Pożyczkapolo.pl

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 11000
Okres pożyczki 20 mies.

Koszty pożyczki w Pożyczkapolo.pl

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 2000 zł, maksymalna 20000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-60 miesięcy. Dla kwoty 2000 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 2000 zł


Pożyczkapolo jest serwisem pożyczkowym, dzięki któremu wnioskodawcy mogą otrzymać pożyczkę na raty dostosowaną do swoich potrzeb poprzez wypełnienie pojedynczego formularza. W ramach usługi pożyczkobiorca ma możliwość dostosowania zarówno kwoty, jak i czasu spłaty zobowiązania do swoich potrzeb z szerokim zakresem możliwości. Ofertę Pożyczkapolo charakteryzuje przede wszystkim:

 • Szeroki zakres oferowanych kwot pożyczki: od 2000 do nawet 20 000 zł
 • Możliwość dopasowania okresu spłaty na czas od 6 do 60 miesięcy.
 • Brak zbędnych formalności: mając dowód osobisty pod ręką, pożyczkę uzyskamy w 15 minut bez wychodzenia z domu.

Pożyczkapolo.pl opinie

Pożyczkapolo świadczy swoje usługi od 2015 roku. Przez ten czas firma stworzyła szeroką bazę klientów, którzy darzą ją zaufaniem. Poniżej możesz zapoznać się z ich doświadczeniami i opiniami:

 • Świetna oferta pożyczkowa! Pozyczkapolo daje dostep do najlepszych ofert w internecie! i co ważne- wypłata pieniędzy jest bardzo szybka! Bardzo polecam! - Zuzka

więcej opinii

Wady i zalety oferty Pożyczkapolo.pl:

Zalety:

 • Weryfikacja w bazach dłużników

Wady:

 • Możliwość uzyskania od 2000 do aż 20 000 zł
 • Dogodny okres spłaty od 6 do 60 miesięcy
 • Do uzyskania pożyczki wystarczy dowód
 • Łatwy proces i błyskawiczna odpowiedź — pożyczka już w 15 minut

Wady i zalety oferty Pożyczkapolo.pl podsumowanie

Pożyczkapolo oferuje bardzo łatwy sposób na uzyskanie pożyczki dostosowanej do swoich możliwości. Dzięki szybkiemu procesowi wnioskowania przez internet możliwe jest uzyskanie pieniędzy w zaledwie 15 minut.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Pożyczkapolo.pl krok po kroku:

 1. Określ interesującą cię sumę pożyczki oraz okres kredytowania w kalkulatorze na stronie głównej serwisu. Zapoznaj się z przewidywanymi opłatami i wciśnij “wnioskuj”, aby przejść dalej.
 2. Wypełnij wniosek, wpisując w pola wymagane informacje. Będziesz do tego potrzebował ważnego dowodu osobistego.
 3. Zapoznaj się z warunkami zaproponowanej umowy i przejdź przez proces weryfikacyjny zgodnie z zawartą w nim instrukcją. Będzie to wymagało wykorzystania darmowej aplikacji Kontomator lub Instantor albo przeprowadzenia przelewu na jeden grosz na wskazany numer konta bankowego.
 4. To wszystko! Pieniądze pojawią się na twoim koncie gdy bank zaksięguje przelew.

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Pożyczkapolo.pl:

Wiek od 18 do 85
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Każdy może uzyskać pożyczkę w serwisie Pożyczkapolo. System wnioskowania jest prosty w obsłudze, a proces w całości przebiega przez internet, bez potrzeby wysyłania dodatkowych dokumentów. Wystarczy mieć pod ręką swój dowód, aby przepisać z niego informacje, które zostaną wykorzystane w procesie weryfikacyjnym.

Wypełniając wniosek, należy podać informacje na temat swoich danych osobowych, dochodu i zatrudnienia, finansach oraz zamieszkaniu. Informacje te będą wykorzystane w celu dopasowania oferty idealnej dla możliwości i oczekiwań wnioskodawcy. Należy pamiętać o podawaniu wyłącznie prawdziwych danych, ponieważ wniosek zostanie odrzucony, jeżeli pojawią się w nim niezgodności.

Jak w każdym serwisie pożyczkowym, proces wnioskowania kończy się etapem weryfikacji. Jej szczegóły będą zależeć od zaproponowanej umowy. Znajdziemy w niej instrukcję do preferowanej przez pożyczkodawcę metody weryfikacji tożsamości: za pomocą dedykowanej temu aplikacji jak Instantor lub Kontomatik bądź poprzez wykonanie przelewu o wysokości grosza na wskazane konto bankowe. W ten sposób pożyczkodawca może być pewien, że nie popełniliśmy błędu, wpisując swoje dane we wniosku i nikt nie próbuje wyłudzić pieniędzy na nasze dane.


Rodzaje pożyczek w Pożyczkapolo.pl

 • Pożyczka na raty

Serwis Pożyczkapolo jest w pełni dedykowany ofertom pożyczkowym na raty online. Dzieki temu, ze Pozyczkapolo jest agregatorem pożyczkowym, wnioskodawca może uzyskać propozycje od wielu pożyczkodawców, wypełniając tylko jeden wniosek. Dodatkowo cały ten proces przebiega bez konieczności wychodzenia z domu.


Pożyczkapolo.pl - koszty

6miesięcy
2000zł -
20000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Pożyczkapolo.pl - dane firmy:

KRS
0000577778
NIP
5223040140
REGON
362678227

Dane kontaktowe:

Money Beat Sp. z o.o.

Prosta68
00-838 Warszawa

e-mail: info@pozyczkapolo.pl

telefon:

www: pozyczkapolo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 09:00-17:00
Sobota - niedziela: nieczynne
Weź pożyczkę

Opis produktu Pożyczkapolo.pl

Pożyczkapolo pozwala na uzyskanie pożyczki w prosty i łatwy sposób. Klientom potrzebne jest tylko piętnaście minut i dowód osobisty pod ręką. Cały proces korzystania z oferty serwisu odbywa się przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu lub dostarczania dodatkowych dokumentów.

Pożyczkę w serwisie uzyskamy niezależnie od innych posiadanych zobowiązań, tak długo, jak nie zalegamy z ich spłatą. Usługa dostępna jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które zamieszkują w Polsce.


Dodaj opinię o Pożyczkapolo.pl

########   ###  ######## ##  ## ##  ## 
##   ##  ## ##    ##  ## ## ##  ## 
##   ## ##  ##   ##   ####  ## ##  
######## ##   ##  ##    ##  #####  
##    #########  ##    ##  ## ##  
##    ##   ## ##     ##  ##  ## 
##    ##   ## ########  ##  ##  ## 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Pożyczkapolo.pl

Opinia o Pożyczkapolo.pl od Zuzka 2021-11-18 14:55:58 #6055
Świetna oferta pożyczkowa! Pozyczkapolo daje dostep do najlepszych ofert w internecie! i co ważne- wypłata pieniędzy jest bardzo szybka! Bardzo polecam!
Odpowiedz

Zobacz także:

AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
taRata.pl
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Wonga na raty
4.5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Super Grosz
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania