Ranking kont osobistych - marzec 2024


Szukasz najlepszego banku dla przetrzymywania swoich środków? Pomożemy ci znaleźć konto dopasowane do twoich potrzeb, prezentując miesięczny ranking kont osobistych. Wybrane przez propozycje cechują najszersze katalogi usług oraz najniższe ceny.
1.
Dodaj do porównania
Załóż konto
2.
Dodaj do porównania
Załóż konto
3.
Dodaj do porównania
Załóż konto
4.
Dodaj do porównania
Załóż konto
5.
Dodaj do porównania
Załóż konto
6.
Dodaj do porównania
Załóż konto
7.
Dodaj do porównania
Załóż konto
8.
Dodaj do porównania
Załóż konto
9.
Dodaj do porównania
Załóż konto
10.
Dodaj do porównania
Załóż konto
11.
Dodaj do porównania
Załóż konto
12.
Dodaj do porównania
Załóż konto
13.
Dodaj do porównania
Załóż konto
14.
Dodaj do porównania
Załóż konto

Najlepsze konto osobiste w marcu oferuje VeloBank!

Velobank oferuje niesamowicie atrakcyjne Velokonto osobiste. Jest to oferta w pełni darmowego konta osobistego, klient nie musi nawet spełniać żadnych dodatkowych warunków! Konto założysz bezpłatnie, za darmo wypłacisz środki z bankomatów Planet Cash w Polsce i nie zapłacisz za przelewy. Jedynie karta płatnicza wymaga przeprowadzenia pięciu płatności miesięcznie za jej pomocą lub pośrednictwem systemu BLIK. W innym przypadku zapłacisz 7 zł za jej obsługę.

Brak kosztów jest główną cechą charakterystyczną konta osobistego w Velobanku. Chcąc skorzystać z jego oferty, wystarczy wypełnić wniosek za pomocą dowodu osobistego, zrobić mu zdjęcie i poczekać na aktywację konta SMSem.

Konto osobiste BNP Paribas na drugim miejscu!

Naszym zdaniem, drugim najlepszym kontem osobistym dostępnym obecnie na rynku jest oferta konta otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Konto otwarte dla Ciebie to oferta cechująca się niemal całkowitym brakiem opłat. Za darmo wypłacisz środki ze wszystkich bankomatów Planet Cash, jak i Euronet, zapewniając ci łatwy dostęp do gotówki z konta niemal wszędzie w kraju.

Oczywiście samo konto i jego założenie też są bezpłatne. W tym celu należy jednak spełnić warunek przeprowadzenia jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu. Obowiązek ten nie stanowi najmniejszego problemu. W odróżnieniu od innych banków, nie jesteśmy zmuszania do przekierowania naszego miesięcznego wynagrodzenia za pracę do banku BNP Paribas. Z tego powodu oferta ta jest wyjątkowo atrakcyjna dla osób bez stałego zatrudnienia oraz tych, którzy chcą założyć drugi rachunek w innym banku.

Trzecie miejsce marcowego rankingu zdobywa Credit Agricole!

Konto dla Ciebie w Credit Agricole jest często oferowane wraz z bonusowym wynagrodzeniem za przeniesienie konta z innych banków. Przyglądając się ofercie tego konta osobistego, nietrudno zrozumieć, dlaczego cieszy się ono zainteresowaniem. Klienci mają dostęp do wygodnej aplikacji CAsaver pomagającej w odkładaniu pieniędzy przy zakupach, bank promuje też konta oszczędnościowe i oferuje dostęp do klubu rabatowego. Samo konto również jest darmowe, musimy jednak zapewnić wpływ przynajmniej 1000 zł miesięcznie na konto. W innym wypadku zapłacimy za jego prowadzenie 7 zł.

Na czwartym miejscu bankowość osobista w BOŚ Bank!

EKOkonto bez kosztów w BOŚ Bank jest naszym prośrodowiskowym wyborem w marcu. Jest to konto osobistego którego darmowość zapewnimy, wydając 500 zł miesięcznie w transakcjach bezgotówkowych. Wraz z kontem otrzymujemy darmowy dostęp do bankomatów dowolnej sieci ale pod warunkiem wypłaty minimum 100 zł. Ponadto konto zapewnia nam również przedłużenie gwarancji na sprzęt RTV i AGD do równowartości 5 000 euro. Konto w BOŚ Bank jest tanie i wygodne, zwłaszcza gdy zależy nam na dostępie do bankomatów. Jego założenie jest wyjątkowo wygodnie, ponieważ możemy je ustanowić przez internet, telefon, lub wizytę w oddziale banku, zależnie od preferencji.

Szczytowe pozycje zamyka Santander!

Konto jakie chcę w Santander Bank dostępne jest w dwóch wariantach: dla młodych od 18 lat oraz dla dojrzałych osób od 26 roku życia. Wersja dla młodych jest całkowicie darmowa tak długo, jak klient wykonuje jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Wersja dla starszych klientów prezentuje dodatkowe wymaganie, aby łączna wartość transakcji wynosiła przynajmniej 300 zł. Konto oferuje liczne promocje i nagrody gotówkowe za jego polecanie i wykorzystywanie. Ponadto klienci mogą liczyć na 1% zwrotu za rachunki w ciągu roku, do maksymalnie 300 zł.

Oferta prezentuje wszystko, czego możemy oczekiwać od standardowego konta bankowego: aplikację mobilną, płatności blik, oraz dostęp do bankowego kantoru i wiele więcej. Najbardziej wyróżnia je oferta konta dla młodych, za pomocą którego skorzystasz ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo. Jest to świetna funkcja dla osób młodych zaczynających pracę, zwłaszcza jeśli planują dorabiać lub uczyć się za granicą. Standardowa forma konta dla klientów od 26 życia obarczona jest już opłatą 3 zł od każdej wypłaty za granicą, choć można ten koszt zastąpić subskrypcją za 5 zł miesięcznie.