    
#####  ######  #####  ######  ###### 
## ##  ##    ## ##  ##       ## 
##  ## ##    ##  ## ##    ##  ## 
##  ## ######## ##  ## ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o PożyczkaGO

Zobacz także:

RataPro
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
iCredit
3.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Łatwa Pożyczka
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Cashmey
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania