Vippo

Kwota pożyczki 2500
Okres pożyczki 21 mies.

Koszty pożyczki w Vippo

Kwota: - zł
Czas: -
Koszt: - zł
RRSO: - %
Do spłaty: - zł

Powyższy formularz służy do symulacji kosztów pożyczki i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane wartości mają charakter orientacyjmy. Aby potwierdzić koszt pożyczki kliknij na Wypełnij wniosek. Minimalna kwota pożyczki to 10 zł, maksymalna 5000 zł. Minimalne RRSO: 0%, maksymalne RRSO: 0%. Okres pożyczki to 6-36 miesięcy. Dla kwoty 100 zł na okres 6 miesięcy całkowity koszt pożyczki równy jest zł, RRSO wynosi %. Całkowita kwota do spłaty 100 zł


Vippo jest młodą, polską instytucją finansową, oferującą szybkie i atrakcyjne pożyczki na raty dla klientów indywidualnych. Zobowiązanie można zaciągnąć w całości przez internet, a proces wnioskodawczy zajmuje jedynie kilka minut.

 • Z uwagi na bardzo ciekawą ofertę i przejrzyste warunki uzyskania należności, Vippo zyskało wielu stałych klientów – zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 • W celu uzyskania zobowiązania w Vippo, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy nawet w ciągu kilku minut.
 • W Vippo możemy otrzymać zobowiązanie w wysokości od 1000 zł do 5000 zł. Okres kredytowania wynosi natomiast od 6 do 36 miesięcy.
 • Klientem Vippo może zostać każdy obywatel Rzeczypospolitej, który ukończył 25. rok życia i nie figuruje w żadnym z rejestrów dłużników.
 • Największą zaletą Vippo jest kompleksowe i profesjonalne podejście do klienta oraz możliwość uzyskania pożyczki już w kilka chwil. Wadą może być z kolei stosunkowo wysoki wiek minimalny, uprawniający do zaciągnięcia zobowiązania.

Vippo opinie

Vippo działa na polskim rynku finansowym od niedawna. Od początku działalności jednak, firma zdążyła zdobyć wielu zaufanych klientów, którzy cenią sobie niezwykle atrakcyjną ofertę pożyczkową oraz możliwość szybkiego uzyskania zobowiązania.

 • „O Vippo usłyszałem od szwagra. Nigdy nie miałem zaufania do firm pożyczkowych, ale musiałem gdzieś zdobyć pieniądze na remont auta. Okazało się, że w Vippo mogę zdobyć szybką gotówkę bez niepotrzebnych formalności.” – Ryszard
 • „Vippo zdecydowanie przypadło mi do gustu. Konsultant zadzwonił do mnie kilka minut po wypełnieniu wniosku i przedstawił zaskakująco atrakcyjną ofertę. Nie spodziewałam się tak korzystnych warunków umowy i spłaty pożyczki.” – Aneta
 • „Inne firmy pożyczkowe powinny wzorować się na Vippo. Pożyczkę dostałam właściwie od ręki, bez żadnych zbędnych formalności. Mogłam też sobie wybrać dogodny termin spłaty. Firmę polecam każdemu, komu zależy na ludzkim i fachowym podejściu do klienta.” – Justyna

Jak wziąć pożyczkę w Vippo krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę oraz okres kredytowania pożyczki
 2. Wypełnij krótki wniosek na stronie internetowej Vippo
 3. Zapoznaj się z umową i poczekaj na decyzję o przyznaniu zobowiązania
 4. Podpisz umowę, wykonaj przelew weryfikacyjny i otrzymaj pieniądze nawet tego samego dnia

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Wymagania pożyczki w Vippo:

Wiek od 25 do 100
Dowód osobisty
Telefon komórkowy
Konto w banku

Pożyczkę przez internet w Vippo można uzyskać już w kilkanaście minut – całkowicie drogą elektroniczną. W celu wybrania odpowiedniej kwoty zobowiązania i okresu kredytowania, wystarczy skorzystać z intuicyjnego kalkulatora, dostępnego na stronie internetowej firmy. Następnie, klient wypełnia stosowny formularz, w którym podaje swoje podstawowe dane osobowe, takie jak adres zamieszkania, PESEL oraz numer i serię dowodu osobistego.

Po zapoznaniu się z umową, regulaminem, harmonogramem spłaty oraz po uzupełnieniu krótkiego wniosku o zobowiązanie, wystarczy poczekać na informację zwrotną od przedstawiciela Vippo. Decyzję o przyznaniu pożyczki zwykle otrzymamy już w kilka chwil.

W celu sfinalizowania transakcji, klient musi wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł (na konto pożyczkodawcy). Jeżeli cały proces przebiegnie poprawnie, pieniądze otrzymamy na wskazany numer rachunku bankowego. Warto pamiętać, że jeżeli posiadamy konto w tym samym banku co Vippo, należność zostanie nam przelana już w ciągu kilkunastu minut od momentu zatwierdzenia umowy przez instytucję.


Rodzaje pożyczek w Vippo

Oferta Vippo:

 • Pożyczki na raty

Vippo udziela szybkich pożyczek ratalnych od 1000 zł do 5000 zł. Zobowiązanie można natomiast zwrócić nawet po 3 latach (najkrótszy okres kredytowania wynosi z kolei 6 miesięcy). System ratalny, proponowany przez firmę, jest niezwykle elastyczny i dopasowany do potrzeb różnego rodzaju klientów. Ponadto, instytucja nie wymaga od swoich klientów żadnego rodzaju zaświadczeń o zatrudnieniu oraz aktualnych dochodach.

Aby otrzymać zobowiązanie w Vippo, wystarczy być obywatelem Polski, posiadać stały adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Ponadto, wnioskodawca nie może figurować w żadnym z rejestrów dłużników, takich jak np. BIG InfoMonitor, czy KRD. Klient powinien mieć także ukończone 25 lat. Na uwagę zasługuje również fakt, że Vippo nie wyszczególnia górnej granicy wieku potencjalnego klienta.

Tak, jak zostało wspomniane, aby złożyć wniosek o pożyczkę w Vippo wystarczy wybrać interesującą nas kwotę (oraz okres spłaty) pożyczki, podać najważniejsze dane osobowe oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego. Standardowo, firma umożliwia także zwrot należności przed terminem. Vippo pozwala również na zmianę harmonogramu spłaty oraz – w razie potrzeby – na prolongatę okresu kredytowania pożyczki.


Vippo - koszty

6 miesięcy
100 zł -
5000 zł -

Kliknij, aby wypełnić wniosek

Vippo - dane firmy:

Kapitał zakładowy
207500
KRS
0000669289
NIP
5272801231
REGON
366826073

Dane kontaktowe:

Vippo Sp. z o.o.

ul. Solec 22
00-410 Warszawa

e-mail: kontakt@vippo.pl

telefon: 22 376 00 76

www: vippo.pl

serwisy społecznościowe:  

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 9:00-19:00
Sobota - niedziela: Nieczynne

Konta bankowe:

pkobp

Weryfikacja w bazach dłużników:

biginfoerifkrd

Wypełnij wniosek

Opis produktu Vippo

Oferta Vippo stanowi doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują zaciągnąć szybką pożyczkę na raty. Propozycję instytucji cenią przede wszystkim osoby, którym zależy na indywidualnym oraz kompleksowym podejściu do wnioskodawcy.

Firma działa na terenie Polski zaledwie od 2017 roku – od początku działalności zdążyła jednak zdobyć zaufanie zarówno rodzimych, jak i zagranicznych klientów. Pożyczkobiorcy cenią sobie przede wszystkim niezwykle prosty oraz intuicyjny proces uzyskania zobowiązania, a także minimalne wymagania względem wnioskodawcy.

Każda osoba, która jest obywatelem Rzeczypospolitej, nie figuruje w rejestrach dłużników oraz ukończyła co najmniej 25 lat, może się ubiegać o pożyczkę w Vippo. Tak, jak zostało wspomniane, maksymalna wysokość proponowanego zobowiązania może wynieść aż 5000 zł (minimalna z kolei – 1000 zł). Należność możemy natomiast spłacić w dogodnych ratach – nawet po 36 miesiącach.


Wady i zalety oferty Vippo:

Zalety:

 • Możliwość otrzymania najwyższej kwoty pożyczki już za pierwszym razem
 • Możliwość wnioskowania o pożyczkę całkowicie przez internet
 • Możliwość zaciągnięcia pożyczki, jeżeli posiada się niespłacony kredyt w banku
 • Szybka decyzja o przyznaniu zobowiązania
 • Brak górnej granicy wieku klient

Wady:

 • Stosunkowo wysoka dolna granica wieku klienta (25 lat)
 • Kontrola klienta w bazach dłużników

Wady i zalety oferty Vippo podsumowanie

W niedługim czasie, Vippo zyskało wielu zadowolonych klientów z Polski i zagranicy. Pożyczkobiorcy doceniają przede wszystkim szybki oraz intuicyjny proces wnioskodawczy, umożliwiający uzyskanie korzystnego zobowiązania finansowego. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmuje jedynie kilka chwil, dzięki czemu pożyczkę ratalną można otrzymać już po kilkunastu minutach.

Wypełnij wniosek


Dodaj opinię o Vippo

######## #######  ######  #### ######## 
  ##  ##   ## ##  ##  ##   ##  
  ##  ##   ## ##     ##   ##  
  ##  ##   ## ##  #### ##   ##  
  ##  ##   ## ##  ##  ##   ##  
  ##  ##   ## ##  ##  ##   ##  
  ##   #######  ######  ####  ##  

Zaloguj się, aby nie zobaczyć więcej tego pola

Anatoly 2018-05-25 12:02:03 #1910
Składałem wniosek w kwietniu wniosek zaakceptowany pozytywnie. Polecam ! Szybko przelana kasa jedna z tańszych ofert na rynku ! POLECAM !
Robert 2018-03-21 17:09:58 #1737
Wniosek odrzucony Niestety Twój wniosek o pożyczkę nie został zaakceptowany. Sprawdź nasze propozycje w przyszłości – zachęcamy do wizyty na vippo.pl i zapisania się do naszego newslettera MIMO ŻE MAM ZDOLNOŚĆ KREDYTOWOM NIE POLECAM SZKODA CZASU
Gosia 2018-03-16 09:50:40 #1722
Wyłudzają dane i przekazują dalej. Wczoraj wieczorem składałam wniosek, a dzisiaj od ósmej same telefony z propozycjami pożyczek. Jeden po drugim.
Zeus 2018-03-13 21:12:41 #1710
Jak komus nie pasuje pferta to niech idzie do konkurencji. Ja się zdecydowałem na Vippo i jestem zadowolony. Było szybko i bezproblemowo, a cennik jest całkiem ok.
Krystian 2018-02-19 19:28:43 #1635
Moj wniosek został odrzucony mimo, że od 6 lat pracuje, od roku jestem na dobrej umowie, nie jakiejś śmieciówce. Dla mnie pomyłka.

Zobacz także:

Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania
Dodaj do porównania