Rata na Plus

Pokaż koszty

Kwota pożyczki 2800
Okres pożyczki 4 mies.

Koszty pożyczki w Rata na Plus

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł
Weź pożyczkę

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 600 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 2-6 miesięcy. Dla kwoty 600 zł na okres 2 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 600 zł


Rata na Plus to doskonałe rozwiązanie na pokrycie niespodziewanych wydatków. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 5000 zł. Okres spłaty natomiast waha się w granicach od 3 do 12 miesięcy.

 • Rata na Plus cieszy się dużym zainteresowaniem - klienci cenią ich usługi i chętnie z nich korzystają.
 • Proces wnioskowania o pożyczkę w Rata na Plus jest prosty - instytucja dostępna jest 24 h na dobę.
 • Firma oferuje zobowiązania od 600 do 5000 zł - maksymalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy.
 • Rata na Plus to ceniona instytucja pozabankowa na rynku pożyczkowym - doskonale dostosowuje się do zmieniających się sytuacji.
 • Oferta pożyczkodawcy ma swoje plusy i minusy - zaletą są formalności ograniczone do minimum, wadą natomiast konieczność zatrudnienia przez potencjalnego klienta.

Rata na Plus opinie

Oferta Rata na Plus cieszy się dużą popularnością. Do tej pory zaufało jej ponad 200 000 klientów. Rata na Plus na pierwszym miejscu stawia na bezpieczeństwo i indywidualne podejście do klienta.

 • „Kiedy byłem w trudnej sytuacji finansowej natrafiłem na Rata na Plus. Skorzystałem z ich atrakcyjnej oferty i nie żałuję. Najbardziej podobało mi się ich indywidualne podejście do klienta. Pieniądze na koncie miałem szybko, a formalności ograniczyły się do minimum. Polecam!” – Marcin
 • „Wybierając firmę pożyczkową najczęściej kieruję się informacją o braku dodatkowych opłat. W Rata na Plus nie ma ukrytych kosztów, a wszystkie warunki są przejrzyste i jasne. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług!.” – Magdalena
 • „Przy wyborze instytucji pozabankowej zawsze patrzę na to, czy rodzaj i czas spłaty zobowiązania będzie dla mnie korzystny. W Rata na Plus można rozłożyć pożyczkę na wygodne do spłaty raty. To się ceni!” – Ludwik

więcej opinii

Wady i zalety oferty Rata na Plus:

Zalety:

 • Minimum formalności
 • Maksymalny wiek pożyczkobiorcy – 73 lata
 • Dogodne rozłożenie spłaty pożyczki na raty
 • Dostępność online 24 h
 • Maksymalna wysokość pożyczki do 5000 zł

Wady:

 • Pożyczkobiorca musi być aktualnie zatrudniony

Wady i zalety oferty Rata na Plus podsumowanie

Oferta Rata na Plus dedykowana jest osobom, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. W wygodny sposób można skorzystać z pożyczki online, bez konieczności wychodzenia z domu. Rata na Plus cieszy się nienaganną opinią, a przez lata zdobyła zaufanie tysięcy klientów. Jak każda oferta ma swoje wady i zalety. Przed zaciągnięciem pożyczki warto zatem zapoznać się z plusami i minusami, aby wybrać jak najlepszę ofertę.

Weź pożyczkę


Jak wziąć pożyczkę w Rata na Plus krok po kroku:

 1. Określ kwotę oraz okres spłaty pożyczki
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny oraz dokonaj weryfikacji
 3. Czekaj na decyzję i przelew gotówki

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Rata na Plus:

Wiek od 21 do 73
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku
Zaświadczenie o dochodach

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rata na Plus jest szybki i prosty. Składa się jedynie z trzech kroków, które nie zajmą dłużej niż kilkanaście minut. Z myślą o jak największym komforcie klienta, cały proces odbywa się przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki i dogodnego dla nas okresu jej spłaty. W Rata na Plus możemy pożyczać kwoty w wysokości od 600 do nawet 5000 zł. Okres jej spłaty możemy rozłożyć od 2 do 12 miesięcy.

Drugim krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej pożyczkodawcy. Będziesz musiał uzupełnić takie informacje, jak twoje dane osobowe, numer PESEL, e-mail czy numer telefonu komórkowego. Wypełnieniu wniosku nie jest skomplikowane i nie powinno zająć ci więcej niż kilka minut. Następnie będziesz musiał dokonać weryfikacji twojego konta bankowego. Co ciekawe możesz to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze klasycznie, dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza. Pamiętaj, że wspomniana opłata musi być dokonana z twojego konta bankowego. Drugim oraz zdecydowanie szybszym sposobem jest automatyczna weryfikacja. Za pomocą usługi Kontomierz błyskawicznie zweryfikujesz swój rachunek bankowy. Co warte podkreślenia ten sposób nie wymaga od ciebie dokonania opłaty weryfikacyjnej. 

Ostatnim krokiem jest decyzja pożyczkodawcy oraz w przypadku akceptacji, przelanie gotówki na konto. Po pozytywnej decyzji przelew dokonywany jest natychmiastowo. Czas, kiedy pieniądze znajdą się na twoim koncie uzależniony jest od księgowań bankowych. Informację dotyczącą pozytywnej decyzji wniosku otrzymasz za pośrednictwem sms lub e-mail.

Możesz również odstąpić od umowy pożyczki ratalnej w terminie nie dłuższym niż 14 dni od jej zawarcia. Wystarczy przesłać w tej sprawie specjalne oświadczenie.


Rodzaje pożyczek w Rata na Plus

Rata na Plus posiada atrakcyjną ofertę pożyczek na raty. Pożyczkobiorcy sami określają wysokość, jak i okres spłaty zobowiązania. Kwota pożyczki waha się pomiędzy 600 a 5000 zł. Okres spłaty natomiast wynosi od 2 do 12 miesięcy.

Aby decyzja przyznania pożyczki była pozytywna musisz spełnić kilka warunków. Powinieneś być w odpowiednim przedziale wiekowym, tj. 21-73 lat, mieć obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej oraz być osobą aktualnie zatrudnioną. Co więcej musisz mieć indywidualne konto bankowe oraz nie być wpisanym w rejestrach dłużników.

Co warte podkreślenia zaciągniętą pożyczkę można spłacić w dowolnej chwili przed terminem spłaty.

Pożyczkę w Rata na Plus możesz spłacić dokonując przelewu na jeden z dostępnych na stronie numerów kont bankowych. W tytule przelewu wpisz swój numer PESEL. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pieniądze zostaną zaksięgowane na spłatę twojej pożyczki.

 


Rata na Plus - koszty

6miesięcy
600zł -
5000zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Rata na Plus - reklama

Rata na Plus - dane firmy:

Kapitał zakładowy
1 500 000 zł
KRS
0000355948
NIP
9662029390
REGON
200358089

Dane kontaktowe:

Aventus Group Sp. z o. o.

ul. Kard. St. Wyszyńskiego2B p.III
15-888 Białystok

e-mail: info@ratanaplus.pl

telefon: 85 871 00 60

www: www.ratanaplus.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 21:00
Sobota - niedziela: 09:00 - 17:00

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrdbik

Weź pożyczkę

Opis produktu Rata na Plus

Firma pożyczkowa doskonale zna i rozumie potrzeby swoich odbiorców. Potwierdzeniem tego jest zaufanie ponad 200 000 tysięcy klientów oraz udzielenie ponad 300 000 tysięcy pożyczek. Oferta Rata na Plus cieszy się zatem dużym zainteresowaniem, które stale wzrasta. Na rynku istnieje już 5 lat, a dziś jest jedną z największych firm pozabankowych udzielających pożyczek online w Polsce.

Rata na Plus na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i wiarygodność, indywidualne podejście oraz dostępność online 24h. Świadcząc nowoczesne usługi, podejmuje takie działania jak szyfrowanie stron oraz ścisłą ochrona danych osobowych. Ponadto każdy klient może liczyć na indywidualną pomoc i wsparcie doradcy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie zapytania. Dzięki całodobowej dostępności Rata na Plus, klienci mają możliwość wzięcia pożyczki o każdej porze dnia i nocy.


Dodaj opinię o Rata na Plus

 ###### ##   ## ##   ## ########    ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##       ## 
##    ##   ## ## ## ## ##       ## 
 ###### ##   ## ## ## ## ######     ## 
   ## ##   ## ## ## ## ##    ##  ## 
##  ## ##   ## ## ## ## ##    ##  ## 
 ######  #######  ### ### ######## ###### 

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Opinie o Rata na Plus

Opinia o Rata na Plus od Pan Ananas 2019-04-30 13:32:29 #3278
Sprawnie i szybko. Polecam.
Odpowiedz
Opinia o Rata na Plus od Monia 2018-03-13 21:11:50 #1709
Cennik przyzwoity, a firma nie robi z niczym problemów.
Odpowiedz
Opinia o Rata na Plus od Jerzy 2017-08-08 14:30:19 #1086
Oferta jakich wiele. Wszystko CAŁKIEM czyli całkiem szybko, całkiem tanio i całkiem miło.
Odpowiedz
Opinia o Rata na Plus od Waldi 2017-08-07 14:44:21 #1081
Mało formalności, miła obsługa, dobry cennik
Odpowiedz

Zobacz także:

ratado.pl
4.8

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
AASA Polska
4

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
KredytOK na raty
4.9

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania
Provident
5

Weź pożyczkę

Dodaj do porównania